Domaci majstori za Pojacala, Procesore, i ostalu elektroniku

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

Post Reply
yacky
Posts: 149
Joined: 14 Mar 2009, 14:02
Location: Trstenik

Domaci majstori za Pojacala, Procesore, i ostalu elektroniku

Post by yacky » 18 Feb 2014, 10:47

Pozz kolege,

Redovno se informisem o raznim interesantnim stvarima na forumu, pa sam primetio ( mozda gresim ?) da ne postoje informacije, ime i adrese majstora/servisa koji se bave bas elektronikom i digitalijom, znaci popravka i servis lampaskih pojacala, tranzistoraca, hibrida, raznih gitarskih procesora i studiske opreme ( studiskih procesora, equalizera, kompresora, exitera i td.), digitalnih uredjaja, digitalnih mixera, i ostale slicne elektronike koje ima dosta, i gde su ljudi u problemu kome se obratiti i kako popraviti kada dodje do kvara !!! Uglavnom su to adrese majstora/servisa koji popravljaju gitare i bass gitare i provuce se po neki komentarcic u vezi neke elektronike i to je sve. Mislim da se slazete da bi takve informacije dobrodosle mnogim muzicarima !!! Ako vec postoji ( ja ga nisam pronasao), takva tema, ja se izvinjavam !!!

Pozz Aleksandar

User avatar
Milanares
Posts: 957
Joined: 16 Jul 2010, 21:15
Location: Novi Sad

Re: Domaci majstori za Pojacala, Procesore, i ostalu elektro

Post by Milanares » 18 Feb 2014, 17:59

+ Pridružujem se pitanju.

Historik
MF veteran
Posts: 459
Joined: 13 Sep 2007, 22:20
Location: Beograd

Re: Domaci majstori za Pojacala, Procesore, i ostalu elektro

Post by Historik » 18 Feb 2014, 18:20

+1
Znam samo za Lea, a sa njim sam izgubio zelju da saradjujem

User avatar
Trooper
Urednik
Posts: 2340
Joined: 09 Oct 2007, 16:52
Location: Bg
Contact:

Re: Domaci majstori za Pojacala, Procesore, i ostalu elektro

Post by Trooper » 18 Feb 2014, 18:30

Digitaliju ne znam da li neko kod nas sredjuje, pojacala rade Peca (pik audio) i Tasa (Tasman), pedale rade manje-vise svi builderi sa foruma (whosyourdaddy, Cortex, moja malenkost...)

Historik
MF veteran
Posts: 459
Joined: 13 Sep 2007, 22:20
Location: Beograd

Re: Domaci majstori za Pojacala, Procesore, i ostalu elektro

Post by Historik » 18 Feb 2014, 19:13

Trooper wrote:Digitaliju ne znam da li neko kod nas sredjuje, pojacala rade Peca (pik audio) i Tasa (Tasman), pedale rade manje-vise svi builderi sa foruma (whosyourdaddy, Cortex, moja malenkost...)
Odlicno :) Ko ce od Vas da mi promeni switch i pregleda EHX Small Clone (Beograd)? Placam sve uredno, i delove i ruke :)

yacky
Posts: 149
Joined: 14 Mar 2009, 14:02
Location: Trstenik

Re: Domaci majstori za Pojacala, Procesore, i ostalu elektro

Post by yacky » 18 Feb 2014, 19:46

Mozda je mali "nesporazum" !! Mislio sam da se ispisu imena i prezimena, adrese. nazivi servisa i specijalnost na jednom mestu !!! Mislim da bi to bilo korisno da se na jednom mestu napravi takav spisak, slicno kao majstori za gitare, pa kome treba lako moze da pronadje odredjenog majstora ili servis !!!

pozz Aleksandar

yacky
Posts: 149
Joined: 14 Mar 2009, 14:02
Location: Trstenik

Re: Domaci majstori za Pojacala, Procesore, i ostalu elektro

Post by yacky » 20 Feb 2014, 20:33

'Ajmo drugari, ne mogu da verujem da nema interesovanja i dobre volje da se napravi jedan ovako koristan spisak !!!

Pozz Aleksandar

User avatar
Driver
Posts: 453
Joined: 24 Aug 2010, 17:31
Location: Brdovita Shumadija

Re: Domaci majstori za Pojacala, Procesore, i ostalu elektro

Post by Driver » 22 Feb 2014, 15:04

Da ne otvaram novu temu, trebala bi mi preporuka za dobrog majstora za tranzistorska pojacala.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest