Prodaja (ili izrada) torbi za gitare

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

Post Reply
User avatar
Vercundus
Urednik
Posts: 185
Joined: 30 May 2006, 12:12
Location: Beograd

Prodaja (ili izrada) torbi za gitare

Post by Vercundus » 30 May 2006, 12:56

Da li neko zna gde mogu da nadjem torbu za Flying V model? U Mitrosu imaju samo kofer od desetak hiljada. Ako se ovo ne proizvodi, znate li ko moze da mi napravi takvu torbu i po kojoj ceni?

User avatar
drakChe!
Posts: 2
Joined: 16 Jun 2006, 04:02

Post by drakChe! » 16 Jun 2006, 04:09

pa sashij zamlato!!!!!!!

drugarica ima x-plorera pa je sashila torbu :D

User avatar
Vercundus
Urednik
Posts: 185
Joined: 30 May 2006, 12:12
Location: Beograd

Post by Vercundus » 16 Jun 2006, 17:00

Gde da sasijem? Ja nisam krojac :)

User avatar
Fox IV
Unretired
Posts: 1157
Joined: 31 Jul 2006, 08:05
Location: Novi Sad
Contact:

Post by Fox IV » 31 Jul 2006, 08:26

Odeš u radnju sa metražom, kupiš platna (impregniranog u nekoj finoj fancy boji) koliko ti treba (premeriš gitaru) i onda nabaciš šeretski osmeh i upotrebiš sav mogući šarm koji poseduješ i pravac kod babe/mame/sestre/devojke/drugarice koja ima šivaću mašinu pa joj ponudiš dovoljnu količinu sladoleda/alkohola/okopavanja bašte da ti to sašije. Ako to ne upali onda se prihvati konca i igle pa navali. Ako si uspeo da naučiš koliko-toliko da sviraš gitaru onda si sposoban i da šiješ. Skontaćeš posle par kilometara uzalud potrošenog konca da to baš i nije tako teško. Srećom konac nije skup tako da možeš da isprobavaš do mile volje.

Mada ovo nek ti bude samo privremeno rešenje a u međuvremenu odvajaj sa strane od džeparca/plate/stipendije/honorara pa skupi tih 10K i lepo si kupi normalan kufer. Onda ćeš da budeš pravi rock-star i gde god da prođeš po gradu devojčice samo uzdišu (godinama unazad proverena taktika - dok nisam imao kofer niko nije ni skontao da sam gitarista kad prođem pored kroz grad jer su verovatno mislili da u toj platnenoj kesi nosim nož za kupus ili veslo ali kad je stiga kofer... eeeeeee...)

Keep on rockin & never give up!

User avatar
Scream Bloody Gore
Posts: 73
Joined: 22 Aug 2006, 03:43
Location: In Human Form

Post by Scream Bloody Gore » 06 Sep 2006, 23:13

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Slazem se sa tobom prvo je napravi sam pa onda skupljaj za to sranje
(ovo sam rekao zbog primedbe za cenu) sto kosta 10 hiljada


@Fox kakav si ti lik-da te nema morali bi te izmisliti

User avatar
zolideathmetal
Urednik
Posts: 1187
Joined: 30 Sep 2006, 02:21
Location: Novi Sad

Post by zolideathmetal » 02 Nov 2006, 21:59

Ja sam danas dao da mi se pravi custom futrola za stalke (bubnjar sam), najjobicnija Stagg-ova torba je oko 2500-3000 mozda i vise, koja nema pregrade ni nista...a ovaj sto ja pravim moze da se stavi na ledja, ima 3 pregrade za 3 stalka, jos 2 dzepa za 2 dodatka za stalke, i dzep za palice...izaci ce me 3000 din sa svime...ima kod nas u ns-u jedno mesto, zove se Kudelja...ali kontam da ima i u bg-u..samo nadji mesto gde imaju industrijske sivace masine, i trazi da ti prave od tende, tj. od duple tende sa sundjerom izmedju...to je hard-core torba, koja ce stiti i tebe od gitare, i gitaru od tebe :P

User avatar
Rocket Roll
Posts: 7274
Joined: 09 Jul 2006, 00:47
Location: Beograd
Contact:

Post by Rocket Roll » 02 Nov 2006, 23:37

Aha, u Beogradu to ima u Balkanskoj, pri dnu, gde prodaju kožu.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest