Daars handwired pedals

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

User avatar
komil
Posts: 1652
Joined: 26 Dec 2010, 16:21

Daars handwired pedals

Post by komil » 05 Jan 2016, 23:25

Pedale koje izrađuje Daniel Railbovsky iz Novog Sada.









Image

Image

https://www.facebook.com/Daars-handwire ... 616359711/

p.s. Platio mi je jedno iljadu eura da ga ovde izreklamiram, pa da mu se ovako subliminarno zahvalim.

ProfessorBaltazar
Posts: 546
Joined: 27 Aug 2015, 07:38

Re: Daars handwired pedals

Post by ProfessorBaltazar » 20 Feb 2016, 06:46

Ici ce uskoro na turneju onih Pistolja i Ruza po svoj prilici. Al' da ne reklamiramo coveka.

Frostensen
Posts: 637
Joined: 29 Dec 2008, 21:15

Re: Daars handwired pedals

Post by Frostensen » 21 Feb 2016, 03:27

Domaci graditelj sa demoima opreme koji ne ocekuje da mu se veruje na rec da je profi vec ima snimke koji, opet, nisu radjeni krompirom? Woah...doduse, nije ni prvi ni poslednji prvi put da se pokaze da su Novosadisti ozbiljniji u cemu-god od ostatka Srbije. Opet nekako i blize su granici sa civilizovanim svetom.

ProfessorBaltazar
Posts: 546
Joined: 27 Aug 2015, 07:38

Re: Daars handwired pedals

Post by ProfessorBaltazar » 21 Feb 2016, 04:38

Morace ti demoi i prezentacija da budu profesionalniji. A treba videti i sa Pete Thornom da li bi bio voljan de demuje neke od tih pedala.

User avatar
pisac
Posts: 547
Joined: 15 Dec 2012, 00:02
Location: Krusevac

Re: Daars handwired pedals

Post by pisac » 21 Feb 2016, 11:17

Kom to civilizovanom svetu?
Ne treba globalizovati stvari,posebno kad ne poznajes taj ,,civilizovani svet''.A ljudi iz,,ostatka Srbije''mogu biti uvredjeni ovom pristrasnom nebulozom.

User avatar
zwelj
Posts: 370
Joined: 12 Sep 2011, 06:51

Re: Daars handwired pedals

Post by zwelj » 21 Feb 2016, 16:34

Burna vremena novije srpske prošlosti bila su tesno skopčana sa mojim životom; i kao što su ona promenljiva bila, tako je i moj život bio promenljiv.

-To je deco večna promenljivost sudbine koju sam rano poznao i na koju se nigda tužio nisam; iz te promenljivosti naučite: da se u sreći ne treba gorditi ni u nesreći očajavati.“

Prota Mateja Nenadović :deda: :ziveli:

ProfessorBaltazar
Posts: 546
Joined: 27 Aug 2015, 07:38

Re: Daars handwired pedals

Post by ProfessorBaltazar » 21 Feb 2016, 18:24

zwelj wrote:...da se u sreći ne treba gorditi ni u nesreći očajavati.“
Ili krace, 'even keel'.

User avatar
fattwang
Posts: 1063
Joined: 23 Apr 2011, 08:32

Re: Daars handwired pedals

Post by fattwang » 21 Feb 2016, 18:35

Frostensen wrote:...doduse, nije ni prvi ni poslednji prvi put da se pokaze da su Novosadisti ozbiljniji u cemu-god od ostatka Srbije.
:povrac:

Frostensen
Posts: 637
Joined: 29 Dec 2008, 21:15

Re: Daars handwired pedals

Post by Frostensen » 21 Feb 2016, 20:07

pisac wrote:Kom to civilizovanom svetu?
Ne treba globalizovati stvari,posebno kad ne poznajes taj ,,civilizovani svet''.A ljudi iz,,ostatka Srbije''mogu biti uvredjeni ovom pristrasnom nebulozom.
Otkud ti znas sta ja poznajem ili ne poznajem od tog civilizovanog sveta i gde sam generalno gledano rastao?
Apropo "ostatka Srbije" i "uvredjenih", nisam ja izmisilio onu poslovicu "Sto juznije to tuznije". E sad jedina kvaka je sto je u Srbiji Beograd centar sveta... medjutim i Beograd je juznije od Novog Sada jbg.

User avatar
zwelj
Posts: 370
Joined: 12 Sep 2011, 06:51

Re: Daars handwired pedals

Post by zwelj » 21 Feb 2016, 22:01

ProfessorBaltazar wrote:Ili krace, 'even keel'.
Ono jes'... no ovo protino, epskije, dusebriznije, podneblju i duhu narodnome prijemcivije ;)

User avatar
pisac
Posts: 547
Joined: 15 Dec 2012, 00:02
Location: Krusevac

Re: Daars handwired pedals

Post by pisac » 21 Feb 2016, 22:37

Pedale su dizajnerski dobro osmisljene,treba ih samo malo vizuelno doterati,tipa:logo,gravura,neka slika mozda...zvuk je vise za tvrdju svirku,rekao bih.Mozda se podesavanjima moze nesto doterati za svaciji ukus.E sad...cena.
P.S.Hvalio bih jos,ali ja nisam placen,kao neki ovde ...prisutni drugovi,pardon-gospoda. :lol: +1000

ProfessorBaltazar
Posts: 546
Joined: 27 Aug 2015, 07:38

Re: Daars handwired pedals

Post by ProfessorBaltazar » 22 Feb 2016, 00:02

zwelj wrote:
ProfessorBaltazar wrote:Ili krace, 'even keel'.
Ono jes'... no ovo protino, epskije, dusebriznije, podneblju i duhu narodnome prijemcivije ;)
Fakat, jedan je prota. :ziveli:

User avatar
Rockatansky
Posts: 1241
Joined: 18 Sep 2014, 15:28
Location: Sad Novi

Re: Daars handwired pedals

Post by Rockatansky » 22 Feb 2016, 00:41

pisac wrote:Pedale su dizajnerski dobro osmisljene,treba ih samo malo vizuelno doterati,tipa:logo,gravura,neka slika mozda...zvuk je vise za tvrdju svirku,rekao bih.Mozda se podesavanjima moze nesto doterati za svaciji ukus.E sad...cena.
Kolika je ako nije tajna... :)

ProfessorBaltazar
Posts: 546
Joined: 27 Aug 2015, 07:38

Re: Daars handwired pedals

Post by ProfessorBaltazar » 22 Feb 2016, 02:35

zwelj wrote:
ProfessorBaltazar wrote:Ili krace, 'even keel'.
Ono jes'... no ovo protino, epskije, dusebriznije, podneblju i duhu narodnome prijemcivije ;)
Poceti me sad na mlados', upoznao sam davno onomad njegovu cukun-unuku ili cukun-cukun-unuku. Fino celjade bese, par godina mladja od mene, u Parizu je zivela od mali' nogu al je lepo parlala serbski sa mekim francuskim akcentom. Par godina smo se vidjali, kad je bila na ferijama, ta neka ekipa, najcesce tamo u kafani Prolece. Micim da je tu negde i odsedala kod njenih.

Mem'ries.

User avatar
zwelj
Posts: 370
Joined: 12 Sep 2011, 06:51

Re: Daars handwired pedals

Post by zwelj » 22 Feb 2016, 03:36

ProfessorBaltazar wrote:
Poceti me sad na mlados', upoznao sam davno onomad njegovu cukun-unuku ili cukun-cukun-unuku.
Poceti i ti mene... Nedugo posle tebe (jel bese '89-te?) utece u Americaniju jos jedan drugar. Magistrira na Purdue University, te se preseli u SF. Tu "upoznade" mladu djevu, nase gore list, potomkinju Duciceve loze, za koju se ispostavi da joj je, dok je bila u osnovnoj a on na faxu, davao casove matisa i da je zivela u komsiluku, samo par kuca od njega, a eto, sudba ih spari tek preko sinjega mora...

p.s. Vi's @pisac, nisu sve price iz inostranije tuzne ;)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest