Pantic Zoran

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

User avatar
Hillybilly
Posts: 855
Joined: 21 Mar 2008, 11:36
Location: Zemun

Re: Pantic Zoran

Post by Hillybilly » 06 Jan 2016, 17:15

G. Pantić pravi divne gitare. Upoznao sam ga na Guita Art Expou i imao sam priliku da sviram te divne naprave i iskreno ne bi ih ispuštao iz ruku. Svaka je vrhunski instrument namenjen za profi svirača a ujedno i malo umetničko delo. Poseban respekt za to što gura svoj dizajn i svoju priču. Kome treba strat, tele ili LP ima mitros...

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: Pantic Zoran

Post by Overdrive » 06 Jan 2016, 18:13

Funkomat wrote:ne bih ni ja svirao ovakve gitare, ali onda opet 99 posto ljudi ne bi svirali gitare kakve ja sviram tako da koga vise boli ***** overdrive i kompanija. ako imas sta pametno da doprineses temi, super. ako ne.. buraz... dosta
šta da "doprinesem temi"? Da okačim još neku sliku dotičnog majstora?

Pa valjda je i okačeno da se kaže svoje mišljenje.

Da nema ovakvih kao ja, slike bi visile dosadno i usamljeno, ovako, po koja reč estetičke kritike nije na odmet zarad rapsre, složićemo se?

Ne dopada mi se izbor drveta kod ovih gitara, deluju mi kao da su rađene za lovački klub a ne za svirku i to je to.

Odbojne su mi za sviranje, plašim ih se i mislim da kad bih počeo da ih sviram da bi me odnekud spopao jelen-osvetnik kome je majstor maznuo rogove za potrebe izrade ovih instrumenata.

To je to što se tiče izgleda. Ili bi pre da lažem? Ili bi pre da samo hvalim? Ili smatraš da je doprinos samo kad se lajkuje? Ili ne znaš šta je kritika? Nešto jeste od ovog

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Pantic Zoran

Post by Funkomat » 06 Jan 2016, 18:51

:kokice:

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: Pantic Zoran

Post by Overdrive » 06 Jan 2016, 19:09

:kokice:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest