nova radnja

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

User avatar
komil
Posts: 1652
Joined: 26 Dec 2010, 16:21

Re: nova radnja

Post by komil » 15 Mar 2017, 10:41

Marko, priključujem se dobrodošlicama na forum!

Hteo bih da naglasim svima da je prošlo neprimečeno da se u skorašnje vreme jedan veoma entuzijastičan serviser priključio forumu. Pokazao se kao veoma konstruktivan član, pa preporučujem da ga ispratimo i na fejsu https://www.facebook.com/Apollo-Music-S ... ?ref=br_rs

User avatar
Uncle Moe
Posts: 684
Joined: 10 May 2008, 01:39
Location: Space Ranch
Contact:

Re: nova radnja

Post by Uncle Moe » 15 Mar 2017, 10:44

komil wrote:
15 Mar 2017, 10:41
Hteo bih da naglasim svima da je prošlo neprimečeno da se u skorašnje vreme jedan veoma entuzijastičan serviser priključio forumu. Pokazao se kao veoma konstruktivan član, pa preporučujem da ga ispratimo i na fejsu https://www.facebook.com/Apollo-Music-S ... ?ref=br_rs
Kad smo vec ovde samo da dodam da imam pozitivno iskustvo sa doticnim. :)

User avatar
MarkoG
Posts: 28
Joined: 14 Mar 2017, 22:19

Re: nova radnja

Post by MarkoG » 15 Mar 2017, 10:50

hvala na dobrodoslici, prvi put sam na nekom forumu i vidim da nisu svi sa dobrim namerama ovde... sledeci put sacuvacu info za sebe

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: nova radnja

Post by Kristijan » 15 Mar 2017, 13:14

Многопоштована француска собарице, на неколико различитих тема и у различитим деловима форума постављаш садржај који је у колизији са правилима форума и ван сваке сумње представља рекламирање. Уместо заиста корисне информације где описујеш лично искуство у ЈЕДНОЈ теми која је посвећена таквим стварима ти си решио да то посејеш на 5 места са генеричким текстом који недвосмислено звучи као реклама. Но хајде да се играмо, да претпоставимо да то није реклама... Шта се то тако страшно теби десило? Нити је администрација обрисала твоје поруке, нити си добио званичну опомену, нити си привремено удаљен са форума због вишеструког непоштовања правила форума. Пар људи ти је скренуло пажњу на правилник и мало су те зафркавали. Шта ћеш сад? Да их тужиш васпитачици? Man up, grow up.

User avatar
tommytigh77
Posts: 1221
Joined: 07 May 2012, 15:03
Location: Gornji Milanovac

Re: nova radnja

Post by tommytigh77 » 15 Mar 2017, 13:41

Uncle Moe wrote:
15 Mar 2017, 10:44
komil wrote:
15 Mar 2017, 10:41
Hteo bih da naglasim svima da je prošlo neprimečeno da se u skorašnje vreme jedan veoma entuzijastičan serviser priključio forumu. Pokazao se kao veoma konstruktivan član, pa preporučujem da ga ispratimo i na fejsu https://www.facebook.com/Apollo-Music-S ... ?ref=br_rs
Kad smo vec ovde samo da dodam da imam pozitivno iskustvo sa doticnim. :)
Apsolutno, takodje svaka preporuka. Dok sam živeo u BG, nosio sam na popravku dve pedale i pojačalo na servis, sve uradjeno besprekorno.

User avatar
OVCA
Posts: 221
Joined: 26 Jan 2015, 15:04

Re: nova radnja

Post by OVCA » 15 Mar 2017, 14:10

Nema veze sa temom ali ovo mi isto lici na skrivenu reklamu:http://www.muzicki-forum.com/forum/view ... =8&t=25530
Danima stoji,nema ni jedan komentar(valjda zato sto su ovde sve namcor do namcora) :mrgreen: Napisano kao da je ovo Zeletov fan klub(Boze me oprosti) i kao da je sad neko duzan da daje svoje misljenje...Ocenio sebe 4+ od 5,naravno!"Kako vam zvuci Tony"?Ko je,bre,Tony?!Onda uredno link za album,pa link za video spot...Probao sam da preslusam ali kao sto sam i sam znao,nisam uspeo da docekam kraj prve pesme.Mislim(Zele),stvarno jeftino. :ziveli:

User avatar
MarkoG
Posts: 28
Joined: 14 Mar 2017, 22:19

Re: nova radnja

Post by MarkoG » 15 Mar 2017, 14:28

hvala za to "sobarice", nemam razloga da se pravdam, vidim da ste pogresno shvatili moju nameru da vam dam info koji mozda niste imali. Iskustvo sam imao sa tim likom pre 10-15 godina i bilo je pozitivno... a sada se ponovo pojavio, ne znam zasto... ne vidim da krsim pravila foruma ako dam neku informaciju koju sam primetio na netu i koja moze biti korisna muzicarima.... a mozda vi i nemate veze sa muzikom, vec samo ovde forumujete... srecno!!!

User avatar
OVCA
Posts: 221
Joined: 26 Jan 2015, 15:04

Re: nova radnja

Post by OVCA » 15 Mar 2017, 14:41

Molim moderatora da obrise jedan od dva posta.Hvala.

User avatar
MarkoG
Posts: 28
Joined: 14 Mar 2017, 22:19

Re: nova radnja

Post by MarkoG » 15 Mar 2017, 14:47

i jos nesto "kolege", ne vidim nista sumnjivo u tome sto sam info postavio na DVA mesta u "odrzavanje instr" i "klavijature", time sam hteo da info dodje do onih kojima je i potreban... ja sam tip muzicara koji zeli da podeli info, zadovoljstvo i iskustvo sa kolegama... a ovde se izgleda najmanje o muzici prica, vec se debatuje o glupostima i kritikuju ljudi sa dobrom namerom... zao mi je, pogresio sam :)

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: nova radnja

Post by MIKI-DJORDJE » 28 Mar 2017, 17:58

Gospodin Apola ne znam ali s'obzirom šta je ovde pisao i još na jednoj grupi na FB deluje mi kao čovek koji je u temi i sa znanjem i sa praksom, dopalo mi se što je ponudio da pomogne da se uradi pedala što je po meni za svaku pohvalu...Kažem ne poznajem čoveka nismo sarađivali ali eto to mi je bilo pohvalno.

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: nova radnja

Post by MIKI-DJORDJE » 28 Mar 2017, 18:18

MarkoG wrote:
15 Mar 2017, 09:02
kad je on otvorio servis i imao radnje, ovih mitrosa i skajeva nije bilo.... sad su svi frajeri, a duzni su i po zakonu da imaju servis i daju garanciju za instrumente...
Slažem se garancija bi trebala biti potpuno normalna stvar, takođe da nije važno da li je instrument nekog polu profesionalca ili nekoga ko tek počinje da svira- svi zaslužuju isti kvalitet za istu količinu novca. Ja tvrdim da naši majstori koji ne daju račune, nema garancija a time ne plaćaju poreze zarađuju verovatno više nego prosečne njihove kolege na zapadu.


Ako bude kao što kažeš ja lično pozdravljam, e sada ima i onaj problem poštovanja garancije, mnoge radnje daju garanciju ali kada trebaš istu da ostvariš postaje glavobolja...Kako sam razumeo da je reč o čoveku sa iskustvom koji se klonio mešetarenja ovako na neviđeno mi deluje pri ok, videćemo dalje. :ziveli:

User avatar
MarkoG
Posts: 28
Joined: 14 Mar 2017, 22:19

Re: nova radnja

Post by MarkoG » 28 Mar 2017, 19:04

u tome i jeste stvar, svi koji prodaju instrumente daju neku tamo stranu garanciju, sa kojom ne mozes nista. Da bi dali nasu garanciju i stvarno po njoj reagovali po zakonu moraju da imaju servis, ili potpisan ugovor sa nekim servisom.... Kao i za automobile... U protivnom, dogadja se kao sa kompjuterima, kad se nesto pokvari, ne znaju nista da poprave, vec kazu "kupi nov model" i tako svake godine... Da li neko zna, bas me interesuje koliko kod nas ima zvanicnih servisa za muz. instrumente? Ne proizvodjaca gitara ili sl. vec bas majstora za popravke.... Ja ih stvarno malo znam, a ponuda prodaje sve veca i veca... Ljudi bi trebali da razmisljaju kad kupuju instrument, da li sutra mogu i da ga odrzavaju, ne samo zice da zamene, ili torbu da kupe.... Oni se kvare, a ima i potrosnih delova... Toliko po mom misljenju o tom problemu....

User avatar
MarkoG
Posts: 28
Joined: 14 Mar 2017, 22:19

Re: nova radnja

Post by MarkoG » 28 Mar 2017, 19:13

i jos dodatak.... ja sam malo stariji muzicar i pamtim devedesetih godina u Jugi, bilo je servisa, majstora, zvanicnih, ovlascenih... Ranije je bio neki MusicMax koji je dole u Karadjordjevoj ulici radio Yamahu, pa je tada i Maric radio Casio instr. onda je zatim bilo nekoliko majstora za harmonike, svi su poumirali... :( paje onda bio i neki Gavrilovic kod Vuka, on je radio Yamahu i druge instrumente... Bila je ponuda servisa bar kao kupovina instr. A sada ...? Tada je bilo manje radnji u Srbiji, bilo je dosta svercera preko Oglasa... A sad su i nekadasnji sverceri ozvanicili radnje, a servisa nema... Ili rade na crno po kucama, a mi treba da rizikujemo sa njima, jer nemamo izbore... Toliko

Frostensen
Posts: 637
Joined: 29 Dec 2008, 21:15

Re: nova radnja

Post by Frostensen » 29 Mar 2017, 02:21

Ja s Apolo servisom imam lose iskustvo. Zaobisao bih u sirokom krugu...

User avatar
MarkoG
Posts: 28
Joined: 14 Mar 2017, 22:19

Re: nova radnja

Post by MarkoG » 29 Mar 2017, 08:16

nemam iskustva sa njima, ali niko nije idealan.... uvek postoje razlicita iskustva i misljenja... vazno da ima servisa sto vise :ziveli:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest