nova radnja

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

User avatar
MarkoG
Posts: 28
Joined: 14 Mar 2017, 22:19

Re: nova radnja

Post by MarkoG » 26 May 2017, 18:55

Molim Administratora Foruma da mi objasni kako da ga napustim.... Nisam zadovoljan odnosima i pristupima ucesnika koji se ovde pojavljuju, tj. nemam nikakve koristi da ovde ostanem... Zao mi je...

User avatar
MarkoG
Posts: 28
Joined: 14 Mar 2017, 22:19

Re: nova radnja

Post by MarkoG » 26 May 2017, 19:21

Zao mi je, ali moram otvoreno da konstatujem da je ovaj forum sheet (( Kada sam pristupio, ocekivao sam kolegijalni odnos i komunikaciju kojoj je svrha pomoc kolegama, razmena iskustava i in formacija vezanih za nas posao... A sta sam dobio sve vreme moje komunikacije ovde ?? Kritike i primedbe na moj stil pisanja, na to da li sam nekoga pohvalio, izreklamirao, ili ucinio nekome nesto !!! gluposti! pa i da hocu nekoga da pohvalim i reklamiram, mogu to da ucinim i na Fejsu ili Youtubum ko ce da mi zabrani !!! Ako neko zasluzuje pohvalu, dobice je... Ako se ovde nekome to ne svidja, to je njegov problem... Mozda ovde neko ima interes da se novi servisi ne pojavljuju ? ne znam... Mozda ovaj Forum lobira za nekoga ?
Necu da ulazim u problem, lakse mi je da Forum napustim i nadjem bolje mesto za PRAVU razmenu informacija sa PRAVIM kolegama, bez pridikovanja kakvim sam recima pisao sta sam hteo...

Svima pozdrav,
Marko, kolega 58. godiste, koji svira vise instrumenata i bavi se muzikom skoro 50 godina....

User avatar
bancika
Posts: 4782
Joined: 14 Jun 2011, 16:41
Location: Nis

Re: nova radnja

Post by bancika » 26 May 2017, 19:51

hehe
MarkoG wrote:
26 May 2017, 19:21
A sta sam dobio sve vreme moje komunikacije ovde ??
bukvalno 100% tvojih postova se tice tog servisa. Mozda ti lobiras za nekog?

User avatar
MarkoG
Posts: 28
Joined: 14 Mar 2017, 22:19

Re: nova radnja

Post by MarkoG » 26 May 2017, 22:10

ok, ok, ... ne zelim vise da polemisem, vidim da je 100% vasih postova upuceno MENI, kao kritika, a ni jednom recju niko da napise nesto o servisu... Da li sam ja vazniji od njega? Da li je moje lobiranje to sto sam dosao na forum da bih pruzio informaciju da se nesto otvorilo u gradu? Da je to bio kafic, klub, prodavnica, onda bi bilo u redu, a posto je neciji servis, onda je lobiranje ili fetish ((( Treba li lobiranje servisima, ili je njihov rad najbolja reklama?
Vec sam rekao, pogresio sam sto sam vam u startu i dao tu informaciju, niste je ni zasluzili, verovatno vam servis nije ni potreban, jer sami bolje znate da popravljate svoje gitare... super, zaboravite i na servis i na mene, necemo vise polemisati... meni to nije interesantno, idem da se bavim muzikom, a ne ko neke zene samo "rekla kazala".... bljak

User avatar
Rockatansky
Posts: 1241
Joined: 18 Sep 2014, 15:28
Location: Sad Novi

Re: nova radnja

Post by Rockatansky » 26 May 2017, 22:42

KAkav kafic se otvorio?

User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: nova radnja

Post by nebojsak » 26 May 2017, 23:27

MarkoG wrote:
26 May 2017, 18:55
Molim Administratora Foruma da mi objasni kako da ga napustim
nisam administrator, ali mogu da pogledam.

varijanta 1: prestaneš da se loguješ

hard varijanta 2: nalupaš novu šifru od gomile karaktera koje nema šanse da zapamtiš, zapišeš to na papirče, promeniš šifru svog naloga (uneseš ono zapisano 2 puta, koliko treba), spališ ili pojedeš papirče, dečekiraš da ti forum pamti user i pass, probaš da se uloguješ, forum ti traži šifru, a ona ili u digestivnom traktu ili je pepeo.

molim :ziveli:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest