Nabavka Delova Za Gitare Preko StewMaca

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

User avatar
NikolaNis
MF veteran
Posts: 1282
Joined: 03 May 2007, 15:14
Location: Niš - Srbija

Re: Nabavka Delova Za Gitare Preko StewMaca

Post by NikolaNis » 30 Oct 2008, 11:52

Ja sam plaćao oko 70 dinara kada bi mi paket doneli kući i to je sve.
Drago mi je da sam ti pomogao i srećno u kupovini... :)

User avatar
mislim_stvarno
Posts: 4837
Joined: 02 Jul 2008, 17:28
Location: down the street

Re: Nabavka Delova Za Gitare Preko StewMaca

Post by mislim_stvarno » 30 Oct 2008, 18:22

A da li je neko kupovao sa warmoth-a?
Ili mozda preko ebay-a sa agencijom posrednikom (educan)?

Mislim da li postoji alternativni nacin placanja preko ebay-a, ne karticom?

User avatar
Rocket Roll
Posts: 7274
Joined: 09 Jul 2006, 00:47
Location: Beograd
Contact:

Re: Nabavka Delova Za Gitare Preko StewMaca

Post by Rocket Roll » 30 Oct 2008, 18:47

mislim_stvarno wrote: Ili mozda preko ebay-a sa agencijom posrednikom (edućan)?
Poslednji put kada sam proveravao, naplaćivali su veoma, veoma mnogo svoje posredničke usluge.
mislim_stvarno wrote:Mislim da li postoji alternativni nacin placanja preko ebay-a, ne karticom?
Postoji, ako se dogovoriš sa prodavcem - najrasprostranjeniji način je bankovni transfer (SWIFT/IBAN metod). Za detalje se raspitaj u svojoj banci.

User avatar
Josip
Posts: 103
Joined: 11 Feb 2008, 01:03
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Nabavka Delova Za Gitare Preko StewMaca

Post by Josip » 25 Nov 2008, 21:22

Kod koje online prodavnice se moze placati pouzecem, a da stize u Srbiju?

Dosada sam tu opciju nashao samo kod Music Store (Nemacka) - al nisam narucivao.

User avatar
Goja
Posts: 135
Joined: 06 May 2008, 17:29
Location: NEDERLEND

Re: Nabavka Delova Za Gitare Preko StewMaca

Post by Goja » 07 Dec 2008, 10:16

Ja bih se prvo izvinuo sto se ubacujem u temu, da ne pravim dzabana novu... :mrgreen: Jeli neko narucivao mozda gitare preko thoman-a... Hteo bih da narucim akustaru, ali neam pojma koliko bi me izasle carine i sve to... Hvala

User avatar
NikolaNis
MF veteran
Posts: 1282
Joined: 03 May 2007, 15:14
Location: Niš - Srbija

Re: Nabavka Delova Za Gitare Preko StewMaca

Post by NikolaNis » 16 Dec 2008, 12:25

Koliko sam ja informisan mislim da Thoman ne šalje robu u Srbiju, ali proveri, možda grešim...

P.S. Na koju stranu si nam se IZVINUO, levu ili desnu? :D

User avatar
The Mask AE
Posts: 477
Joined: 21 Feb 2008, 14:43
Location: Čačak
Contact:

Re: Nabavka Delova Za Gitare Preko StewMaca

Post by The Mask AE » 16 Dec 2008, 13:52

Ne narucuj gitare iz Nemacke ukoliko nisi siguran u svaki korak do tvoje kuce. Carinici su chudo jedno... Cena ce te izaci kao u artistu na kraju. Prosto se ne isplati rizikovati.

User avatar
Bozha
Posts: 1264
Joined: 08 May 2008, 17:46
Location: Zrenjanin

Re: Nabavka Delova Za Gitare Preko StewMaca

Post by Bozha » 21 Dec 2008, 02:23

Ne bih preporucio narucivanje gitara... Najjeftinija pouzdana dostava iz Italije za Srbiju je oko 500e, mislim na DHL, FedEx, UPS,... Druga stvar je ako tamo imas nekog zemljaka koji dolazi za bozic.

Ali ako ove sitnice provereno stizu... Koliko bi me kostala dostava paketica od max 50e vrednosti?

User avatar
Goja
Posts: 135
Joined: 06 May 2008, 17:29
Location: NEDERLEND

Re: Nabavka Delova Za Gitare Preko StewMaca

Post by Goja » 21 Dec 2008, 09:01

OK hvala, Nikola bolje bi ti bilo da pravis tog Les Paula nego sto me ovde zajebavas :D

User avatar
ac10
Posts: 669
Joined: 29 May 2008, 23:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Nabavka Delova Za Gitare Preko StewMaca

Post by ac10 » 22 Jul 2009, 11:20

nije stewmack,nego guitarfetish za sta mi treba odgovor,ali da ne otvaram novu temu...PRILICNO MI JE HITNO!!!
kada se narucuje jel cena ona koja pise crvenom bojom ili ona retail......molim vas sto pre neko da mi odgovori...HVALA

User avatar
djoksi
Posts: 160
Joined: 02 Apr 2009, 22:44
Location: Paracin
Contact:

Re: Nabavka Delova Za Gitare Preko StewMaca

Post by djoksi » 23 Jul 2009, 10:53

ac10 wrote:nije stewmack,nego guitarfetish za sta mi treba odgovor,ali da ne otvaram novu temu...PRILICNO MI JE HITNO!!!
kada se narucuje jel cena ona koja pise crvenom bojom ili ona retail......molim vas sto pre neko da mi odgovori...HVALA
Gledas cenu koja pise crvenom bojom + na to dodas postarinu

User avatar
ac10
Posts: 669
Joined: 29 May 2008, 23:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Nabavka Delova Za Gitare Preko StewMaca

Post by ac10 » 23 Jul 2009, 11:14

ok....hvala.predpostavio sam da je tako :ziveli:

User avatar
mislim_stvarno
Posts: 4837
Joined: 02 Jul 2008, 17:28
Location: down the street

Re: Nabavka Delova Za Gitare Preko StewMaca

Post by mislim_stvarno » 24 Jul 2009, 01:02

Ovih dana sam u Erste banci izvadio (ili kupio :? ) visa electron karticu da bi nabavio one srafove za floyd sto me zaje8avaju. Narucio sam od Stewmac-a, i oni mi poslali mail: "Order Pending" (ili tako nesto).

Da li su ovakva i vasa iskustva, ili je vama to teklo bez problema?
Da li u opste moze da se posluje ovom karticom sa Stewmac-om?

Sava
Posts: 1348
Joined: 27 Feb 2007, 13:34
Location: Beograd

Re: Nabavka Delova Za Gitare Preko StewMaca

Post by Sava » 24 Jul 2009, 10:00

To ti najverovatnije znači da su primili porudžbinu, ali da ti još nije prošlo plaćanje. Oni simultano skidaju pare i šalju robu. Tu je razlika u odnosu na Banzai na primer kod kojeg ti se odmah skidaju pare pa kada ti pošalju. Znači Stewmac ne skida novac dok ne pošalje.

Moje iskustvo sa Stewmacom je jako dobro. Obavestili me da je primljena porudžbina pa da je prihvaćeno plaćanje, a poslali su samo tri sata po porudžbini i plaćanju. Danas mi je stigla roba poslata 8. jula, a stigla bi verovatno i mnogo brže da nije bilo ovih zezanja sa preregistracijom crnogorskih automobila i opsednutom carinom. Plaćanje sam vršio Intesa karticom, ali verujem da je i sa tvojom sve u redu, to proveri sa tvojim bankarima.

User avatar
mislim_stvarno
Posts: 4837
Joined: 02 Jul 2008, 17:28
Location: down the street

Re: Nabavka Delova Za Gitare Preko StewMaca

Post by mislim_stvarno » 24 Jul 2009, 12:44

Dobio sam mail da je porudzbina primljena, a onda je umesto maila sa potvrdom slanja stigao jedan koji kaze ovako:
...We have not sent your order yet because your credit card was not accepted. If you think we may have the wrong number or expiration date, please send the card number again through our web page order form or send it by fax to 740-593-7922. Do not send the number by e-mail, as this is not secure...

...We will continue to try your credit card. You will receive an email confirmation once your package ships. If your card is not accepted within 4 days, your order will be canceled...
Karticu sam otvorio u utorak, a ovo narucio u sredu pa jedino ako ovi u banci nisu nesto odugovlacili... Brine me samo da nisam za dzabe otvorio ovu karticu (trazio sam u banci karticu za placanje preko interneta u inostranstvu, i oni su mi dali Erste poklon karticu Visa Electron), pa da se ispostavi da sa njom ne mogu nista da uradim.

Sad cu da probam ponovo da unesem broj kartice...

Ako se ispostavi da ne primaju ovu karticu, koju da otvorim za sledeci put?
Da li je moguce da zbog razlike u kursu u ova 2-3 dana ne prihvataju karticu (posto sam uplatio skoro tacnu sumu koja mi je trebala)?

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest