Domaći majstori za izradu i održavanje muzičkih instrumenata

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

Post Reply
MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Domaći majstori za izradu i održavanje muzičkih instrume

Post by MIKI-DJORDJE » 28 Dec 2016, 19:16

hipihill wrote:
MIKI-DJORDJE wrote: kad nadjem u vezi Vintage casopis-sajta prosledicu , ne obecavam da li kada ce to biti i da li cu ovde uciniti. hvala puno.
Pogledao sam sve linkove koje si postavio i nigde nisam našao ono o čemu si pisao. Još gore, na koji god sam sublink u okviru toga kliknuo ne radi. Da se pogrešno ne razumemo, znam ponešto o njegovom radu, ali nije mi poznato da se reklamirao negde napolju niti da se posebno pominje, verovatno on tako hoće. Koliko me sećanje služi pre dosta godina pominjao se neki oglas u Holandiji za neki njegov rani rad na recimo 8.0000, ali to je postavio njegov prijatelj koji i ma tu gitaru, ali kupaca nije bilo.
kad nadjem u vezi Vintage casopis-sajta prosledicu , ne obecavam da li kada ce to biti i da li cu ovde uciniti. hvala puno.[/quote]Pogledao sam sve linkove koje si postavio i nigde nisam našao ono o čemu si pisao. Još gore, na koji god sam sublink u okviru toga kliknuo ne radi. Da se pogrešno ne razumemo, znam ponešto o njegovom radu, ali nije mi poznato da se reklamirao negde napolju niti da se posebno pominje, verovatno on tako hoće. Koliko me sećanje služi pre dosta godina pominjao se neki oglas u Holandiji za neki njegov rani rad na recimo 8.0000, ali to je postavio njegov prijatelj koji i ma tu gitaru, ali kupaca nije bilo.[/quote]
da napisao sam ti da link nisam sacuvao, de ta gitara koja je tamo na linku u prodavnici skupih...gitara njegova te da je odatle i revizija , te sam reako kad i ako najdem da cu podeliti, a sada da li ocekujete da Vam kacim slike prijatlja sa njegovom gitarom koji niti je bitan ljudima ovde a ni oni njemu osim Tasica ne mogu ja covekovu sliku da delim, izguglajte

kako ne mozete otvoriti linkove? ja sam malocast iskopirao iste drugu na FB bash decku koji mu je musterija da mu pokaze i svi do 1 rade ☺

Ako nije povrda to sto na naj boljem forumu za LP neko njega trazi ono ne znam sta je, endorsmenti su skupa stvar da bi ga strana zvezda reklamirala to puno kosta.....a kako kazesh verovatno coveku nije do toga to bi on trebao reci ako zeli, ja ga zaista ne poznajem ali bi voleo da ga upoznam..to nisam znao za druga tog...Mada moze biti drug koliko hoce ali pare se traze zbog realne procene...
ozbiljno ukucajte Mirko Tasic LP guitars izlazi barem meni na hiljade linkova po raznim forumima stranim naravno gde su neki culi ime pa ga malko cudno pisu, nije ni vazno bitno je da je kvalitet naso put...

ne reklamiram ga ni naj manje, da probam nesto lose reci cu, zato i napish sta sam video a sta probao i da za ostale ne mogu komentarisati o kvalitetu...Kad nadjem poslacu tk zakaciti, mada mozda da potrazim bar nesto za uzvrak kad cu raditi net kliping ☺, salim se...Zato sam i kazo ja kupujem gitare dalko jeftinije, ma kakvih 8 000 ne bih dao ni da imam, netreba nesto da cuvam vec da sviram...za te pare bih radije kontaktirao cika jolea tj nekog iz njegovog tima. Ali kazem josh 1 2 do 3 soma to mi je ono limit i to da imam, zasto dati toliko kad za 10 puta manje imaju gitare koje tome pariraju u svakom smislu. to je moj stav ☺.

oprosti za linkove stvarno meni rade, ajd provericu josh 1 mada...to je to...

Vintage V 100 od jeftinijih, Stari FGN i Tokai koji su vec od po 500E na vishe bar po meni skidaju mnoge LP -je na prvu. :ziveli:

User avatar
Driver
Posts: 453
Joined: 24 Aug 2010, 17:31
Location: Brdovita Shumadija

Re: Domaći majstori za izradu i održavanje muzičkih instrume

Post by Driver » 30 Dec 2016, 14:42

MIKI-DJORDJE wrote:
hipihill wrote:
MIKI-DJORDJE wrote: kad nadjem u vezi Vintage casopis-sajta prosledicu , ne obecavam da li kada ce to biti i da li cu ovde uciniti. hvala puno.
Pogledao sam sve linkove koje si postavio i nigde nisam našao ono o čemu si pisao. Još gore, na koji god sam sublink u okviru toga kliknuo ne radi. Da se pogrešno ne razumemo, znam ponešto o njegovom radu, ali nije mi poznato da se reklamirao negde napolju niti da se posebno pominje, verovatno on tako hoće. Koliko me sećanje služi pre dosta godina pominjao se neki oglas u Holandiji za neki njegov rani rad na recimo 8.0000, ali to je postavio njegov prijatelj koji i ma tu gitaru, ali kupaca nije bilo.
....



Vintage V 100 od jeftinijih, Stari FGN i Tokai koji su vec od po 500E na vishe bar po meni skidaju mnoge LP -je na prvu. :ziveli:
:1: Za Vintage, imam Vintage "Lemon drop" i nenadmašiva je u tom cenovnom rangu :ziveli:

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Domaći majstori za izradu i održavanje muzičkih instrume

Post by MIKI-DJORDJE » 30 Dec 2016, 22:14

Driver wrote:
MIKI-DJORDJE wrote:
hipihill wrote:Pogledao sam sve linkove koje si postavio i nigde nisam našao ono o čemu si pisao. Još gore, na koji god sam sublink u okviru toga kliknuo ne radi. Da se pogrešno ne razumemo, znam ponešto o njegovom radu, ali nije mi poznato da se reklamirao negde napolju niti da se posebno pominje, verovatno on tako hoće. Koliko me sećanje služi pre dosta godina pominjao se neki oglas u Holandiji za neki njegov rani rad na recimo 8.0000, ali to je postavio njegov prijatelj koji i ma tu gitaru, ali kupaca nije bilo.
....



Vintage V 100 od jeftinijih, Stari FGN i Tokai koji su vec od po 500E na vishe bar po meni skidaju mnoge LP -je na prvu. :ziveli:
:1: Za Vintage, imam Vintage "Lemon drop" i nenadmašiva je u tom cenovnom rangu :ziveli:
drago mi je da ti se svidja, ja sam hteo Crnog v 100 bese nov za 31 crvenu u Nisu ali je otisao....Mislim da cu kupiti nekog, iskreno pokusacu da nadjem na snizenju ili ocuvanog, gledam bash je prelepa Lemon Drop ne bih se bunio ni za Vintage V100PGM Lemon Drop ni za Icon...☺hteo sam da se castim nekom ''trakalicom'' pri srederskom a la 80te ili bash V100,,,sad bi radije V100 ☺, prelepe su i ja im nisam nasao manu...nego polovne drze cenu kod nas...Pokusacu da pishem Deda Mrazu :ziveli:

User avatar
Driver
Posts: 453
Joined: 24 Aug 2010, 17:31
Location: Brdovita Shumadija

Re: Domaći majstori za izradu i održavanje muzičkih instrumenata

Post by Driver » 30 Dec 2016, 23:55

Stvarno je dobra, ne samo u tom cenovnom rangu. Imam je 4-5 godina i jedina mana koju sam nasao je da su malo meksi pragovi. To se da promeniti, ali ima vremena, nisam jos stigao ni do prvog nivelisanja :)

User avatar
tommytigh77
Posts: 1221
Joined: 07 May 2012, 15:03
Location: Gornji Milanovac

Re: Domaći majstori za izradu i održavanje muzičkih instrumenata

Post by tommytigh77 » 01 Jan 2017, 17:49

MIKI-DJORDJE wrote:
tommytigh77 wrote:Ima li u Srbiji još neko da premotava magnete osim Gorana (pošto Goran dere)? Voleo bih da vratim single u bridge poziciju, ali bi definitivno pre toga morao da se namota od 7 do 7.5K.

da li znash kojom je zicom motan taj kojeg posedujesh? tipa debljina itd pitam jer ako si namoajstoricav dacu ti zicu pa mozesh sam nije neka nauka ja radim sebi i po nekom frendu ne kao posao, a za tu cenu od 1 kod gosin Gorana imash ceo set magneta koji su za 2 klase iznad njegovih (moje misljenje) custom made po staroj recepturi rucno motani isto cak ce ti ostati love , Lik se zove Alexander Pribora iz Rusije te kad ti salje napishe poklon a i imamo neki dogovor sa Rusijom oko taksi uvoza itd, no sitno je to da bi Vam nesto uzeli na carani do sada za 3 kompleta za frendove nije bilo carine ...znaci nije premotavanje ali rekoh da pomenem, a za domotovanje stvarno nije komplikovano ili se mozda meni barem tako cini meni je daleko komplikovanije neki rad oko drveta ako je gitara stara tu sam fresh , to raduckam sebi te ne budem kriv nikom ☺, a magneti ...ako umesh da motash rukom a umesh sigurno objasnici tu pa odradish sam lepo, dacu ti recept za voskiranje i laganica...a za pare znam jednoh momka da li beshe Pancevo samo smo razgovarali interseovalo me da li stvarno zna ili...? po razgovoru reko bih da radi ok, inam na KP-u oglas naplacuje oko 1000 din sto je po meni realna cena jer niko za to ovde ne placa porez i stvarno to je samo premotavanje a ne prozivodnja cak se moze reci da je i skupo ali kad se uporedi sa ostalim koji ''deru'' to je DZ.

te josh 1 varijanta ukoliko ne patish od brenda ima da se probere super magneta za do 20$ ili set izci cete pri 30 ak evra Texas Loco u Iron Geer-u tu je bash bridge pozicija 7,6 khoma alnico naravno odlicni su......Mighty Might magnety isto, artec, itd itd e sad ako je to neki strai magnet za koji si vezan ili da se samo domota mozda da probash kod tog lika

ako se odlucish da pokusash sam javi, sibni u PM, cheers.
Izvinjavam se na kasnom odgovoru, radilo se puno ovih dana (i još uvek se radi)...
iskreno, ne ulazi mi se u priču oko motanja magneta iako mi zaista deluje primamljivo, možda ako jednog dana budem imao više slobodnog vremena, ovako kako stoje stvari ne mogu da stignem da vežbam gitaru koliko bi trebalo, a kamoli bilo šta drugo. Magnet koji bih da premotam nije ništa specijalno, klasičan Fender alnico single sa plastičnim bobinama, pa mi zato i nije žao da eksperimentišem na njemu. Mada je vrlo moguće da na kraju odustanem od svega i uzmem drugi set magneta, nemam pojma više... Svakih pola godine me spopadne ludilo i moram da menjam magnete. :lol: U svakom slučaju hvala od srca na svim predlozima i ponudama, baci mi link od tog pančevca u PM ako možeš.

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Domaći majstori za izradu i održavanje muzičkih instrumenata

Post by MIKI-DJORDJE » 01 Jan 2017, 18:14

tommytigh77 wrote:
MIKI-DJORDJE wrote:
tommytigh77 wrote:Ima li u Srbiji još neko da premotava magnete osim Gorana (pošto Goran dere)? Voleo bih da vratim single u bridge poziciju, ali bi definitivno pre toga morao da se namota od 7 do 7.5K.

da li znash kojom je zicom motan taj kojeg posedujesh? tipa debljina itd pitam jer ako si namoajstoricav dacu ti zicu pa mozesh sam nije neka nauka ja radim sebi i po nekom frendu ne kao posao, a za tu cenu od 1 kod gosin Gorana imash ceo set magneta koji su za 2 klase iznad njegovih (moje misljenje) custom made po staroj recepturi rucno motani isto cak ce ti ostati love , Lik se zove Alexander Pribora iz Rusije te kad ti salje napishe poklon a i imamo neki dogovor sa Rusijom oko taksi uvoza itd, no sitno je to da bi Vam nesto uzeli na carani do sada za 3 kompleta za frendove nije bilo carine ...znaci nije premotavanje ali rekoh da pomenem, a za domotovanje stvarno nije komplikovano ili se mozda meni barem tako cini meni je daleko komplikovanije neki rad oko drveta ako je gitara stara tu sam fresh , to raduckam sebi te ne budem kriv nikom ☺, a magneti ...ako umesh da motash rukom a umesh sigurno objasnici tu pa odradish sam lepo, dacu ti recept za voskiranje i laganica...a za pare znam jednoh momka da li beshe Pancevo samo smo razgovarali interseovalo me da li stvarno zna ili...? po razgovoru reko bih da radi ok, inam na KP-u oglas naplacuje oko 1000 din sto je po meni realna cena jer niko za to ovde ne placa porez i stvarno to je samo premotavanje a ne prozivodnja cak se moze reci da je i skupo ali kad se uporedi sa ostalim koji ''deru'' to je DZ.

te josh 1 varijanta ukoliko ne patish od brenda ima da se probere super magneta za do 20$ ili set izci cete pri 30 ak evra Texas Loco u Iron Geer-u tu je bash bridge pozicija 7,6 khoma alnico naravno odlicni su......Mighty Might magnety isto, artec, itd itd e sad ako je to neki strai magnet za koji si vezan ili da se samo domota mozda da probash kod tog lika

ako se odlucish da pokusash sam javi, sibni u PM, cheers.
Izvinjavam se na kasnom odgovoru, radilo se puno ovih dana (i još uvek se radi)...
iskreno, ne ulazi mi se u priču oko motanja magneta iako mi zaista deluje primamljivo, možda ako jednog dana budem imao više slobodnog vremena, ovako kako stoje stvari ne mogu da stignem da vežbam gitaru koliko bi trebalo, a kamoli bilo šta drugo. Magnet koji bih da premotam nije ništa specijalno, klasičan Fender alnico single sa plastičnim bobinama, pa mi zato i nije žao da eksperimentišem na njemu. Mada je vrlo moguće da na kraju odustanem od svega i uzmem drugi set magneta, nemam pojma više... Svakih pola godine me spopadne ludilo i moram da menjam magnete. :lol: U svakom slučaju hvala od srca na svim predlozima i ponudama, baci mi link od tog pančevca u PM ako možeš.
No problem bro sve je ok, nema na cemu ☺ kad znam i sta znam ja podelim osim ako nije Velika tajna ☺- ono stvarno ima nekih fora a ne bih voleo da me ismevaju samo zato sto je to ovde SF...LM potpuno te razumem oko te jurnjave za tonom na kraju svi pravi gitaristi nikad nisu zadovoljni sa svojim zvukom Svi smo mi tone junkies -ili 'ajd da pricam u svoje ime - ja barem jesam. Zato sam predlozio ove ekonomski privlacnije firme a kvalitetom su u rangu sa BIG imenima, otkako poceh to da seckam premotavam, zamotavam totalno sam promenio misljenje da li je Hose Chili from Mexico motao a cika Duncan kazo da je njegovo, ili tamo neki Sung Il Li blizu Seula nije mi vazno.....Mislim da su mnogi zaboravili kako je sada vec veliko ime Di Marzio imao pccetke u a la krsh gitarama Hondo mada za mene nisu krsh-zavisi koja....samo da nije teta Spera...Tacno kad se krene u pravcu modifikovanja hoce da te povuce i da svirka trpi mene su upozorili ali avaj ☺, sa druge strane legende kao EVH , ~Brian May i moj heroj a danas i friend cika George Lynch kopaju po gitarama i dan danas....OK saljem ti, daj mi samo neki time da to iskopam...cheers.

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Domaći majstori za izradu i održavanje muzičkih instrumenata

Post by MIKI-DJORDJE » 01 Jan 2017, 20:16

MIKI-DJORDJE wrote:
tommytigh77 wrote:
MIKI-DJORDJE wrote:
da li znash kojom je zicom motan taj kojeg posedujesh? tipa debljina itd pitam jer ako si namoajstoricav dacu ti zicu pa mozesh sam nije neka nauka ja radim sebi i po nekom frendu ne kao posao, a za tu cenu od 1 kod gosin Gorana imash ceo set magneta koji su za 2 klase iznad njegovih (moje misljenje) custom made po staroj recepturi rucno motani isto cak ce ti ostati love , Lik se zove Alexander Pribora iz Rusije te kad ti salje napishe poklon a i imamo neki dogovor sa Rusijom oko taksi uvoza itd, no sitno je to da bi Vam nesto uzeli na carani do sada za 3 kompleta za frendove nije bilo carine ...znaci nije premotavanje ali rekoh da pomenem, a za domotovanje stvarno nije komplikovano ili se mozda meni barem tako cini meni je daleko komplikovanije neki rad oko drveta ako je gitara stara tu sam fresh , to raduckam sebi te ne budem kriv nikom ☺, a magneti ...ako umesh da motash rukom a umesh sigurno objasnici tu pa odradish sam lepo, dacu ti recept za voskiranje i laganica...a za pare znam jednoh momka da li beshe Pancevo samo smo razgovarali interseovalo me da li stvarno zna ili...? po razgovoru reko bih da radi ok, inam na KP-u oglas naplacuje oko 1000 din sto je po meni realna cena jer niko za to ovde ne placa porez i stvarno to je samo premotavanje a ne prozivodnja cak se moze reci da je i skupo ali kad se uporedi sa ostalim koji ''deru'' to je DZ.

te josh 1 varijanta ukoliko ne patish od brenda ima da se probere super magneta za do 20$ ili set izci cete pri 30 ak evra Texas Loco u Iron Geer-u tu je bash bridge pozicija 7,6 khoma alnico naravno odlicni su......Mighty Might magnety isto, artec, itd itd e sad ako je to neki strai magnet za koji si vezan ili da se samo domota mozda da probash kod tog lika

ako se odlucish da pokusash sam javi, sibni u PM, cheers.
Izvinjavam se na kasnom odgovoru, radilo se puno ovih dana (i još uvek se radi)...
iskreno, ne ulazi mi se u priču oko motanja magneta iako mi zaista deluje primamljivo, možda ako jednog dana budem imao više slobodnog vremena, ovako kako stoje stvari ne mogu da stignem da vežbam gitaru koliko bi trebalo, a kamoli bilo šta drugo. Magnet koji bih da premotam nije ništa specijalno, klasičan Fender alnico single sa plastičnim bobinama, pa mi zato i nije žao da eksperimentišem na njemu. Mada je vrlo moguće da na kraju odustanem od svega i uzmem drugi set magneta, nemam pojma više... Svakih pola godine me spopadne ludilo i moram da menjam magnete. :lol: U svakom slučaju hvala od srca na svim predlozima i ponudama, baci mi link od tog pančevca u PM ako možeš.
No problem bro sve je ok, nema na cemu ☺ kad znam i sta znam ja podelim osim ako nije Velika tajna ☺- ono stvarno ima nekih fora a ne bih voleo da me ismevaju samo zato sto je to ovde SF...LM potpuno te razumem oko te jurnjave za tonom na kraju svi pravi gitaristi nikad nisu zadovoljni sa svojim zvukom Svi smo mi tone junkies -ili 'ajd da pricam u svoje ime - ja barem jesam. Zato sam predlozio ove ekonomski privlacnije firme a kvalitetom su u rangu sa BIG imenima, otkako poceh to da seckam premotavam, zamotavam totalno sam promenio misljenje da li je Hose Chili from Mexico motao a cika Duncan kazo da je njegovo, ili tamo neki Sung Il Li blizu Seula nije mi vazno.....Mislim da su mnogi zaboravili kako je sada vec veliko ime Di Marzio imao pccetke u a la krsh gitarama Hondo mada za mene nisu krsh-zavisi koja....samo da nije teta Spera...Tacno kad se krene u pravcu modifikovanja hoce da te povuce i da svirka trpi mene su upozorili ali avaj ☺, sa druge strane legende kao EVH , ~Brian May i moj heroj a danas i friend cika George Lynch kopaju po gitarama i dan danas....OK saljem ti, daj mi samo neki time da to iskopam...cheers.
posalo sam ti , videcesh, LM rekoh pricao sam samo sa njim mada drug koji pravi odlicne gitare kaze da je 1 bilo sve ok drugi put onako nekako mekano smotano, no to beshe poodavno, u svakom slucaju ja sam od onih koji kazu da treba covek verovati svojim ocima i usima te svom sudu, nadam se da medju linkovima ima nesto sto ti moze pomoci, cheers.

hipihill
Posts: 527
Joined: 20 Jan 2014, 12:24

Re: Domaći majstori za izradu i održavanje muzičkih instrumenata

Post by hipihill » 22 Feb 2017, 09:19

ILIANNI. Pokušao sam kontakt telefonom, preko sajta, mailom, ali me nije udostojio nikakvog odgovora. Za mene takav majstor više ne postoji.

board index
Posts: 85
Joined: 01 Jul 2016, 13:50

Re: Domaći majstori za izradu i održavanje muzičkih instrumenata

Post by board index » 23 Feb 2017, 17:29

hipihill wrote:
22 Feb 2017, 09:19
ILIANNI. Pokušao sam kontakt telefonom, preko sajta, mailom, ali me nije udostojio nikakvog odgovora. Za mene takav majstor više ne postoji.
Heh, meni je odgovorio posle 2 meseca, posto hocu da pravim gitaru, ali sam ja onda bio u nekom drugom haosu pa reko da secakamo malo i evo, sada drugi put nema odgovora vec par nedelja :D nazalost, a ne ceka mi se svaki put po 2 meseca na odgovor :). Koliko znam on mobilni dal i koristi, a na mailove zasto ne odgovara, ne znam. Krivo mi je, jer sam hteo da mi on odradi gitaru, tacnije 2 sada, posto sam se popalio za jos jednu, pripremio sam i lovu itd, ali... jbiga... narucih sada gitaru iz radnje.

Mislim da on dobro radi i bio sam pre neku godinu kod njega, deluje mi kao ok lik, ali razumem te skroz i ja sam zato digao ruke i trenutno trazim majstora na drugom mestu.

User avatar
MarkoG
Posts: 28
Joined: 14 Mar 2017, 22:19

Re: Domaći majstori za izradu i održavanje muzičkih instrumenata

Post by MarkoG » 14 Mar 2017, 23:01

mozete dodati jos jedan SERVIS na spisak majstora, izgleda bice dobar.... pogledajte na www.gtsservis.rs

User avatar
MarkoG
Posts: 28
Joined: 14 Mar 2017, 22:19

Re: Domaći majstori za izradu i održavanje muzičkih instrumenata

Post by MarkoG » 14 Mar 2017, 23:06

hipihill wrote:
22 Feb 2017, 09:19
ILIANNI. Pokušao sam kontakt telefonom, preko sajta, mailom, ali me nije udostojio nikakvog odgovora. Za mene takav majstor više ne postoji.
kolega, mozda ces imati vise srece sa novim servisom, uskoro se otvara u Bgd

User avatar
MarkoG
Posts: 28
Joined: 14 Mar 2017, 22:19

Re: Domaći majstori za izradu i održavanje muzičkih instrumenata

Post by MarkoG » 14 Mar 2017, 23:16

ljudi, kolege! uskoro novi servis u Bgd za sve muzicke instrumente.... izgleda za klavijature posbno.... pogledajte na www.gtsservis.rs iako jos nije otvoren, ima se sta videti tamo

hipihill
Posts: 527
Joined: 20 Jan 2014, 12:24

Re: Domaći majstori za izradu i održavanje muzičkih instrumenata

Post by hipihill » 15 Mar 2017, 11:38

MarkoG praviš istu grešku kao i na drugoj temi objavljivanjem praktično oglasa. Možda ti i obrišu poruku, ne znam, ali trebalo je opisno rečima da napišeš o tom servisu i daš kontakt. Ovako bode oči, zaista.
P.S. Sada tek vidim da si to objavio u najmenje tri rubrike.

User avatar
MarkoG
Posts: 28
Joined: 14 Mar 2017, 22:19

Re: Domaći majstori za izradu i održavanje muzičkih instrumenata

Post by MarkoG » 15 Mar 2017, 15:14

nemam sta da opisujem, servis jos nije otvoren, samo sam video sajt i nameru da se servis uskoro otvori... a stavio sam na DVE rubrike, jer su tamo ljudi kojima verovatno treba taj info... a sto bih ja nekoga reklamirao, a jos nije ni poceo sa radom... ?! znam samo da je zvanicnih servisa vrlo malo kod nas, a muzicara dosta i ponude za kupovinu instrumenata jos vise ((( smatrao sam da je dobro sto ce se pojaviti servis i mesto gde mozemo da resimo neki nas problem. Ako nekome smeta moja info, ne mora tamo da ide. Ja licno jedva cekam da se otvori.... Hvala na kritikama kolege... :cao:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest