HITNO SAVJET ZA "SEAGULL ORIGINAL S6"

Post Reply
marshal76
Posts: 8
Joined: 28 Dec 2010, 16:59

HITNO SAVJET ZA "SEAGULL ORIGINAL S6"

Post by marshal76 » 05 Jan 2011, 19:09

Od svih gitara sto sam probao najvise mi se ova dopala. Interesuje me da li vrijedi tog novca (oko 350 evra na snizenju) i da li ima neka druga gitara u tom rangu po cijeni da joj moze parirati.Molim hitan odgovor i veliki pozdrav.

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: HITNO SAVJET ZA "SEAGULL ORIGINAL S6"

Post by Kristijan » 05 Jan 2011, 22:13

Tačno toliko i vredi. Fina je to gitara, ali da znaš da je ova cena na sniženju zapravo realna cena, a svaka veća je bezobzirno napumpana od lakomih trgovaca.

marshal76
Posts: 8
Joined: 28 Dec 2010, 16:59

Re: HITNO SAVJET ZA "SEAGULL ORIGINAL S6"

Post by marshal76 » 05 Jan 2011, 22:25

To sam i ja skuzio. Inace joj se cijena krece isto na snizenju oko 400 dolara ali se uz ovu gitaru dobije i futrola tako da je to negdje tu.
Kristijane, mozes li mi preporucitu neku drugu gitaru za ovu cijenu ali da bude kvalitetna.Ova gitara je napravljena u Canadi i to joj je veliki plus kod mene zato sto nije neki Kinez ili vec nesto drugo.Takodje ima prijatan ton, i sve one osobine koji si navodio u prethodnim forumima da solidna gitara mora da ima.
Mozda neku Yamahu ili neku drugu gitaru da preporucis pa da je pogledam i posavjetujem se....
Veliki pozdrav...

marshal76
Posts: 8
Joined: 28 Dec 2010, 16:59

Re: HITNO SAVJET ZA "SEAGULL ORIGINAL S6"

Post by marshal76 » 03 Feb 2011, 15:51

Samo da prijavim da sam kupio Seagull original S6 i da ta gitara vrijedi svaku paru. Cedar daje lijep ton, vrat je malo siri od ostalih ali to je stvar ukusa.
Sviram je vec dvadesetak dana i svaki put me iznenadi svojim zvukom.Narocito je pogodna za sviranje prstima ili fingerstyle. Jedina mana joj je sto je osjetljiva na ogrebotine ali ako se malo pripazi ovo se moze zanemariti. Zakljucak, nasao sam sto sam trazio. Veliki pozdrav.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest