Pomoc u vezi ucenja

Post Reply
User avatar
parker
Posts: 1178
Joined: 27 Dec 2009, 20:40

Pomoc u vezi ucenja

Post by parker » 08 Feb 2012, 17:32

Nadam se da ovo spada ovde, ako ne prebacite u PDF gde bolje pase :)
Znam da ima onaj deo foruma o teoriji ali ovde se konkretno radi o akustari

Od skora sviram akustaru :). Svirao sam je nekad kao klinac i naucio desetak osnovnih akorda i svirao tako neke domacice, standardno..
Moje sadasnje ucenje se najvise svodi na skidanje pesama uz pomoc YT tutorijala. Da li bi iskusniji mogli da daju neke smernice, klipove ili bar ideje sta obavezno prouciti, savladati - pa da ta moja svirka bude zaokruzenija. Da ne bude ono, znam 3 akorda pa sviram 100 pesama :mrgreen:. Znaci, mozda bi idealno bilo nesto kao kad Karate Kid farba do besvesti, a posle se ispostavi da mu to neki potezi podsvesno udjose u ruke.. Nisam bas najbolje objasnio al nadam se da se razumesmo :)
:ziveli:

User avatar
laza
Posts: 282
Joined: 27 Jun 2008, 23:26
Location: Beograd

Re: Pomoc u vezi ucenja

Post by laza » 08 Feb 2012, 19:36

Evo ti ovde jedan kao uvod u razne stilove sviranja akustične gitare. Oveći download, ali mislim da će ti vredeti.

User avatar
djomla
Posts: 526
Joined: 13 Jul 2009, 14:41
Location: Niodaklevci

Re: Pomoc u vezi ucenja

Post by djomla » 08 Feb 2012, 20:09

bez teorije neces daleko :)

Po meni, najbolja stvar koju mozes za sebe napraviti jeste da ucis teoriju za pocetak ... berkli ima odlicnu skolu za to sa sve dvd-om. Kasnije su ti sve opcije otvorene.
A ako to vec znas onda imas na netu koliko hoces : http://www.halleonard.com/search/search ... ure=GTRPLA
i udri skidaj tako ces i nauciti dosta :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest