yamaha fg412vs

Post Reply
User avatar
triton
Posts: 28
Joined: 23 Jan 2012, 21:36

yamaha fg412vs

Post by triton » 30 Mar 2012, 16:49

Da li neko nesto moze reci o ovoj gitari?Interesuje me cena ovog polovnog instrumenta,kao i njegove karakteristike?
vredi li pazariti to ili ne?

teodorica
MF veteran
Posts: 300
Joined: 26 Sep 2007, 19:58
Location: Sremska Mitrovica

Re: yamaha fg412vs

Post by teodorica » 31 Mar 2012, 15:27

Imao sam isti model ali natural varijantu.Gitara ima izuzetan zvuk,solid top,obrada na visokom nivou (tajvanska proizvodnja).Ako su pragovi,nut i kobilica u dobrom stanju(kao sto na mojoj pragovi bas i nisu bili) mozes je uzeti u obzir.Zavisi za koje pare je uzimas.Kvalitet pragova je kao i na novom Cort-u E100 koji sad imam,nisam preterano zadovoljan,ali valjda u skladu sa cenom.Ja sam polovnu jamahu(5 god.staru)platio 140e da bih pri brzoj prodaji izgubio 20e a nov washburn D10s je bio 190e.Da ne bi kiksnuo,sem ako nije savrseno ocuvana gitara,nova bi ti bila bolja varijnanta

User avatar
triton
Posts: 28
Joined: 23 Jan 2012, 21:36

Re: yamaha fg412vs

Post by triton » 01 Apr 2012, 14:07

kakva slucajnost!
Fora je u tome sto sam pre desetak dana uzeo novog washburna wd10s,ovo mi je izletelo samo par dana posle kupovine...
prodaje je jedan kolega koji nije gitarista to je kompezovo pa mu cuci gajbi kao ukras...
nije znao da mi kaze cenu i prepustio je meni da se raspitam pa ako nadjemo neku cenu da se trguje...
meni licno pored wd10s i nije potrebna sem ako nije dosta bolja,tada bi je uzeo!
najgore je sto je to gitara sa zicama starim ko zna koliko tu nema procene dok se ne stavi nov komplet...
pragove i ostalo nemem pojma u kakvom su stanju tako da se mora sve proveriti!
koliko bi ti dao za nju da si na mom mestu?ovako na nevidjeno?

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest