da li je ovo dobra ponuda

Post Reply
vojvodjanin
Posts: 1
Joined: 29 Apr 2012, 15:53

da li je ovo dobra ponuda

Post by vojvodjanin » 29 Apr 2012, 16:07

Da li je ova gitara dobra za totalnog početnika? Hvala unapred.

flpsandor
Posts: 22
Joined: 27 Apr 2012, 14:21

Re: da li je ovo dobra ponuda

Post by flpsandor » 29 Apr 2012, 21:51

Nisam je nikad probao tako da sacekaj komentare o njoj od nekog ko jeste. Ja bi ti preporucio da trazis polovnu yamahu f310 ili fender cd60 oni se mogu naci ispod sto evra sto ti je budjet koliko vidim,a daju sasvim zadovoljavajuc zvuk. U principu gitarski paketi nisu nesto veoma kvalitetni vecinom unutra stavljaju losije serije. Pogledaj ove dve sto sam ti preporucio i trazi po oglasima moze se naci dobre robe polovne.

masterbilt
Posts: 3
Joined: 21 Mar 2012, 14:52

Re: da li je ovo dobra ponuda

Post by masterbilt » 01 May 2012, 12:52

Gitara je dobra za totalnog početnika, gotovo svaka. Ali ova gitara je precenejna, jer ne vredi toliko...tačnije vredi ali možeš i boljih da uzmeš za te pare. Okreni se oglasima, kao što reče prethodnik, pogotovo ako počinješ sa sviranjem, jer lako možeš da odustaneš od istog, i ostaje ti gitara koju onda ne možeš prodati ni za 40-50e ;) Bolje traži proverene firme, iz kojih kasnije možeš izvući pare nazad, bilo kupovinom novog kvalitetnijeg instrumenta, bilo dizanjem ruku od gitare i prodajom iste. Dobra početna tačka bi bile firme poput Washburna, Fendera (jer je zvučno ime i ništa više), Takamine...

Ja sam pre neki dan prodao Washburn d10s za 120e, gotovo kao nova je bila. Gitara je imala punu gornju ploču i zvuk daleko iznad tog cenovnog ranga. Moj savet - traži nešto slično! Takamine g320 takođe odličan izbor za početnika, pa i dalje... Naravno sve to tražiš polovno dobro očuvano.

pozdrav

User avatar
ness
Posts: 819
Joined: 14 Mar 2009, 17:42
Location: Zrenjanin

Re: da li je ovo dobra ponuda

Post by ness » 01 May 2012, 14:38

Da li je totalni pocetnik dobar za ovu gitaru ? :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest