Savet za neku jeftiniju akusticnu gitaru

Anestezija
Posts: 11
Joined: 25 Oct 2012, 20:59

Re: Savet za neku jeftiniju akusticnu gitaru

Post by Anestezija » 27 Oct 2012, 01:09

Nema u radnji G320, a hteo sam i nju da probam. Ali mi se ova nekako svidela, tako da cu je najverovatnije i uzeti. Znam da to nije neka vrhunska gitara, ali mislim da je za te pare dobra. Dao mi je prodavac da probam, i nesto sam malo sviruckao, i ja sam s odusevio zvukom u odnosu na ovu moju. :)
A sto se tice vrste svirke, nemam nesto odredjeno, ali neke fine, laganije pesmice, uglavnom nas stari rok, ne neke "grube" melodije tipa neki teski rok, i tako to...tako da mi se cini da ce mi ta gitara biti dobra za moje usavrsavanje... ;)
Hvala vam na odgovorima, pa cu vam javiti sta sam uradio. ;)

Hairy Beast
Posts: 42
Joined: 21 Sep 2012, 22:09

Re: Savet za neku jeftiniju akusticnu gitaru

Post by Hairy Beast » 28 Oct 2012, 04:03

ja sam uzeo u mitrosu u subotici g320 i gitara je ekstra, ako si iz subotice mozda zbog mene vise nema :D ja sam gledao do max 15000 gitaru da kupim i ova mi se ubedljivo najvise svidela... uvek mozes naruciti preko neta ali to je kontam malo rizicno, pogotovo za ove jeftinije gitare...

User avatar
parker
Posts: 1178
Joined: 27 Dec 2009, 20:40

Re: Savet za neku jeftiniju akusticnu gitaru

Post by parker » 28 Oct 2012, 04:11

Pa nije Beograd na kraj sveta, proveriš u par radnji, vidiš gde ima odeš i kupiš.. Koliko može da košta karta iz Kragujevca, nisu milioni u pitanju

Anestezija
Posts: 11
Joined: 25 Oct 2012, 20:59

Re: Savet za neku jeftiniju akusticnu gitaru

Post by Anestezija » 28 Oct 2012, 10:54

Pa gledao sam na netu u mitrosu G320 i G220 kostaju po 14000. Karta do Bg-a i natrag bi mi bila oko 1000 din, nesto pojedem, itd...i onda mi dodje na isto ako kupujem tu gitaru. A videcu, jos uvek nemam punu sumu novca, tako da cu morati da sacekam jos neko vreme, pa cu tada proveriti ove prodavnice po Kragujevcu, mozda dodje jos neka ponuda.
A preko neta necu da narucujem, ipak je mnogo sigurnije kad ja odem sam u radnju, sednem i osetim kako mi gitara odgovara. :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest