Online kupovina ili iskljucivo licno?

Post Reply
Anestezija
Posts: 11
Joined: 25 Oct 2012, 20:59

Online kupovina ili iskljucivo licno?

Post by Anestezija » 18 Jul 2013, 15:39

Dugo sam skupljao pare da kupim novu gitaru, i sada radim i u nekom skorijem periodu planiram da pazarim novu djitru. Posto zivim u malom mestu, kod nas nema nikakva prodavnica gitara, tako da imam 2 opcije za kupovinu:
-prva je da kupim u nekom od okolnih gradova ili u gradu gde studiram, to su Cacak i Kragujevac, ali tamo je cena gitare malo skuplja nego sto bi bila u Bg, medjutim tu bih imao mogucnost da probam lepo gitaru i da vidim da li mi odgovara.
-druga je da vidim sta mi najvise odgovara od ponidjenih modela na sajtovima i da narucim online i da mi stigne na kucnu adresu.

Ja cu raspolagati nekom cifrom oko 20000 din. i u tom rangu ste dosta pisali, i ja sam pratio, i u tom rangu sam primetio da se dosta hvali Takamine G320. Pre sam bio siguran da cu nju i uzeti, imao bih i da je probam u Kragujevcu, ali ona kosta 18000, ali sam onda malo razgledao sajt mitrosa i video da Takamine G320S kosta 22000, sto i nije neka ogromna razlika a ipak se dobije solid top. Sada me zanima sta mislite da je bolja opcija, kupiti Takamine G320, probati je licno i dati 18000 ili naruciti preko interneta i kupiti Takamine G320S za 22000. Ako imate jos neku opciju od gitare slobodno predlozite. Znam da je dosta vazno da gitaru treba probati i licno odabrati, svakome razlicite stvari odgovaraju, ali mislim da bi se na kvalitetnu gitaru navikao jer sam do sada imao neku melodiju, tako da mislim da bi mi sada sve dosta lakse leglo :) I jos me zanima da li bi moglo da se desi da mi oni preko interneta posalju neki fals komad i da me prevare?

User avatar
vakatt
Posts: 49
Joined: 16 Mar 2011, 14:08

Re: Online kupovina ili iskljucivo licno?

Post by vakatt » 18 Jul 2013, 22:31

Koliko kosta autobuska karta Kragujevac-Beograd-Kragujevac ? :?

Anestezija
Posts: 11
Joined: 25 Oct 2012, 20:59

Re: Online kupovina ili iskljucivo licno?

Post by Anestezija » 19 Jul 2013, 04:56

Iskreno ne znam koliko kosta karta, ali bi me sigurno svi troskovi kostali preko 1000 dinara, i jos bih se gubio po Beogradu, nemam nikoga tamo, ne znam nista tamo...tako da tu opciju iskljucujem kao mogucu.

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Online kupovina ili iskljucivo licno?

Post by Cortex » 19 Jul 2013, 07:57

OD autobuske stanice do Mitrosa ti je neverovatno lako doci. Ne znam da li ima 5 minuta hoda...Odvescu te ja covece, nije frka. Mnogo je pametnije da gitaru probas pre nego sto je uzmes. :ziveli:

User avatar
fattwang
Posts: 1063
Joined: 23 Apr 2011, 08:32

Re: Online kupovina ili iskljucivo licno?

Post by fattwang » 19 Jul 2013, 11:53

Ljudi dolaze iz npr. Slovenije da vide Titov grob i Cecinu kuću.
Ti napravi turu "Obilazak muzičkih prodavnica":
Mitros - Mix Music - Music Trade - Mega Music - Maric - Music Media Centar
Prva je najveća, to prvo posetiš, kao Sikstinsku kapelu u Vatikanu, a ostale koliko te budu bolele noge.
Vredi to videti uživo
Image
Poraniš lepo, obuješ patike.... Povedi nekog

Anestezija
Posts: 11
Joined: 25 Oct 2012, 20:59

Re: Online kupovina ili iskljucivo licno?

Post by Anestezija » 19 Jul 2013, 15:45

Hocete vi mene da naterate da sednem u bus i da odem za Beograd zbog gitare :) Sad gledam po google maps, ne izgleda bas tako komplikovano, al' ipak videcemo, nikad se ne zna.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest