Imate li iskustva i sta bi ste izabrali?

User avatar
bancika
Posts: 4782
Joined: 14 Jun 2011, 16:41
Location: Nis

Re: Imate li iskustva i sta bi ste izabrali?

Post by bancika » 30 Mar 2015, 16:16

jbg, onda ostaje samo sedlo. U svakom slucaju, fina gitarica...dosta podseca na onog taylora.

User avatar
doksas
Posts: 122
Joined: 18 Oct 2012, 04:13

Re: Imate li iskustva i sta bi ste izabrali?

Post by doksas » 31 Mar 2015, 00:09

Da, bas podseca na Taylora :)

Evo par snimaka na brzinu i malo traljavo svirano, snimamo mobilnim ali eto cisto da se nasluti karakter tona...

Trzalica
https://www.youtube.com/watch?v=Wqjxlaa ... e=youtu.be

Finger
https://www.youtube.com/watch?v=tRlPQLZ ... e=youtu.be


I jedan snimak ozvuke, direktno u zvucnu kartu kompjutera bez ikakvih miksera, softvera itd teski klot...jedino je signal bas slab bez bilo kakvog preampa ali eto malo cackanja po ozvuci, kombinacije ta 3 mikrofona, piezzo i tako to...nema se vremena za ozbiljniji snimak :ziveli:

https://soundcloud.com/doksas/ac3r


PS
Parker hvala :ziveli:

Baba Slim
MF veteran
Posts: 2861
Joined: 01 Sep 2006, 09:28
Location: Novi Sad / Vrbas

Re: Imate li iskustva i sta bi ste izabrali?

Post by Baba Slim » 31 Mar 2015, 08:45

Cestitke! :) Opasno izgleda i odlicno zvuci! :ziveli:

User avatar
doksas
Posts: 122
Joined: 18 Oct 2012, 04:13

Re: Imate li iskustva i sta bi ste izabrali?

Post by doksas » 01 Apr 2015, 05:10

Hvala Baba Slim :ziveli:
Elem, sto se tice kobilice...bio jutros u Bg, svratio do Marica i do Mitrosa...obzirom na ponudu na njihovim sajtovima, razocaran na stvarnu ponudu...ali ipak kupio sam "stock" varijantu kobilice od hmm tusq... (ili tako nesto ne znam kako se kaze i pise) pa odneo kod majstora da mi po originalu istese tu kosku valjda, ali malo manje visine zbog akcije zica koju jelte zelim da spustim i prilagodim svom ukusu...za dan-dva bice gotovo i nadam se sa odgovarajucim rezultatima.

I konacno, da rezimiram sto se tice gitare...
Nije to bila neka ljubav na prvi pogled...ali, kako prolazi dan za danom ja sam sve vise zaljubljen u gitaru i sve teze je "ispustam" iz ruku te nakon par dana mogu slobodno da kazem: apsolutna preporuka sto se tice all solid Yamahe AC3R, bilo da vam treba na "suvo" ili sa ozvukom, bilo da preferirate fingerstyle ili picking...u svakom pogledu gitara ce vas i vise nego prijatno iznenaditi...da ne kazem oduseviti.
Jos ako nadjete neki povoljam deal kao sto sam ja nasao...to jednostavno postaje best buy!

Probah u poslednjih mesec dana razne gitare, Taylor 214,414 Yamahu cpx700,900,1000 Ovation CC modele razne, par Godina SA itd i jednostavno kompletno gledano Yamaha ac3r je apsolutni pobednik IMHO.
Da me neko pogresno ne shvati...na suvo ni jedna od pomenutih ne radi kao recimo Taylor 414ce, ali kao sto rekoh kompletan utisak suvo+ozvuka numero uno je ac3r IMHO
Toliko od mene a ako nekoga nesto interesuje u vezi Yamahe slobodno neka se obrati rado cu odgovoriti na sva pitanja :ziveli:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest