Yamaha F310

Post Reply
black_eagle
Posts: 6
Joined: 16 Nov 2008, 11:23

Yamaha F310

Post by black_eagle » 15 Dec 2008, 15:29

Odlucio sam da uzmem Yamahu F310 ali...

Postoji i Yamaha F310P :!:
http://www.svezakucu.rs/www/singleitem_buy.php?id=4848

P??? koji je sad to model?? Zelim originalnu gitaru,gledao sam i na maticnom sajtu ali nema nikakvih informacija o tom P modelu?

Super je ponuda sa dodatnom opremom ali imam osecaj zbo tog ,,P'' da je neki falsifikat

STA konkretno mi mozete reci o F310 modelu??(neki kratki vas savet ili komentar) :D

inace pocetnik sam,Gitara mi lepo zvuci ima mekan vrat...mislim da cu na noj lakse nauciti da sviram????

User avatar
Rakhil
Posts: 19
Joined: 22 Jul 2008, 00:37
Location: Beograd

Re: Yamaha F310

Post by Rakhil » 15 Dec 2008, 17:21

black_eagle wrote:Odlucio sam da uzmem Yamahu F310 ali...

Postoji i Yamaha F310P :!:
http://www.svezakucu.rs/www/singleitem_buy.php?id=4848

P??? koji je sad to model?? Zelim originalnu gitaru,gledao sam i na maticnom sajtu ali nema nikakvih informacija o tom P modelu?

Super je ponuda sa dodatnom opremom ali imam osecaj zbo tog ,,P'' da je neki falsifikat

STA konkretno mi mozete reci o F310 modelu??(neki kratki vas savet ili komentar) :D

inace pocetnik sam,Gitara mi lepo zvuci ima mekan vrat...mislim da cu na noj lakse nauciti da sviram????

P je od Pack, ista gitara samo dobijes gomilu gluposti uz nju. Ne bih ti savetovao da kupujes instrument preko neta, isti taj paket imas u Liri i Mitrosu.
Sto se same gitare tice, ja sam je kupio pre nekih 6 meseci i sasvim sam zadovoljan. Trebala mi je gitara koju cu da vucaram okolo i nosim na splav kod ortaka, a da se ne tresem hoce li se ogrebati itd. Mislim da za te pare nema bolje kupovine za pocetnika; vrlo svirljiva, dobra izrada, lako ces je prodati ako i kad ti dosadi. Jedina veca zamerka je neuravnotezenost izmedju srednjih i dubokih tonova, ali ne verujem da ce ti to smetati ako si pocetnik.

davidgilmour
Posts: 80
Joined: 03 May 2008, 14:33

Re: Yamaha F310

Post by davidgilmour » 05 Jan 2009, 22:54

ja je imam, odlicna gitara, ne bih je menjao stvarno :) (mozda sam samo potrefio dobar komad drveta, ali bolje zvuci od dosta skupljih koje sam svirao) :)

User avatar
Joey Sartiani
Posts: 148
Joined: 06 Aug 2010, 22:39

Re: Yamaha F310

Post by Joey Sartiani » 10 Dec 2010, 00:29

I ja je imam...tj F310p.......I odlicna je za tu cenu....Ko god je uzeo u ruke, usro se koliko lepo lezi u rukama, koliko je mekana i kako lep top ima....

Uzimaj slobodno.......Ali ne uzimaj pak - gomilu gluposti dobijas a nista od toga ti ne treba ili je sranje.....torba za gitaru je zivo sranje...Bolje skupi 2000-2500 i kupi neki gigbeg......

jolly_roger
Posts: 15
Joined: 27 Nov 2010, 18:01

Re: Yamaha F310

Post by jolly_roger » 10 Dec 2010, 23:06

i ja imam 310P i prezadovolan sam njome, nije skupa a ima bas fin zvuk. kad sam jednom prlikikom svirao negde napolju i tu bio neki lik sto svira neesto dugo bas i skolovan je i nem pojma, da sam mu da svira, covek je pomislio da je neka zajebana gitara i rece mi da zvuci kao da sam je platio duplo vise..tako da dobra je, isplati se..a sto se tice paka, dobijes neku bzv torbu, 5 trzalica, rezervne zice, pic pajp ili kako vec, kais, kapo i ono cudo za odmotavanje civija..

User avatar
doksas
Posts: 122
Joined: 18 Oct 2012, 04:13

Re: Yamaha F310

Post by doksas » 28 Mar 2013, 14:34

Jest stara tema ali ja naucih nesto u njoj :)

Naime, i ja imamo davno ovu gitaru 310P ali nisam dobio nista od tog paketa uz nju,dakle moj prodavac u jednoj poznatoj prodavnici je verovatno te trzalice bag i ostalo zadrzao pa naknadno prodao :)
Sta ti je kriza...borba za svaki dinar pa makar bili i kolege i znali se 20 godina :povrac:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest