Pocetnik El gitara koja

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

vuk125
Posts: 57
Joined: 13 Sep 2010, 10:05

Re: Pocetnik El gitara koja

Post by vuk125 » 31 Mar 2012, 20:16

Wagorth wrote:Jel guglas ti, malo kao ovo ono? Brate sve, ali sve imas na netu, video skole gitara, video snimci gde imas kompletno skinute pesme od sorti.
Torent, jutjub... za pocetak nadji i skini sa neta neke skole lick library... i batali to 20e za ucitelja, izvedi ribu na kobaju za te pare, i guglaj, guglaj...
Jesi ti tako naucio preko neta?

Wagorth
Ex Cane
Posts: 75
Joined: 17 Feb 2009, 18:16

Re: Pocetnik El gitara koja

Post by Wagorth » 31 Mar 2012, 20:24

Jesam, sve sto umem da sviram, sve sto znam o gitarama, tehnici sviranja... sve preko neta. Ne racunam ucenje prvih akorda od pre dvaes i kusur godina.
Neverovatna je privilegija, ovo sto postoji sada, lako mozes doci do svega sto ti treba, to nekad nije bilo tako. Sad da imas 10-12 godina, da te zanima gitara, da imas jaku volju i vreme da potrosis na nju+privileguje neta, za 5-6 godina ima da jedes taj instrument. Naucices da sviras, a dal ces umetti da napravis nesto svoje to je diskutabilno. Ne vidim svrhu bacanja para na ucitelje gitare, pogotovu sto se radi o takvim ciframa, znas sta je bre 20e da pljunes za tako nesto. Imas leba za mesec dana za te pare.

vuk125
Posts: 57
Joined: 13 Sep 2010, 10:05

Re: Pocetnik El gitara koja

Post by vuk125 » 31 Mar 2012, 21:50

Wagorth wrote:Jesam, sve sto umem da sviram, sve sto znam o gitarama, tehnici sviranja... sve preko neta. Ne racunam ucenje prvih akorda od pre dvaes i kusur godina.
Neverovatna je privilegija, ovo sto postoji sada, lako mozes doci do svega sto ti treba, to nekad nije bilo tako. Sad da imas 10-12 godina, da te zanima gitara, da imas jaku volju i vreme da potrosis na nju+privileguje neta, za 5-6 godina ima da jedes taj instrument. Naucices da sviras, a dal ces umetti da napravis nesto svoje to je diskutabilno. Ne vidim svrhu bacanja para na ucitelje gitare, pogotovu sto se radi o takvim ciframa, znas sta je bre 20e da pljunes za tako nesto. Imas leba za mesec dana za te pare.
Za mene je mnogo jer to nije jedan dva casa nego 20+ casova.
Probacu sam svakako.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest