Suhr gitare

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

User avatar
majtimika
Posts: 1918
Joined: 18 Feb 2009, 23:05
Contact:

Re: Suhr gitare

Post by majtimika » 09 Apr 2017, 10:15

u radionici minje mesec dana stajao suhr scot handerson, gitara bulja, nisam.imao zelju da je sviram nista duze od toga koliko je potrebno da bi je setovao, syrat kao strat, i pri tom jako neinspirativan. juce u frankfurtu smo poseli session radnju, isprobavali sve i svasta i bas uporedili jedan suhr sa jednim ja mislim da je bio charvel stratoliki ovi novi po 800 jura (suhr je bio 3.3k) . i realno isti *****, jedina razlika magneti, izrada, osecaj, sve isto.

po meni music man je bolji, bar ako nista pruza taj osecaj kvaliteta i skupoce u ruci sto suhr po meni ne daje jbg

ProfessorBaltazar
Posts: 546
Joined: 27 Aug 2015, 07:38

Re: Suhr gitare

Post by ProfessorBaltazar » 09 Apr 2017, 20:40

muki17 wrote:
09 Apr 2017, 06:54


Ono sto hocu da kazem-sta to Suhr izdvaja,i koje su njegove prednosti u odnosu na glavne konkurnte- Fender Custom Shop,Gibson Premium,VOS, Music Man BFR-ove,PRS,ili T.Anderson.
Nista. To je najobicniji Fender bez ikakvih novotarija. Samo proizveden kako dolikuje jer znaju da ce u startu naplatiti duplo vise u proseku. Gitare koje se bitno razlikuju po konstrukciji (dal nabolje ili nagore, pricamo sad nabolje) cesto imaju upecatljiv izgled pa to niko nece da kupi anyway. A ako pravis gitare koje ce da izgledaju isto kao vec poznate i priznate, onda sto bi menjao ista u konstrukciji, samo smislis neku svoju caku, farbu, logo, headstock whatever, konstrukciju ne menjas.

Anyway, sve te gitare i firme koje si naveo su mala deca za Scala gitare i svaka dalja prica je suvisna i bespredmetna. :ziveli:

To sad polako saznaje ceo svet, vec godinama unazad, a za jedno pedesetak godina skapirace i poneko u Srbiji.

User avatar
clapton
Posts: 821
Joined: 01 Feb 2010, 01:15
Location: mne
Contact:

Re: Suhr gitare

Post by clapton » 09 Apr 2017, 23:39

koje je qrac s tim Skala gitarama? coek cak nema ni sajt a i preruzne su, uglavnom.

ProfessorBaltazar
Posts: 546
Joined: 27 Aug 2015, 07:38

Re: Suhr gitare

Post by ProfessorBaltazar » 10 Apr 2017, 00:49

Nemoj tako, "svetsko a nase". :bambi:


Nema vise ni sajt a ne kaci nista vec 6 meseci ni na FB. Nema potrebe, ko zna zna. Sve je vec unapred rasprodato za celu 2017., tamo negde u Januaru. Skonto lik da nema potrebe da vise igde oglasava ili prica sa bilo kim, on je legenda sad vec.

Jbg.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest