Oprema Koju Imate

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

Post Reply
User avatar
BaalBehrit
Posts: 396
Joined: 01 Dec 2008, 19:15
Location: Beograd

Re: Oprema Koju Imate

Post by BaalBehrit » 02 Apr 2012, 18:44

:metal: :metal: :metal:

User avatar
Wook
Posts: 403
Joined: 28 Aug 2008, 16:40
Location: Beograd

Re: Oprema Koju Imate

Post by Wook » 02 Apr 2012, 18:47

54. ako se nisam zabrojao? :lol:
Cestitke naravno :ziveli: :ziveli:

User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: Oprema Koju Imate

Post by Void » 02 Apr 2012, 18:49

kunem se sad moraš da napraviš neki bend kao onaj Briz ili kako se već zovu oni naši likovi?

ili bar '60ies tribjut bend u kariranom ruhu :mrgreen:

User avatar
Tufli
Posts: 411
Joined: 28 Jun 2008, 15:48
Location: Zr
Contact:

Re: Oprema Koju Imate

Post by Tufli » 02 Apr 2012, 19:52

Gre'ota da menjash bridge. Ovako kakva je sad, je ko bombona :)

User avatar
eg303
Posts: 832
Joined: 14 May 2009, 11:40

Re: Oprema Koju Imate

Post by eg303 » 02 Apr 2012, 19:54

erocka je 100%, vintez erocka...
:gitara2:

User avatar
Bozha
Posts: 1264
Joined: 08 May 2008, 17:46
Location: Zrenjanin

Re: Oprema Koju Imate

Post by Bozha » 02 Apr 2012, 20:13

I tako je Nemanja okoncao trend cika Leovog stvaralastva na forumu i otpoceo trend inspirisan doktor hofmanom! :kokice:

User avatar
bancika
Posts: 4782
Joined: 14 Jun 2011, 16:41
Location: Nis

Re: Oprema Koju Imate

Post by bancika » 02 Apr 2012, 20:17

hmm, izgleda da sam ja jedini kome se ne svidja apsolutno nista sto je izaslo iz dano-a :hide:

Baba Slim
MF veteran
Posts: 2861
Joined: 01 Sep 2006, 09:28
Location: Novi Sad / Vrbas

Re: Oprema Koju Imate

Post by Baba Slim » 02 Apr 2012, 20:22

@Nemanja - Čestitke, neka te dugo služi! U prevodu, neka uspe dugo da odoleva tvojim napadima gas-a... :) :ziveli:

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: Oprema Koju Imate

Post by nemanjavelimirovic » 02 Apr 2012, 21:20

Duane wrote:
Funkomat wrote:Al je ovo do jaja.
ps. kako bi voleo da sviram kašmir na tome... samo bi to svirao... kakav panč ima jebada!
Jako cudna gitara, ima neke svoje principe...Naime, na njoj su 9ke ali nije mi gadno za sviranje niti mi neshto manjka puno u zvuku. Inace svaki magnet ima svoju volume i tone kontrolu, a u sredini nisu kao kod telca, nego suprotno...(dal je serijski il paralelno, ali svakako suprotno od telca). Ima retro sound i izbija preko svega klin, bez obzira na kolicinu drajva...ludo skroz.
istiqrac wrote:Po meni jedna od najlepsih gitara na forumu ;)
Pa dobro, ono...nije ruzna svakako, ali ima dosta Vas mnoooogo lepih gitara. I telaca i jazzmaseta i ostalih finih modela.
cccira wrote::metal:
:ziveli:
Cortex wrote:brrrrate!
boli me k kako zvuchi, josh nisam ni pustio video, ali jbt kako je lepa, AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, savrsheno.
Svaka chast, tvoja najbolja trampa ikada :ziveli:
Heheh, pa ono...zadovoljan sam. Ovo jeste low budget gitara, ali ima dovoljno dobar zvuk i ono shto je meni najbitnije..svoj neki poseban karakter, a to je sve redje kod novih gitara. U principu mislim da je fora u tome shto su ovi magneti namotani u totalno nestandadnoj formi..naime nisu motani klasicno oko magneta nego uzduz ...kako vidish shipku pa oko nje. :shock: :ziveli:
dweezil wrote:sad zovem Acu Bulica da ti baci bombu na kucu
Zato daj daj daj da im bacim jednu bombu. :mrgreen: :ziveli:
BaalBehrit wrote::metal: :metal: :metal:
:metal:
Wook wrote:54. ako se nisam zabrojao?
Cestitke naravno :ziveli:
pa blize je 50 no 40...uzas. :XD:
Void wrote:kunem se sad moraš da napraviš neki bend kao onaj Briz ili kako se već zovu oni naši likovi?
ili bar '60ies tribjut bend u kariranom ruhu :mrgreen:
Nemam pojma shta i kako i ko su, ali svakako da ce se svirati danelectro u bendovima (ova moja dva), vec je danas bila na probi i radi ono shto treba :) :ziveli:
Tufli wrote:Gre'ota da menjash bridge. Ovako kakva je sad, je ko bombona
pa vremenom se pojede svakako, pa cu uzeti da imam za svaki slucaj necu odma menjati svakako. Inace ludo je shto mora da se skida vrat da bi se zategao, pa razmisljam da na njoj ostavim devetke jer je za iste i setaovana, ne fali nishta zvuku, a opet me zanima jako kako bi radila sa recimo 11icama...mozda bi se ubilo to jangly shto se sad cuje...
eg303 wrote:erocka je 100%, vintez erocka...
jeste erotic, i kul je jer je lagana, mislim da je ona unutra hollow bar na nekim delovima, nisam ni gledao po netu...
Bozha wrote:I tako je Nemanja okoncao trend cika Leovog stvaralastva na forumu i otpoceo trend inspirisan doktor hofmanom!
hahahhah, ma...Ovo je ko da je Leo pravio...iskreno.
bancika wrote:hmm, izgleda da sam ja jedini kome se ne svidja apsolutno nista sto je izaslo iz dano-a
pa naravno ne mora svakom da se svidja, mislim...meni se mnogo stvari ne svidja i to je okej.
Baba Slim wrote:@Nemanja - Čestitke, neka te dugo služi! U prevodu, neka uspe dugo da odoleva tvojim napadima gas-a... :
Ah...pa pazi GAS je terapija za neke druge problematike i frustracije pa samim tim je tesko izlecivo jer organizam ga smatra za anomaliju iskljucivo kad dodje do njega nicim uzrokovano, ali kad je par dana tesno na poslu i u jos nekim dodatnim furkama kojima se povremeno bavim za lovu, (sajtovi i sl sranya), onda bude kao neki melem ta voznja i iscekivanje vremena do novog instrumenta, naravno trudim se da napravim takvu situaciju da mi je tesko da menjam...i da pomisljam kako ce mi neshto biti bolje od neceg, a realno mi ni pola ne treba. jbg.

Svima svakako CHEERS, ne moze vishe smajlija od 15, pa sam shtedeo! X D

User avatar
bancika
Posts: 4782
Joined: 14 Jun 2011, 16:41
Location: Nis

Re: Oprema Koju Imate

Post by bancika » 02 Apr 2012, 21:44

nemanjavelimirovic wrote:
bancika wrote:hmm, izgleda da sam ja jedini kome se ne svidja apsolutno nista sto je izaslo iz dano-a
pa naravno ne mora svakom da se svidja, mislim...meni se mnogo stvari ne svidja i to je okej.
sure thing, ne znam ni sto sam napisao posto zvuci haterski, a nije bio cilj...
uzivaj u NGD-u! :ziveli:

User avatar
Tufli
Posts: 411
Joined: 28 Jun 2008, 15:48
Location: Zr
Contact:

Re: Oprema Koju Imate

Post by Tufli » 02 Apr 2012, 21:50

nemanjavelimirovic wrote:
Tufli wrote:Gre'ota da menjash bridge. Ovako kakva je sad, je ko bombona
pa vremenom se pojede svakako, pa cu uzeti da imam za svaki slucaj necu odma menjati svakako. Inace ludo je shto mora da se skida vrat da bi se zategao, pa razmisljam da na njoj ostavim devetke jer je za iste i setaovana, ne fali nishta zvuku, a opet me zanima jako kako bi radila sa recimo 11icama...mozda bi se ubilo to jangly shto se sad cuje...
Na mom basu koji ima isti takav bridge , to drvo stoji vecj cirka 40 godina i u dobrom je stanju, nemash brige.
Inache , koliko ja znam Danelectro gitare se prave od shper ploche , zato su tako lake i imaju takav ton . I nisu ni skupe :wink:

User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: Oprema Koju Imate

Post by nebojsak » 02 Apr 2012, 21:53

Lepa đitrica :ziveli:

User avatar
Hillybilly
Posts: 855
Joined: 21 Mar 2008, 11:36
Location: Zemun

Re: Oprema Koju Imate

Post by Hillybilly » 02 Apr 2012, 23:28

:ziveli: :bravo:
Ocu i ja jednu ali dvovratu i to ako moze 12erac+bariton...jbt!!! :ziveli:

User avatar
Milanares
Posts: 957
Joined: 16 Jul 2010, 21:15
Location: Novi Sad

Re: Oprema Koju Imate

Post by Milanares » 02 Apr 2012, 23:41

stavi 11-ke obavezno!

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: Oprema Koju Imate

Post by nemanjavelimirovic » 02 Apr 2012, 23:44

Milanares wrote:stavi 11-ke obavezno!
videcu, to mi je jebeno za bendovanje, ipak sam ja pussy shto se tice debljine zica... :D
Hillybilly wrote::ziveli: :bravo:
Ocu i ja jednu ali dvovratu i to ako moze 12erac+bariton...jbt!!! :ziveli:
good idea! :) :ziveli:
nebojsak wrote:Lepa đitrica :ziveli:
thanx! :ziveli:
Tufli wrote:
nemanjavelimirovic wrote:
Tufli wrote: Na mom basu koji ima isti takav bridge , to drvo stoji vecj cirka 40 godina i u dobrom je stanju, nemash brige.
Inache , koliko ja znam Danelectro gitare se prave od shper ploche , zato su tako lake i imaju takav ton . I nisu ni skupe :wink:
okej, ondak necu dirati! :) :ziveli:
bancika wrote:
uzivaj u NGD-u!
thanx! :ziveli:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest