Pokazimo nase custom/signature gitare!!!!

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

User avatar
Uncle Moe
Posts: 684
Joined: 10 May 2008, 01:39
Location: Space Ranch
Contact:

Re: Pokazimo nase custom/signature gitare!!!!

Post by Uncle Moe » 13 Jan 2018, 11:38

Meni taj Roland izgleda prepredobro, a pogotovo ako je na nekom headless Steinbergeru :D

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Pokazimo nase custom/signature gitare!!!!

Post by MIKI-DJORDJE » 13 Jan 2018, 20:51

mrzim Roland zujalice to je za folkere (obično)...Telac je ok. i ona 2ga bela jer ako dobro vidim ima oslon za ruku? ili tripujem...odsečeno da ne žulja podlakticu ruke... Ova sa Rolandom kao gitara pri ok ali dobro ukusi su različiti kao i afiniteti.......Hmmm može taj Banetov..za sada....

User avatar
brankisha
Posts: 179
Joined: 08 Sep 2016, 08:10

Re: Pokazimo nase custom/signature gitare!!!!

Post by brankisha » 14 Jan 2018, 14:11

Kako je dobar telac :bow: :bow:
Ja se lozim da uradim jednog za mjetal, za drop. Mozda neki evertune na njega., u svakom slucaju ce biti hard tail, dosta je flojdova i tremala. A morao bih i jedno Ibaneza iz zlatne ere, tipa Rg570.

Jel ima tema o telcu?

User avatar
bancika
Posts: 4782
Joined: 14 Jun 2011, 16:41
Location: Nis

Re: Pokazimo nase custom/signature gitare!!!!

Post by bancika » 14 Jan 2018, 15:16

Mislis na moju?

Ima tema negde u sekciji o izradi. A imam i na sajtu clanak http://diy-fever.com/guitars/kotzen-travelcaster/

User avatar
brankisha
Posts: 179
Joined: 08 Sep 2016, 08:10

Re: Pokazimo nase custom/signature gitare!!!!

Post by brankisha » 15 Jan 2018, 19:14

Kako si mi ulepshao dan. Sad znam sta hocu. Mjetal telac. Mislim moj mjetal bas i nije toliko masTan.
Plus si me podsetio na choper t. Kako dobar magnet. Svirao sam drugarovog strata sa tim magnetom. Makina je za sve. Kakav zvuk, coece.
Ja sam razmiljao telac sa nekim SD hamom tipa Black winter, DM Evo2, ali ovo je raj. :ziveli: :ziveli:

Ja sam mislio ili bela sa ovakvim finisom http://www.fgnguitars.com/collection/eg ... E664-M.php ili fazon oraha http://www.jerichoguitars.com/wp-conten ... /FWE-3.jpg i okrenut vrat na gore.

Jel ti neko pravio gitaru ili si sam?

Nadam se da ces uskoro okaciti video ovog telca. :bow:
Last edited by brankisha on 15 Jan 2018, 19:22, edited 1 time in total.

User avatar
bancika
Posts: 4782
Joined: 14 Jun 2011, 16:41
Location: Nis

Re: Pokazimo nase custom/signature gitare!!!!

Post by bancika » 15 Jan 2018, 19:22

Pravili smo je cale i ja...uglavnom vise on oko drvenarije :) jedino smo lakiranje radili kod nekog majstora koji radi kola. Chopper T sushi, ali me vise iznenadio Fast Track 1 kog sam uzeo napamet za neck poziciju. Skroz mi je legao.

User avatar
brankisha
Posts: 179
Joined: 08 Sep 2016, 08:10

Re: Pokazimo nase custom/signature gitare!!!!

Post by brankisha » 15 Jan 2018, 19:25

Fast track je isto dobar. Ovaj moj je na tog strata njega stavio na srednju poziciju i proda ga. Kasnije se kajao i opet kupio, isto odlican magnet. VIse su Ibanez nego Fender zvuk, zato mi se mozda i svidjaju :mrgreen:

Sad ne smem da stavil "bancula" na gitaru, moracu nesto drugo, tipa Ivaneza zbog prezimena :mrgreen: i to Ibanez fontom :mrgreen:

User avatar
bancika
Posts: 4782
Joined: 14 Jun 2011, 16:41
Location: Nis

Re: Pokazimo nase custom/signature gitare!!!!

Post by bancika » 15 Jan 2018, 20:08

ja sam se u sali razmisljao da stavim i-bane-z

User avatar
brankisha
Posts: 179
Joined: 08 Sep 2016, 08:10

Re: Pokazimo nase custom/signature gitare!!!!

Post by brankisha » 15 Jan 2018, 20:14

ali u apple fazonu iBane Z :mrgreen: :mrgreen:

bikoz ako nije jabuke nije "revolucija"

U svakom slucaju hvala za ideju, pogotovo za magnete. Tvoj telac i Bokijev PRS su mi stvarno milina. Dobre su ti i ostale gitare, das nuvredis.

P.S.: I ona Satch track nije los za neck magnet.

User avatar
bancika
Posts: 4782
Joined: 14 Jun 2011, 16:41
Location: Nis

Re: Pokazimo nase custom/signature gitare!!!!

Post by bancika » 15 Jan 2018, 21:05

satch track izuva, ali sam hteo malo blazi magnet. Ono, nisu ni ovi slabi, daleko od toga. Ali cini mi se da bi za Satch Track bilo idealno da bridge bude malo jaci. A i ona crvena mi je vec u Satch fazonu sa FRED i Paf PRO, pa sam hteo da pobegnem od toga. Ovo je ipak vise zvuk bas negde izmedju Strat i Tele, pa sve za 2 broja jace. Dok je Satch-ov fazon vise budzeni PAF-ovi koji su asimetricnim kalemovima malo dobili "aromu" singlova.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest