Jay Turser gitare

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

factoryarts
Posts: 1
Joined: 26 Aug 2012, 05:35

Re: Jay Turser gitare

Post by factoryarts » 07 Jun 2016, 10:20

Imam Jay Turser 220D, drvo odlicno...vrh. Stavio sam u bridge Gibson Classic 57 humbacker i sada gitara zvuci fenomenalno. Takodje imam i Gibson Studio 59 reissue les paul.
Verovali ili ne Jay Turser ga je pojeo u zvuku...masniji sound, vise sustejna....Ko hoce dobru gitaru za male pare (uz zmenu magneta) moja topla preporuka...

zekaisapa
Posts: 143
Joined: 25 Sep 2014, 23:02
Location: Gornji Milanovac

Re: Jay Turser gitare

Post by zekaisapa » 07 Jun 2016, 10:51

Probao prošlog leta komšijin JT tele thinline, i izgledao mi je (i zvučao) kao Jolana. Što ne mora da znači ništa loše, sa Jolanama smo počinjali u "moje" vreme, 80-ih, a verujem da i cena odgovara poređenju. Menjanje hardvera već priču okreće u neki drugi smer ali za nekoga kome je bitno da svira, naročito amatersko-kućna varijanta(kao što moj komšija praktikuje), verovatno zadovoljava.

User avatar
pisac
Posts: 547
Joined: 15 Dec 2012, 00:02
Location: Krusevac

Re: Jay Turser gitare

Post by pisac » 08 Jun 2016, 20:01

Verovatno koriste vrlo kvalitetan mahagoni na tom Jay Turser Les Paulu, kvalitetniji od mahagoneta na Gibsonu-zato je Gibson pojeden od strane Jay Tursera,zato Jay ima mast,ima i sustejn,ima i mooda,i ono drugo...mislim da im se kezi svetla buducnost.Svet ce tek da cuje za Jay Jay Turser!!!Dole monopol velikih dinosaurusa roka!'Ocemo promene!'Ocemo Kineze!'Ocemo Jay!Jay Jay!

User avatar
Rockatansky
Posts: 1241
Joined: 18 Sep 2014, 15:28
Location: Sad Novi

Re: Jay Turser gitare

Post by Rockatansky » 08 Jun 2016, 23:59

E bas.... :)

User avatar
pisac
Posts: 547
Joined: 15 Dec 2012, 00:02
Location: Krusevac

Re: Jay Turser gitare

Post by pisac » 09 Jun 2016, 11:01

Nego sta.Stavis Texas Specials na Jack and Denny gitaru i dobijes Custom shop,Fendenny Jackcaster.
Ne postoji nacin da dokazes ljudima koliko je stetna ofarbana voda sa
sodom,Kokekola,niti nesto sto je prosto zakon proizvodnje i trgovine.To ostaje na ljudima,imaju pravo da kupuju sta hoce,i da pisu sta hoce.

ProfessorBaltazar
Posts: 546
Joined: 27 Aug 2015, 07:38

Re: Jay Turser gitare

Post by ProfessorBaltazar » 10 Jun 2016, 11:28

Tabla bezveze Honduras mahagonija te sad kosta grdne pare. I ne znam, ali znam da je iz Perua ziher. Meni je lik naplatio 500 talira pre 18-19-20 godina. Komad je tad bio star 20-25 godina. U njegovom posedstvu. On je pricao da je old growth tad. Znaci on kad ga je nabavio. Krajem sedamdesetih. Ga je on nabavio.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest