potrebna pomoć oko povezivanja

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

User avatar
mislim_stvarno
Posts: 4837
Joined: 02 Jul 2008, 17:28
Location: down the street

Re: potrebna pomoć oko povezivanja

Post by mislim_stvarno » 14 Nov 2013, 16:53

ubodes gitaru u line-in, trebalo bi da asio4all rade sa tom (kao i sa svakom) karticom

djape48
Posts: 3
Joined: 29 Oct 2013, 00:16

Re: potrebna pomoć oko povezivanja

Post by djape48 » 14 Nov 2013, 17:12

Ok, skinuo sam poslednju beta verziju i instalirao. Malo sam pogledao korisnicko uputstvo, pretpostavljam da cu podesavanja vezana za ASIO obavljati iz npr. Guitar rig? To je onda sve od mene za sada, postavljacu ponovo pitanja kad budem imao kes za kupovinu gitare u rukama :) Hvala

User avatar
jawohl
Posts: 72
Joined: 10 Jun 2013, 03:33
Location: LZ/BG/LZ/BG
Contact:

Re: potrebna pomoć oko povezivanja

Post by jawohl » 14 Nov 2013, 17:42

ASIO drajvere podesavas iz taskbara posebno, nemas podesavanja iz guitar riga direktno. Instaliraj prvo ASIO drajvere pa guitar rig, kad zavrsis samo pokrenes guitar rig asio se pokrece sam. Onda ga podesavas iz taskbara i kod mene je bila zelena ikonica :)
Pretpostavljam da znas da 6,3mm ne moze direktno u karticu pa ces morati da nadjes konverter (ili nastavak kako ga ko zove) sa gitarskog na 3,5 ukoliko nemas neki fabricki kabal sa takvim muskim ulazima vec pri ruci.
BITNO pre nego sto pokrenes guitar rig iskljuci sve programe koji koriste zvuk, tipa aimp, firefox, winamp, bsplayer sta god, pa tek onda pokreni guitar rig. Nemoj da zaboravis to, jer ti mozda asio drajveri nece raditi... :ziveli:

djape48
Posts: 3
Joined: 29 Oct 2013, 00:16

Re: potrebna pomoć oko povezivanja

Post by djape48 » 14 Nov 2013, 19:51

Znam da ce mi trebati taj adapter za 3.5 :) Hvala za pomoc

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest