Mitros gluposti. I sta da radim?

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

Post Reply
User avatar
Peraaa
Posts: 14
Joined: 14 Oct 2011, 16:19
Location: Nis

Mitros gluposti. I sta da radim?

Post by Peraaa » 28 Nov 2014, 19:24

Iznervirao sam se, moram da se pozalim i potrazim pomoc.
Vidim ja na fejsu mitros uskoro rasprodaja Ibaneza i odem ja malopre tamo i pitam kad ce biti rasprodaja i jel imaju konkretno Ibanez grgr121 jer hocu da uzmem i posto nemaju pitam jel mogu oni to da naruce iz neke druge radnje da je pogledam, probam i uzmem. Odgovorio mi je da nema i da ako hocu neku da uzmem da narucim sa neta i da ne postoji opcija da ih probam pre nego sto kupim osim ako vec nisu u radnji. Pa mi kazite sta da radim da li da narucim preko net i molim boga da bude bez problema ili vec nesto drugo.

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: Mitros gluposti. I sta da radim?

Post by Overdrive » 28 Nov 2014, 22:04

Mitros je firma registrovana kao društvo sa ograničenom odgovornošću

"Шифра делатности: 4643
Назив делатности: Трговина на велико електричним апаратима за домаћинство"

da si tražio šporet pa ok, ovako...

:XD:

Bane bass
Posts: 349
Joined: 20 Feb 2008, 08:13
Location: Beograd

Re: Mitros gluposti. I sta da radim?

Post by Bane bass » 29 Nov 2014, 10:25

U ovoj zemlji nikako ne kupovati gitaru bez probe. Kod svih prodavaca dolazi roba loseg kvaliteta,namenjena istocnom trzistu van EU.Kada je nesto na akciji, tek tada treba otvoriti cetvore oci.Dobro je kada gresku primetite jos u radnji i shvatite da mozete ziveti s njom,a pri tom je cena povoljna.To se odnosi na sve proizvodjace,pa cak i na one najvece i na najboljem glasu.Raznih propusta ima, tako da je kupovina na slepo obicno promasaj.
Nazalost,ima skrivenih mana koje se otkriju tek posle duzeg vremena,a garancija je obicno parce papira.
Ne znam kako ide povracaj robe odn. novca u ovoj zemlji gusarske trgovine,tako da pretpostavljam da od toga nema mnogo nade.
Vise puta sam se razocarao,a i moji prijatelji,tako da nikako ne savetujem takvu avanturu.Eto jos jedan od razloga da udjemo EU,mada i tamo postoje razlike.Nije isti kvalitet robe u npr. Nemackoj i Madjarskoj.

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: Mitros gluposti. I sta da radim?

Post by nemanjavelimirovic » 29 Nov 2014, 12:01

Bane bass wrote: Ne znam kako ide povracaj robe odn. novca
Imas 7 dana da vidis da li ti odgovara instrument, ako ne, mozes da ga vratish pod izgovorom da ti ne odgovara (samo da ga ne ostetish, izgulish i sl.).
To je uvedeno skorije i ja imam iskustvo da to funkcionise. Inace u roku koliko daju neku vrstu garancije, pise na shta daju garanciju. Treba samo biti uporan i profunkcionishe to sve kako pise u zakonu, mislim mora...
Sto se tice kvaliteta robe...pa tu dosta varira. Probao sam par gitara koje su kupljene u USA i iste modele ovde, 2-3 gitare iz USA su bile super po svim pitanjima a
opet probao sam jedan USA strat i jedan mexico kupljen tamo, koji su bili isti kao ovi shto se prodaju ovde, losi komadi tesko se setapuju i tako dalje... A eto imao sam dosta gitara novih iz Mitros-a i Artista par komada, kad sam probrao od par gitara, nisam zaista imao problema niti mislim da je kvalitet tih gitara manji nego bilo gde...Sve zavisi kako naletish, jer Fender i Gibson JAKO puno djubreta proizvode i naravno da to dodje i kod nas a visi i u radnjama u bilo kom delu sveta po bar 2-3 shkarta koji su imali los QC. :ziveli:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest