Low output..High output

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

Post Reply
Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Low output..High output

Post by Kristijan » 20 Oct 2015, 22:10

Overdrive wrote:Čak ne ni zbog magneta nego zbog pitanja koje vam se čini glupim?
Питање није глупо, није глуп ни одговор... Само си ти сувише глуп да укапираш да си добио одговор који не може да буде онако једноставан како си се ти надао. А ту је ситуација незгодна...


User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: Low output..High output

Post by Overdrive » 20 Oct 2015, 22:20

Kristijan wrote:

Питање није глупо, није глуп ни одговор... Само си ти сувише глуп да укапираш да си добио одговор који не може да буде онако једноставан како си се ти надао. А ту је ситуација незгодна...
Kristina, iz ovoga što pišeš reklo bi se da tvoj mozak ima manje namotaja od PAF-a s kraja 50-tih..


User avatar
pisac
Posts: 547
Joined: 15 Dec 2012, 00:02
Location: Krusevac

Re: Low output..High output

Post by pisac » 20 Oct 2015, 22:23

Ma dokle vise bre ta zajebancija ovde?!Skinimo maske,zakazimo sastanak,i dajmo da kao normalni ljudi resimo nesuglasice alive!Neko ce nekome da na'rani dupe shimikama,neko ce da dobije saki po oki,i posle moze da se otvori pivo,poseda oko pojacala,diskutuje o magnetima,i svirucka...a ne serucka,kao dosad.
Overdrive,ti smesta da se izvinis sto si pljuvao Partybreakerse,i preziveces taj susret,to jest,necu da obujem spicoke.Inace,lista tvojih grehova sve je duza,i daj se malo dovedi u red,covece.
Ti nisi los covek,ali si malo zaguljen,a to je zato sto si pomalo usamljen...I love you.I izvini se odma za Partybreakerse!

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Low output..High output

Post by Kristijan » 20 Oct 2015, 22:25

Буги, превише се трудиш :)

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: Low output..High output

Post by Overdrive » 20 Oct 2015, 22:34

pisac wrote:Ma dokle vise bre ta zajebancija ovde?!Skinimo maske,zakazimo sastanak,i dajmo da kao normalni ljudi resimo nesuglasice alive!Neko ce nekome da na'rani dupe shimikama,neko ce da dobije saki po oki,i posle moze da se otvori pivo,poseda oko pojacala,diskutuje o magnetima,i svirucka...a ne serucka,kao dosad.
Overdrive,ti smesta da se izvinis sto si pljuvao Partybreakerse,i preziveces taj susret,to jest,necu da obujem spicoke.Inace,lista tvojih grehova sve je duza,i daj se malo dovedi u red,covece.
Ti nisi los covek,ali si malo zaguljen,a to je zato sto si pomalo usamljen...I love you.I izvini se odma za Partybreakerse!
love you too man..
iebe mi se za susrete..iebe mi se za prtibrejkze..jedino što mi je trenutno važno je da mi uskoro stigne gitara, da vidim dal da im mećem Alnico II..a do tada da gledam i gladim kovertu iz Banzaja koja mi je upravo pristigla sa novim potenciometrom za pedalu..novim golden Marshall logom ..i da napunim Nutribullet koloritnom smešom egzotičnog voća i povrća..

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: Low output..High output

Post by ssmc » 20 Oct 2015, 22:37

Overdrive wrote:
clapton wrote:Overdrive, imaš zanimljivih pitanja, neka sam i sam htio da postavim, ali uglavnom si dosadan i tezak. Ko proliv.

Ako ne možeš da dobiješ pravi odgovor odje, probaj neke druge forume. TDPRI, gearpage...

#svenajbolje
kleptone nisam pratio tvoje komentare na forumu, ali po ovom komentaru reklo bi se obično pogodiš temu ko prstom u pomenuti proliv..

vidiš, ovo je tema o Low i High outputu, a ne o meni.

ako imaš meni nešto da kažeš imaš opciju pp (pitaj nekog da ti objasni šta znači pp ako se ne snalaziš)

#sve najbolje i tebi
Hashtag se piše sastavljeno, tačnije #svenajboljeitebi

User avatar
pisac
Posts: 547
Joined: 15 Dec 2012, 00:02
Location: Krusevac

Re: Low output..High output

Post by pisac » 20 Oct 2015, 22:44

Sta si navalio sa tim objasnjavanjem-hebe mi se,hebe mi se...ako ti je toliko do toga,ok,sto da ne,prijatan si covek,drugari smo neki ovde valjda...
Onda bices heban,za Partybreakerse posebno...

User avatar
pisac
Posts: 547
Joined: 15 Dec 2012, 00:02
Location: Krusevac

Re: Low output..High output

Post by pisac » 20 Oct 2015, 22:57

Sta god da ti se desilo,moras da nastavis dalje.I ne pisaj po ljudima,time ne postajes veci...istina oslobadja.
Svaki magnet je dobar,koji kosta vise od 50evra.Ostalo je u stelovanju gitare,zica,i pojacala.Veruj mi.

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: Low output..High output

Post by Overdrive » 20 Oct 2015, 23:09

pisac wrote:Sta god da ti se desilo,moras da nastavis dalje.I ne pisaj po ljudima,time ne postajes veci...istina oslobadja.
Svaki magnet je dobar,koji kosta vise od 50evra.Ostalo je u stelovanju gitare,zica,i pojacala.Veruj mi.
mudro zboriš..
zaposliću te kao seoskog učitelja

User avatar
pisac
Posts: 547
Joined: 15 Dec 2012, 00:02
Location: Krusevac

Re: Low output..High output

Post by pisac » 20 Oct 2015, 23:15

Hvala.To je lep posao.

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: Low output..High output

Post by Overdrive » 20 Oct 2015, 23:22

pisac wrote:Hvala.To je lep posao.
molim. kreni prema meni

User avatar
Perce
Posts: 438
Joined: 04 Feb 2012, 22:46
Location: Bergen, Norge

Re: Low output..High output

Post by Perce » 21 Oct 2015, 02:49

Overdrive wrote: Ako sam čuo da je Gary Moore koristio Low output magnete - ček reko da vidimo koji su to magneti, kako se zovu? Ako ih više nema, ili ako su preskupi, postoje li neki slični i konačno - ŠTA da gledam kada tražim low output magnete?
Da li ti ustvari vijas GM zvuk?

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: Low output..High output

Post by Overdrive » 21 Oct 2015, 11:27

Perce wrote:
Da li ti ustvari vijas GM zvuk?
tradicionalni LP rock sound, od dugih kremastih solaža violinastog karaktera, do moćnih crunchy deonica

ništa metal, ništa treš metal, ništa industrijski.. gotik.. alternativni..doom.. grunge.. death, melodic death, bilo kakav death, progressive..ništa bilo kakav metal

Dakle - Gary Moore, Bonamassa, Eric Johnson..

ništa Satriani, ništa Petrucci, ništa Morse

User avatar
Perce
Posts: 438
Joined: 04 Feb 2012, 22:46
Location: Bergen, Norge

Re: Low output..High output

Post by Perce » 21 Oct 2015, 20:36

Ok, ako tako zelis. Ovde imas manje vise sve:


Na gitari su Wilkinson WVC magneti. Low output vintage PAF hamovi kojih imas cheepo na egay-u koliko neces. Od pedala vidi sta lik koristi i udri.
Btw, dvoumio se izmedju gitare sa snimka i epifona, u temi Kupovina preko oglasa.

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: Low output..High output

Post by Overdrive » 21 Oct 2015, 21:12

:1:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest