Buzz, dead sound

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

johnnybgood
Posts: 83
Joined: 31 Aug 2015, 20:01

Re: Buzz, dead sound

Post by johnnybgood » 17 Dec 2015, 15:23

Primetio sam na nekim pragovima se vide udubljenja (pretpostavljam istrosenost od zica). Najizrazenije na prva tri praga, mada tu nemam nikakvih problema sa zvukom tako da pretpostavljam da nije do toga?

User avatar
Fenderica
Posts: 398
Joined: 24 Aug 2011, 23:38

Re: Buzz, dead sound

Post by Fenderica » 17 Dec 2015, 15:24

majtimika wrote: dva na j poganija.
I ti si mi neki majstor ne znaš ni pravopis, piše se spojeno najpoganija! :) Image

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: Buzz, dead sound

Post by Overdrive » 17 Dec 2015, 15:31

johnnybgood wrote:Primetio sam na nekim pragovima se vide udubljenja (pretpostavljam istrosenost od zica). Najizrazenije na prva tri praga, mada tu nemam nikakvih problema sa zvukom tako da pretpostavljam da nije do toga?
ako postoje udubljenja, treba da se radi ravnanje svakako

možda nemaš problema sa zvukom na tom delu vata, ali se žica ponaša kao prava linija i naići će dalje na vratu na prag koji je viši

johnnybgood
Posts: 83
Joined: 31 Aug 2015, 20:01

Re: Buzz, dead sound

Post by johnnybgood » 17 Dec 2015, 16:09

Overdrive wrote:
johnnybgood wrote:Primetio sam na nekim pragovima se vide udubljenja (pretpostavljam istrosenost od zica). Najizrazenije na prva tri praga, mada tu nemam nikakvih problema sa zvukom tako da pretpostavljam da nije do toga?
ako postoje udubljenja, treba da se radi ravnanje svakako

možda nemaš problema sa zvukom na tom delu vata, ali se žica ponaša kao prava linija i naići će dalje na vratu na prag koji je viši

Image

Ovako nesto. Znaci ne gine mi servis :D

User avatar
Fenderica
Posts: 398
Joined: 24 Aug 2011, 23:38

Re: Buzz, dead sound

Post by Fenderica » 17 Dec 2015, 16:26

johnnybgood wrote:

Image

Ovako nesto. Znaci ne gine mi servis :D
slušaj, ako bi zamenu pragova, odraće te majstori. Pitaj ovog buzdovana majtimiku iz Kule - Tomišića, možda ti da popust jer ste forum kolege a takodje je iz tvog kraja. posle možeš da ga reklamiraš na forumu ako ti je uradio jeftin setup ;) ako ne onda možeš da ga lepo popljuješ ovde kao luzera i to je to! :ziveli:

johnnybgood
Posts: 83
Joined: 31 Aug 2015, 20:01

Re: Buzz, dead sound

Post by johnnybgood » 17 Dec 2015, 17:08

Fenderica wrote:
johnnybgood wrote:

Image

Ovako nesto. Znaci ne gine mi servis :D
slušaj, ako bi zamenu pragova, odraće te majstori. Pitaj ovog buzdovana majtimiku iz Kule - Tomišića, možda ti da popust jer ste forum kolege a takodje je iz tvog kraja. posle možeš da ga reklamiraš na forumu ako ti je uradio jeftin setup ;) ako ne onda možeš da ga lepo popljuješ ovde kao luzera i to je to! :ziveli:

Ne bih ja zamenu pragova jer mi se eto hoce, ako mora jbg tako je.
Znaci on je majstor? Mogao je reci koju rec dve na temu, ako je vec clan foruma. Nije mi bas ni blizu a ni daleko tako da ko zna... :)

User avatar
Fenderica
Posts: 398
Joined: 24 Aug 2011, 23:38

Re: Buzz, dead sound

Post by Fenderica » 17 Dec 2015, 17:38

johnnybgood wrote:
Ne bih ja zamenu pragova jer mi se eto hoce, ako mora jbg tako je.
Znaci on je majstor? Mogao je reci koju rec dve na temu, ako je vec clan foruma. Nije mi bas ni blizu a ni daleko tako da ko zna... :)
Mogao je on i svaka bi mu bila čast jer forumi i tome služe. Ali on bi radije da ti NAPLATI, a forum koristi da se samoreklamira i traži na njemu pacijente. To je vidiš problem! jbg. na žalost.

User avatar
majtimika
Posts: 1918
Joined: 18 Feb 2009, 23:05
Contact:

Re: Buzz, dead sound

Post by majtimika » 17 Dec 2015, 17:52

Lepo sam rekao odmah da treba setup pre nego se ovaj buzdovan fenderica umesao, pogledaj malo bolje moj post ti je prvi na temi nisam rekao da treba setup kod majstora nego uradi sta znas koliko znas ako zapne zovi majstora, odlika majstora je da prvo mora da vidi o cemu se radi pa onda da sud a ne da lupeta bez veze kao ova dvojica, fenderica ima problem prvo sa sobom pa ne vidim zasto ne bi imao i sa mnom, ako ti je skupo kod majstora radi sam , ako zelis donesi kod mene uradicu ti dzabe i posle nemoj nikom da pricas da ne bude reklama.

Fenderice tupadzijo, posto znas ko sam reci lepo i ti ko si i cime se bavis i da li cenis svoj rad ili se i preme njemu odnosis kao prema tudjem, verovatno ne.

User avatar
Fenderica
Posts: 398
Joined: 24 Aug 2011, 23:38

Re: Buzz, dead sound

Post by Fenderica » 17 Dec 2015, 17:57

majtimika wrote:Lepo sam rekao odmah da treba setup pre nego se ovaj buzdovan fenderica umesao, nisam rekao da treba setup kod majstora nego uradi sta znas koliko znas ako zapne zovi majstora, fenderica ima problem prvo sa sobom pa ne vidim zasto ne bi imao i sa mnom, ako ti je skupo kod majstora radi sam , ako zelis donesi kod mene uradicu ti dzabe i posle nemoj nikom da pricas da ne bude reklama.

Fenderice tupadzijo, posto znas ko sam reci lepo i ti ko si i cime se bavis i da li cenis svoj rad ili se i preme njemu odnosis kao prema tudjem, verovatno ne.
Ja sam ti majstore potpuni amater, sobni svirač, ljubitelj dobre opreme i muzike. Mislim da sam to rekao i ranije. Ako si ti majstor, pomozi ljudima kada već redovno posećuješ forum. Toliko ti mogu reći. Poz.

User avatar
majtimika
Posts: 1918
Joined: 18 Feb 2009, 23:05
Contact:

Re: Buzz, dead sound

Post by majtimika » 17 Dec 2015, 18:05

Slusaj tupadzijo ja sam na ovom forumu vec godinama i pomazem uvek ,ali se uvek nadje neki majmun kao sto si ti sa kojim se treba svadjati da bi se nekom pomoglo jer uvek ima nesto debilno da kaze, uzmi malo spusti loptu i naucices i ti nesto.

I odlicno znas da te nisam pitao za muziku nego cime se bavis, i koliko naplacujes i cenis to bilo sta od cega zivis. I da li i to gledas kao sto gledas ostale struke

User avatar
Fenderica
Posts: 398
Joined: 24 Aug 2011, 23:38

Re: Buzz, dead sound

Post by Fenderica » 17 Dec 2015, 18:09

majtimika wrote:Slusaj tupadzijo ja sam na ovom forumu vec godinama i pomazem uvek ,ali se uvek nadje neki majmun kao sto si ti sa kojim se treba svadjati da bi se nekom pomoglo jer uvek ima nesto debilno da kaze, uzmi malo spusti loptu i naucices i ti nesto.
Bože, ništa nisam rekao, pomažem čoveku, poslao sam mu video klip kako da sam nauči da podesi gitaru, Overdrive pomaže savetima, i ti si se našao nepRozvan uvredjen i još mene i Overdrive konstantno vredjaš? Ajd pročitaj ponovo, gde sam ja započeo svadju sa tobom?
Usput si nas, mene i Overdrive nazvao NAJPOGANIJIM LIKOVIMA NAD KOJIMA I MAJKE DRKAJU?
Da je neko ko se vredja jebao bi ti i oca i majku i ne bi se mnogo razmišljao da dodje do Kule i malo te prevaspita, ali ja sam fin čovek i opraštam ti. :ziveli:

User avatar
majtimika
Posts: 1918
Joined: 18 Feb 2009, 23:05
Contact:

Re: Buzz, dead sound

Post by majtimika » 17 Dec 2015, 18:22

Slusaj likovi koji se vredjaju na forumima ne treba da budu na istim, seres vec odavno po majstorima i svemu vezano za zanat, i zaista ne mogu vise da citam sta lupetas. Ocigledano je da nemas pojma a dajes si za pravo da dajes pogresne savete ljudima na osnovu kojih mogu sebi da sjebu gitaru, jer ti imas problem sa nekim majstorima . Ako ti nesto znas i nije ti problem ne mora da znaci da nekom drugom nije bas tako. Ja nemam nista od toga da budem na strani majstora jer je verovatnoca da ce neko kod mene doci na osnovu foruma jako mala jer ovde osim starih forumasa niko i ne zna ko sam , i ne reklamiram se na istom. Svoju temu gde sam predstavljao svoje radove sam davno batalio bas iz razloga jer je bilo svakajvih seronja na forumu. Tako da ne serinjaj vise, i nisam rekao da majke drkaju na vas daleko bilo nego da se i majke drkaju na vas u smislu pun im je kufer vas i sranja vasega, kapiras.

Ziveo sve najbolje

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: Buzz, dead sound

Post by Overdrive » 17 Dec 2015, 20:38

Mikane, esi taj Tomišić?

ako jesi, svaka ti čast.

Uživam gledajući gitare. Jes da sam ja pobornik konfekcije, ali - lepo. Štujem.

Jeste da khenjamo malo i malo tebi brate kratak fitilj :P ali poštujem, ljubi te čika OD, samo nastavi

Kad se budem abagatio naručujem jednu sa mojim avatarom ..ako se do tad ne budeš još više uobrazio

Ne zameri..

(a ako ipak zameraš, ona faka ju :P )

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: Buzz, dead sound

Post by Overdrive » 17 Dec 2015, 20:44



Miko praštaj, morao sam..

:lol:

User avatar
majtimika
Posts: 1918
Joined: 18 Feb 2009, 23:05
Contact:

Re: Buzz, dead sound

Post by majtimika » 17 Dec 2015, 20:54

Ti si brate i ti i tamo, nekad se i nasmejem, prastam naravno. Naravno da treba svako da zna da ugodi sebi instrument, to je osnovno kao sto treba da znas da zamenis osigurac i sijalicu iki gumu na autu, i da popravi ako ima zivaca, ali takodje nije svako za to isto kao sto nd ume svako da uradi generalku na autu, zato postoje majstori jbg.

Evo mala reklama :-) u 22 na rts1 tri boje zvuka moja bas gitara u bendu ane curcin nek daju moderatori ziro racun d'platim

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest