American vs American vs American vs American

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

RadeRas
Posts: 675
Joined: 21 Feb 2016, 21:30

Re: American vs American vs American vs American

Post by RadeRas » 02 Oct 2016, 20:36

https://www.kupujemprodajem.com/fender- ... -oglas.htm
Ako su pragovi dobri i nije neka dorada vršena na gitari, da se cenjkaš i da je uzmeš za 700 evra a nova košta 1500 evra i da pevaš! :)
Ja da imam pare već bih ga zvao.

RadeRas
Posts: 675
Joined: 21 Feb 2016, 21:30

Re: American vs American vs American vs American

Post by RadeRas » 02 Oct 2016, 20:39

ProfessorBaltazar wrote:Fali ti American.

Vintage Series.




Taj uzmi.
Uff ako ima iljadu i plus malo nešto evra da ubode jedan u oglasima :ziveli:

board index
Posts: 85
Joined: 01 Jul 2016, 13:50

Re: American vs American vs American vs American

Post by board index » 02 Oct 2016, 20:46

Rockatansky wrote:
nikolanikolakostic wrote: Upravo tako!
Ja nju kupujem sada da bi bila uz mene do kraja zivota. Iskreno se nadam da ce izdrzati jer necu nesto preterano cackati, ali se takodje nadam da necu ziveti jos 70 godina :D
Hvala na komentaru. :ziveli:
Ako ti dosadi oglasi je na forumu, ima da ode za pola cene samo tako! :mrgreen:
Licno - onu koja mi najbolje lezi u ruci :), cak ispred zvuka, osim ukoliko ne planiras svirke :).
Pored Fendera od 1k eura, najvise sviram Squier Delux-a, jer mi jednostavno lezi u ruci.

RadeRas
Posts: 675
Joined: 21 Feb 2016, 21:30

Re: American vs American vs American vs American

Post by RadeRas » 02 Oct 2016, 21:12

Sviraj brate Fendera kada ga imaš. Za šta ga čuvaš? Za na zid sobe? Pliz, nemoj samo nas koji nemamo Fender od 1K da ubedjuješ kako ti bolje leži Squier u ruci i te priče, jer ti imaš i Fendera od 1K pa on ne leži i tako znaš šta valja. Kažeš nam da ćeš da završiš karijeru sa Skvajerom? :O.o: Ili pokušavaš sve nas da ubediš da manemo misli od pravog Fendera i svi sviramo Squiere do kraja života?
Pa ovo je isto kao kada bi me neko ubedio da mu bolje leži u ruci volan od Yugo nego volan od Mercedesa. I tako ti sedneš u Yugo pa na more a Merdža truli u garaži. :hide:

User avatar
Tenji
Posts: 971
Joined: 08 Dec 2009, 19:12

Re: American vs American vs American vs American

Post by Tenji » 02 Oct 2016, 21:51

Tu razliku u ceni izmedju Squiera i Fendera najvise diktira ime na headstocku, i cena radne snage koja je upravljala masinom. Previse mistifikacije oko nekoliko komada drveta i nesto elektronike. :D Ontopic - samo cu uskociti u najpopularniji vagon ovde, probaj sve sto mozes i pazari onu u koju se zaljubis. Ako vec imas pare, to ti je najpametnije sto mozes uraditi.

board index
Posts: 85
Joined: 01 Jul 2016, 13:50

Re: American vs American vs American vs American

Post by board index » 02 Oct 2016, 22:02

RadeRas wrote:Sviraj brate Fendera kada ga imaš. Za šta ga čuvaš? Za na zid sobe? Pliz, nemoj samo nas koji nemamo Fender od 1K da ubedjuješ kako ti bolje leži Squier u ruci i te priče, jer ti imaš i Fendera od 1K pa on ne leži i tako znaš šta valja. Kažeš nam da ćeš da završiš karijeru sa Skvajerom? :O.o: Ili pokušavaš sve nas da ubediš da manemo misli od pravog Fendera i svi sviramo Squiere do kraja života?
Pa ovo je isto kao kada bi me neko ubedio da mu bolje leži u ruci volan od Yugo nego volan od Mercedesa. I tako ti sedneš u Yugo pa na more a Merdža truli u garaži. :hide:
Ti imas neki ozbiljan problem? Procitaj jos jednom sta sam napisao, a to je da bih ja da sam na njegovom mestu uzeo ono sto mi (mu) najvise lezi u ruci, u njegovom slucaju jedan od ta 4. Fendera, tu nema Squiera koliko sam ja video a i svaki od tih kosta 1000+. A ne ja imam Fendera od 1k eura, uostalom to je jeftin Fender i znam to dobro. A ko tebe sta ubedjuje, ***** li ga... kompleksi su cudo...
Tenji wrote:probaj sve sto mozes i pazari onu u koju se zaljubis. Ako vec imas pare, to ti je najpametnije sto mozes uraditi.
Upravo :1:
Last edited by board index on 02 Oct 2016, 22:06, edited 1 time in total.

RadeRas
Posts: 675
Joined: 21 Feb 2016, 21:30

Re: American vs American vs American vs American

Post by RadeRas » 02 Oct 2016, 22:05

board index wrote:
Ti imas neki ozbiljan problem? Procitaj jos jednom sta sam napisao, a to je da bih ja da sam na njegovom mestu uzeo ono sto mi (mu) najvise lezi u ruci, cak ispred drugih stvari ako vec svira u sobi. A ne ja imam Fendera od 1k eura, uostalom to je jeftin Fender i znam to dobro. A ko tebe sta ubedjuje, ***** li ga...
Napisao si da PORED FENDERA od 1K najviše sviraš Sqier? Da ti citiram? I ja imam problem?
superrrr

board index
Posts: 85
Joined: 01 Jul 2016, 13:50

Re: American vs American vs American vs American

Post by board index » 02 Oct 2016, 22:06

Da, pored njega najvise sviram tog squiera, sta ti tu nije jasno pa onakav odgovor? Da se "hvalim" da imam Fendera? Da sam idiot sto sviram vise squiera? Nemam problem sta pise gore, a ni toliki koji su magneti s' obzirom ad retko kada i upalim pojacalo, a koncerte ne planiram. Super, zadrzi misljenje za sebe, tvoje cenjeno misljenje.
Last edited by board index on 02 Oct 2016, 22:08, edited 1 time in total.

RadeRas
Posts: 675
Joined: 21 Feb 2016, 21:30

Re: American vs American vs American vs American

Post by RadeRas » 02 Oct 2016, 22:08

board index wrote: A ne ja imam Fendera od 1k eura,.
nemaš Fendera od 1K???
board index wrote: Pored Fendera od 1k eura, najvise sviram Squier Delux-a, jer mi jednostavno lezi u ruci.
Pored Fendera od 1K najvišew sviraš..

alo, ko je ovde lud i ko koga ovde vredja i psuje?


Ljubomorci, pustite čoveka da kupi dobru gitaru, ako vi nemate para neko ima. :ziveli:

board index
Posts: 85
Joined: 01 Jul 2016, 13:50

Re: American vs American vs American vs American

Post by board index » 02 Oct 2016, 22:09

Na cemu si?

Covek planira da kupi izmedju 4 Fendera, da ti prevedem svoj post:

"Ako mu lezi standard vise od elite, bolje njega da kupi, ako mu lezi special i svidja mu se najvise, neka njega kupi, pogotovu uokliko sedi u sobi i svira"... jasnije? Nema veze sa parama...

RadeRas
Posts: 675
Joined: 21 Feb 2016, 21:30

Re: American vs American vs American vs American

Post by RadeRas » 02 Oct 2016, 22:15

Index, ajd odmori, malo ti prodrman kavez i ti zapenio. Rekao si da tebi najbolje leži tvoj Squier u temi u kojoj čoveka boli za Squier. On hoće precizno dobru gitraru a ti si našao da menjaš temu što nema veze.
Al tebi lepo leži Squier tvoj i srećan si a i ja sam sa tobom. Ajd tako ... svadjajte se ovde meni nije do prepirke briga me. samo mi je smešno kada se javi neko i zatruje temu onime što nije tema.aj
tema je FENDER! :P

RadeRas
Posts: 675
Joined: 21 Feb 2016, 21:30

Re: American vs American vs American vs American

Post by RadeRas » 02 Oct 2016, 22:18

ej Index, i meni bolje leži Squer!!
A znaš zašto? Zato što nemam Fendera. Da imam Fendera ležao bi mi kao kec na desetku! :ziveli:

board index
Posts: 85
Joined: 01 Jul 2016, 13:50

Re: American vs American vs American vs American

Post by board index » 02 Oct 2016, 22:19

Ne menjam temu, ta druga recenica je bila PRIMER (koji sam morao da ti prevedem u postu gore), kao sto sam zapoceo post sa "JA bih". Isto tako sam svestan da covek ide na Fendera, nigde nisam napisao kupi Squiera... mora da su ti likovi iz Squiera zesce zagorcali zivot...

Oko toga se slazemo, dosta off-topica...

RadeRas
Posts: 675
Joined: 21 Feb 2016, 21:30

Re: American vs American vs American vs American

Post by RadeRas » 02 Oct 2016, 22:21

:ziveli:

User avatar
Rockatansky
Posts: 1241
Joined: 18 Sep 2014, 15:28
Location: Sad Novi

Re: American vs American vs American vs American

Post by Rockatansky » 02 Oct 2016, 22:24

Iskulirajte ljudi malo... :ziveli: :kokice:
board index wrote:
Rockatansky wrote:
nikolanikolakostic wrote: Upravo tako!
Ja nju kupujem sada da bi bila uz mene do kraja zivota. Iskreno se nadam da ce izdrzati jer necu nesto preterano cackati, ali se takodje nadam da necu ziveti jos 70 godina :D
Hvala na komentaru. :ziveli:
Ako ti dosadi oglasi je na forumu, ima da ode za pola cene samo tako! :mrgreen:
Licno - onu koja mi najbolje lezi u ruci :), cak ispred zvuka, osim ukoliko ne planiras svirke :).
Pored Fendera od 1k eura, najvise sviram Squier Delux-a, jer mi jednostavno lezi u ruci.
Ma da i meni je tako, bitno mi je da mi "mehanicki" ogovara, osecaj u ruci, pragovi akcija, eventualno sustain... A zvuk... :) Kada napanjis distorziju na dobrom pojacalu nema neke razlike... :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest