Malmsteen tip tremola

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

metalstringer
Posts: 852
Joined: 26 Apr 2015, 22:25
Location: Zajecar

Re: Malmsteen tip tremola

Post by metalstringer » 08 Oct 2017, 12:44


MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Malmsteen tip tremola

Post by MIKI-DJORDJE » 19 Dec 2017, 21:27

Ako ti nije dalko Niš a nje..nekad se čujemo pa donesi podesiću ći ti ja to...

LM fora sa čika Ygvetom je prvo čelični bae plate itd zato se manje troše, lepo je podešen i podmazan...
Da možeš i vazelih pa njega umešaš grafit...
ja pa ima već dekada koritsim teflon ovde su mi nekad smejali, ali avaj....On je dobar mada nije sve savršeno pa ni on, sprej kao sprej troši se na tom mestu i ako bi trebalo da stoji kao najduže...
No ima dirty trick kako sve to rešiti..javi se pa ti objasnim ili donesi đitru..ne znam za treće :D
braći metalcima ne naplaćujem a folkaši nemaju para da me plate :XD: , ako ikad stvarno budem radio za njih će biti inostrana cena :bambi: ...zezam se ovo oko cena i radnje

no šalu na stranu, ne znam kakv je taj tremolo koji imaš ali mi miriše da se Ibanez beše GIO nije tu baš isprsio tako da je to garan tzv pop metal... trebaš naći dimezije on line pa da se uzme nešto bolje, ima ih odličnih za kaži ga plafon 30i frtalj $ baš ojačan čelik, sedla sve po propisu e sad kako ćeš sa carinom ne znam...ili ako neki iskoči ovde...
viđao sam ali malo se suviše za moj ukus ograđuju u odnosu na nabavnu cenu...i onda nema šta da se buši samo zameniš-zamenimo i to je to možeš da ga akaš ostajaće u štimu kad se podesi ...
na kraju ako treba i da se buši nije raketna nauka, zapuše se stare ruše izmeri se buš nove i to je to....

mesingani mu je nut to je već rečeno....msm na YJM
i ima još jedan trik koji skoro niko ne spominje nema veze sa tremolom nikakve msm već svirački trik...U glavnom tehnika akanja tremola, i gde ruku držati kada se zavrće žica, kad ti neko kaže da mu super tremolo ostaje u štimu nemoj da ga ni pipneš samo zavrni žicu - bending onako manijački i ne pipaj tremolo i posle opleti akord da vidiš jel u štimu vidi jel u štimu :).......

no ko što rekoh komplikovano mi je ovako rečima.... i nije više to u temi...
znači kvalitetan tremolo ne mora biti skup, (npr wikinson radi odlične ali pravi wilkinson ima puno kopija a isto košta i kopija i pravi , on je to još bolje rešio rupama u bloku - u odnosu na klasičan imho velika razlika) i Vazelin , ostalo je podešavanje... :ziveli:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest