Pomoc oko postavljanja decala

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

Post Reply
banjacNT
Posts: 234
Joined: 15 Jan 2012, 16:25

Pomoc oko postavljanja decala

Post by banjacNT » 25 Sep 2017, 15:52

Jedan banalitet od pitanja... :D :D :D

U zameni mi je dosla neka kopija Stratocaster-a koja na headstock-u nema nikakav natpis. E sad, ja imam jedan "Fender" decal i hteo bi njime da ukrasim vizuelno gitaru.

Pitanje je da li moram da lepi decal preko laka gitare ili mogu i da osmirglam lak skroz do drveta i tek tada da postavim decal?

Ziveli!!!

:ziveli: :ziveli: :ziveli:

User avatar
bancika
Posts: 4782
Joined: 14 Jun 2011, 16:41
Location: Nis

Re: Pomoc oko postavljanja decala

Post by bancika » 30 Sep 2017, 23:40

jos banalnije pitanje - Jesi siguran da hoces da povecas za jedan broj gitara koje kad-tad osvanu na kp kao lazni Fenderi?

User avatar
eg303
Posts: 832
Joined: 14 May 2009, 11:40

Re: Pomoc oko postavljanja decala

Post by eg303 » 01 Oct 2017, 16:51

Šta god uradio ne može da nadmaši ovaj rad, "open book" headstock se prertvorio u "razgažena šajkača" headstock ali mene je kupio ovaj srednji šraf na pločici, zayebbo je vek sa njim...

Image

User avatar
d-e-x
Posts: 71
Joined: 24 Nov 2012, 22:01

Re: Pomoc oko postavljanja decala

Post by d-e-x » 01 Oct 2017, 18:44

Stavi "suhr" natpis. Skuplje će se prodati.

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Pomoc oko postavljanja decala

Post by MIKI-DJORDJE » 03 Oct 2017, 01:59

Napiši ovako Фender i napomeni da je MIJ-Japan te da je rađeno za ex YU tržište krajem 80ih zbog 200 godina Vuka ...... :bambi: što luđa priča veća šansa

u svakom slučaju ovo Japan te pokriva ma šta god da napišeš čak i da ne lepiš to Fender... to je kao magična reč a koliko sam provalio ljudi se redovno primaju....bem li ga vole to...Naravno napomena da je iz Švedske, Nemačke i sl. nije na odmet to ti povećava šanse bar za 20%, setup uradio pa zvekni neko ime - isti đavo kao i da jeste jer u glavnom nemaju pojma kada su gitare sa tremolom... naravno napomenuti ono '' u zameni cenim više'' pa dodaj tipa 30% barem gore. Ako uspeš da ubaciš nešto na Engleskom bilo šta sa nekog foruma o stratovima samo copy paste - isto vole ljudi da vide....E da nemoj slučajno da slikaš pragove. Ako je nova e onda može...

a ako ćeš pošteno man' se toga pa stavi realnu cenu .... :bambi:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest