Gary Kramer Guitars

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

Post Reply
User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Gary Kramer Guitars

Post by sinisake » 30 Oct 2012, 14:35

+ergonomija.

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: Gary Kramer Guitars

Post by nemanjavelimirovic » 30 Oct 2012, 15:00

nebojsak wrote:Gornji krak je pogodan kad gitarista poželi oblajvati nešto u sred certa, tako mi deluje.
ili ako u bekstejdzu kokain i viski spuste cunu, da ne razocara grupike. :mrgreen: :ziveli:

User avatar
dweezil
Posts: 3048
Joined: 19 Aug 2008, 19:30
Location: Bakersfield

Re: Gary Kramer Guitars

Post by dweezil » 30 Oct 2012, 15:02

@nemanja mislish gupike kao one zhivotinjice, ribice?! :bambi:

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Gary Kramer Guitars

Post by Duane » 30 Oct 2012, 19:46

nebojsak wrote:
Duane wrote:clean je bulja
Koji će ti klin na tim sportskim đitrama?
u pravu si, neide sport bez steroida

Kill surf city
Posts: 2527
Joined: 10 Jan 2009, 10:56

Re: Gary Kramer Guitars

Post by Kill surf city » 30 Oct 2012, 21:36


User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Gary Kramer Guitars

Post by Dersu Uzala » 31 Oct 2012, 02:11

Oce bit bolje?

User avatar
Dushan S
Posts: 1037
Joined: 02 Jul 2008, 00:26
Location: Pančevo
Contact:

Re: Gary Kramer Guitars

Post by Dushan S » 31 Oct 2012, 05:47

MetalFunk wrote:sto gornji krak izgleda ko dildo napravljen za gej jednoroga sto svrsava dugine boje? :kokice:
Ne znam pitaj basiste, možda oni znaju. Pošto u svetu gradnje bas gitara ne postoji psihološko opterećenje idejom da gitara mora da izgleda kao jaje jajetu Fender Gibson Ibanez ili PRS da bi bila "normalna", mnogo bas gitara ima na primer duži jedan rog. Balans ovo ono. A možda i estetika, ima kome se sviđa.

User avatar
Dushan S
Posts: 1037
Joined: 02 Jul 2008, 00:26
Location: Pančevo
Contact:

Re: Gary Kramer Guitars

Post by Dushan S » 31 Oct 2012, 05:51

Kill surf city wrote:Oprostite, Leo, Djede, Dusane. :hide:

http://www.southparkstudios.com/clips/1 ... lexi-grips
Što oprosti, pa ne pravim ni ja ni djedovi i Dersui ovog sveta. Ja ih samo upotrebljavam. Izvini se ovima što ih prave i kupuju, a koji nemaju falusnu fiksaciju, nisu na oprezu, eto zajebu se ljudi, ko zna šta sad svi misle o njima! :)
A i sranje su, jel, to smo skapirali. Mislim, nisu dobre kao Fender ili Gibson ili... Ibanez. Kao te dobre gitare.

User avatar
Dushan S
Posts: 1037
Joined: 02 Jul 2008, 00:26
Location: Pančevo
Contact:

Re: Gary Kramer Guitars

Post by Dushan S » 31 Oct 2012, 05:56

MUzzY wrote:Da bi ti gitara stajla mirno dok sviras.

Bulja je ono u sta je ovaj ubo gitaru. Sve plastika do plastike.
Ako hocete da cujete dobar ton ovog insturmenta poslusajte Dusanove snimke. Ja sam imao srece da Dusana uvatim jedan dan u studiju i da malo pipnem njegovu gitaru. To nije instrument za potsmevanje.
E komšija, stvarno drag si lik, ono sve, ali mnogo lažeš ljude a znaš da ništa ne valja gitara, mislim... :ziveli:

User avatar
Dushan S
Posts: 1037
Joined: 02 Jul 2008, 00:26
Location: Pančevo
Contact:

Re: Gary Kramer Guitars

Post by Dushan S » 31 Oct 2012, 06:03

Dersu Uzala wrote:

Doduše to baš i nije nešto za primer, izudarah tada preko POD-a gitare na brzinu, malo su dronjave.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BSs5Iv2DmKc[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=BSs5Iv2DmKc
Ovde je već malo bolje.

Ovde nije loš 80's ton, ne bih baš sebi tako napravio, al ajd sad.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vk5noQ_zdC0[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=vk5noQ_zdC0

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Gary Kramer Guitars

Post by Dersu Uzala » 31 Oct 2012, 06:42

Dushan S wrote: ...malo su dronjave....
Ma jebes ton. :mrgreen:

Uzgred to sto je tebi dronjavo niko ovde nije u zivotu uspe da snimi ni priblizno, sem par casnih izuzetaka. Ima par momaka da nesto znaju i trude se svojski.


Elem, ja cisto reko daj da oprostim malo i promovisem neke drugare, red je.

P.S. Nisam cak ni siguran da si Mjetal of The Bells snimio na Deltavingu jel. ALi cak je i to nebitno. Prastam i to.

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Gary Kramer Guitars

Post by sinisake » 31 Oct 2012, 06:47

Tako je, Dusane, ovo je vec znatno bolja promocija Leovih uradaka, a ne ko Djed... hoce da reklamira druga (-banner), a iskopa sasave Japance ili Talijane koji ne znaju da naprave snimak. :bambi: :ziveli:

Cekamo Phil X-a, svakako, mozda onda konacno cujemo i klin... :mrgreen:

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Gary Kramer Guitars

Post by Dersu Uzala » 31 Oct 2012, 07:02

Trebao bi vec tako mator da znas, gitara nikako ne moze da se promovise preko interneta, sonicno. Vizualno da, specifikacije da, ali sonicno ne. Jer mora da se turi u nekakvo pojacalo jel. A onda taj snimak promovise to pojacalo a ne gitaru. Elektricna gitara sama po sebi ne zvuci uopste. Necujna je. Cuje se neko bazovanje i zvonjava nekakvih zica, muzika ne. Nema akusticnu komoru. You get the drift.

Prema tome, to meni nista ne znaci, pa i ne promovisem 'zvuk' bilo cije gitare, pa tako ni Leovih. To mora covek sam da proba i cuje na svojoj opremi da bi imalo iole smisla. Kupe ljudi te (i razne druge) korejske importe, i kao dojaja, cek samo da zamenim ove 'sugave' korejske magnete nekim hand wound pizdarijama od 300$, zaboga pa ja imam do jaja opremu (ovde navedu uredno u potpisu sta sve od opreme imaju), necu valjda sad korejske magnete!!!

Onda stave super duper magnete, i opet zvuce kao quratz. Nije do magneta, nije do pojacala, nije u prstima. U mozgu je. Ljudska glupost. Ko zna, namesti se i na Cajavecu kolko tolko. Ko ne zna, ni GKG/Boogie kombinacija ne pomaze. A 99% ljudi ne zna. Medjutim, nekad je to bilo ok, jer nismo morali da slusamo tih 99% bolida. Na zalost, u medjuvremenu izmislise internet i onda cujes komentare tipa, jebote kakvu zvukcinu ima na klinu na onom stratu jeeeeeeebote. :grummel_2:

A tip se ukljucio u Mesa Boogieja, isto tako zvuci i Jolana sa single coil magnetima na tom istom kanalu, samo malo tvikujes gore dole. Al aj objasni ti deci. :ziveli:

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Gary Kramer Guitars

Post by Dersu Uzala » 31 Oct 2012, 07:06

sinisake wrote:Tako je, Dusane, ovo je vec znatno bolja promocija Leovih uradaka, a ne ko Djed... hoce da reklamira druga (-banner), a iskopa sasave Japance ili Talijane koji ne znaju da naprave snimak. :bambi: :ziveli:

Cekamo Phil X-a, svakako, mozda onda konacno cujemo i klin... :mrgreen:
Jel? A Phil X je antitalenat za ton, i od 100 videa 100 puta je usro. Znaci tip je sto se popularno kaze ou for uan handrid (0 for 100). Nije neki procenat. Ja ne bih kupio ni jednu jedinu gitaru baziranu na njegovim demoima. Svaki snimak identicno kakofonican, nema veze koju gitaru uzme u sake, zvuci uvek isto, kakofonicno. Neprevazidjen. Ali sta ces, kad decurliji imponuje. Tesko mi je da uopste zamislim da neko ko toliko brljavi kapira sebe kao profi muzicara.

Da se ja pitam, Petruxhi bi radio demo ili niko. :mrgreen: :ziveli:

User avatar
rockozaurus
Posts: 597
Joined: 22 Jan 2009, 14:40
Location: London

Re: Gary Kramer Guitars

Post by rockozaurus » 31 Oct 2012, 07:53

Dersu Uzala wrote:
sinisake wrote:Tako je, Dusane, ovo je vec znatno bolja promocija Leovih uradaka, a ne ko Djed... hoce da reklamira druga (-banner), a iskopa sasave Japance ili Talijane koji ne znaju da naprave snimak. :bambi: :ziveli:

Cekamo Phil X-a, svakako, mozda onda konacno cujemo i klin... :mrgreen:
Jel? A Phil X je antitalenat za ton, i od 100 videa 100 puta je usro. Znaci tip je sto se popularno kaze ou for uan handrid (0 for 100). Nije neki procenat. Ja ne bih kupio ni jednu jedinu gitaru baziranu na njegovim demoima. Svaki snimak identicno kakofonican, nema veze koju gitaru uzme u sake, zvuci uvek isto, kakofonicno. Neprevazidjen. Ali sta ces, kad decurliji imponuje. Tesko mi je da uopste zamislim da neko ko toliko brljavi kapira sebe kao profi muzicara.

Da se ja pitam, Petruxhi bi radio demo ili niko. :mrgreen: :ziveli:
Daj brate,pokazi nam anti-kakafonicno...Decurlija i amateri- zeljni znanja.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest