Scala gitare

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

Post Reply
aldubai
Posts: 6
Joined: 13 Jul 2015, 15:21

Re: Scala gitare

Post by aldubai » 16 Jul 2015, 11:15

majtimika wrote:phil ne svira skalu , ovi ostali su poznati koliko i amadeus bend u avganistanu , mislim da si samo potvrdio moj stav sa ovim ,ziv bio dersu
Ziv sisao *****. Ne toliko ti posto si ti glupan koji ne moze sebi d apomogne, ali ovaj Krstijan, on se dabogda nasisao kurca tvog. A i vlasnici ovog foruma..

Meh., cao.

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Scala gitare

Post by Kristijan » 16 Jul 2015, 11:58

Дерсу, не знам зашто стално сопствене опсесије фелацијом покушаваш да рефлектујеш на саговорнике. Да ли ти стварно мислиш да си победио када напишеш тако нешто? Не треба мени да одговориш, одговори самом себи, може да ти буде корисно.

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Scala gitare

Post by sinisake » 16 Jul 2015, 12:30

:lol:

Daj, Kris, nije valjda da je Djed pod stare dane morao novi nalog da pravi?! Skidajte taj ban! :mrgreen:

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Scala gitare

Post by Kristijan » 16 Jul 2015, 12:33

Види, нико ништа не мора, све је то ствар избора. Док се не стигне до гробља. Канда је мелодраматично да се бан тако трагично доживљава.

User avatar
majtimika
Posts: 1918
Joined: 18 Feb 2009, 23:05
Contact:

Re: Scala gitare

Post by majtimika » 16 Jul 2015, 12:38

meni nije jasno zasto idiot ne dobije permanent ban

aldubai
Posts: 6
Joined: 13 Jul 2015, 15:21

Re: Scala gitare

Post by aldubai » 16 Jul 2015, 12:47

majtimika wrote:meni nije jasno zasto idiot ne dobije permanent ban
Meni nije jasno zasto kulov kao ti ne dobije vasionski ban.


I da ne zaboravim, napusis mi se kurca stoko glupa.
Last edited by aldubai on 16 Jul 2015, 12:48, edited 1 time in total.

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Scala gitare

Post by Kristijan » 16 Jul 2015, 12:48

Види, пише на претходној страни, има Дерсу 5 минуса и јесте добио коначну забрану приступа форуму. А као што видиш, појавио се сада са новим налогом, има свега један коментар. При том, ти ми ни најмање не помажеш да се ова ситуација доведе у иоле нормалне токове тако што га називаш идиотом.

aldubai
Posts: 6
Joined: 13 Jul 2015, 15:21

Re: Scala gitare

Post by aldubai » 16 Jul 2015, 12:51

Kristijan wrote:Види, пише на претходној страни, има Дерсу 5 минуса и јесте добио коначну забрану приступа форуму. А као што видиш, појавио се сада са новим налогом, има свега један коментар. При том, ти ми ни најмање не помажеш да се ова ситуација доведе у иоле нормалне токове тако што га називаш идиотом.
Duvaj ga!

Ej, mogu valjda jednom mesecno da se javim i da se zabavljam. Nije sad kao da ce to vas bolide da tangira, posto jel, jebete kevu zivotu kao takvom. Prema tome, pusi ga.

Imali ste jedno deceniju da 'dignete znanje' ko je digo , digo je.

User avatar
majtimika
Posts: 1918
Joined: 18 Feb 2009, 23:05
Contact:

Re: Scala gitare

Post by majtimika » 16 Jul 2015, 12:57

a kako da ga zovem leba ti

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: Scala gitare

Post by Overdrive » 16 Jul 2015, 13:03

e đeco đeco..da sam ja ođen vrhinski moderator nikad niko bana ne bi dobijo

zato glasajte za mene!

Imače..kida se gde je najtanje. Neko prsne kad mu dirneš u brenda ili u znanje ili u neštro treće.
Moderatori dabome prsnu na uvrede i onda se redovno kriju iza nekakvih "pravilnika" koje su dabome sami i sastavljali, umesto da svojom ličnošću, integritetom i suverenitetom izdrže sve promaje i postave diskusiju i diskutante, na mesto gde treba, al ajde...

kažem ja, izaberite mene, nećete se pokajati, mnogo..

:ziveli:

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Scala gitare

Post by Kristijan » 16 Jul 2015, 13:10

majtimika wrote:a kako da ga zovem leba ti
Прво, немој да га зовеш уопште, пошто он свакако долази и кад га нико није звао. Друго, математика је јасна, са 3 поста под новим псеудонимом већ је књижио 3 минуса, и по свој прилици то ради сасвим свесно, ето тек тако да прави шум на вези, што ће рећи да ће проблем сам од себе да се реши. У међувремену можда налети неко од администратора, па уочи да је нови налог отворио исти лик који је пре неки дан трајно изгубио могућност појављивања на форуму, па ће да га уклоне и пре него што накарика 5 минуса. Ситуација може да се реши у вожњи, да нико не мора ни прозор да отвори, па би било најкорисније да се стварно тако све и заврши.

User avatar
zwelj
Posts: 370
Joined: 12 Sep 2011, 06:51

Re: Scala gitare

Post by zwelj » 16 Jul 2015, 20:14

Moram da iznesem svoje duboko neslaganje. Prvo, šta znači: ima 5 minusa...? Pa, majku mu, nismo valjda u školici pa da nas neko ocenjuje, a i ko bi, realno, bio kompetentan za to, admini i moderatori su tehnička lica a ne politički komesari da sude o sadržaju izrečenog. (Osim očigledno extremnih slučajeva malicioznosti. Pročitao sam pravila foruma, ali svi mi znamo da njihova moć ne leži u slovu, već načinu kako se tumače.)

Ovo je forum, virtuelan prostor koji donosi drugačije prioritete, gde je daleko pogubnije jednoumlje, glupost i dosada sagovornika..., no malo nepristojnosti i kratkog fitilja... Forum treba da je mesto maximalnog pluralizma a ne bašta cveća u kojoj je sve pod konac, isparcelisano po bojama, vrstama i gde se svaka travka koja odudara tretira kao korov koji treba isčupati... Prednost foruma je i što posle težih reči nema prelaska na sledeći, fizički nivo obračuna, pa samim tim, ni potrebe za strogim sankcijama... Zar nije dovoljan lični ignore?

I naravno, ovo ne pišem da bih branio Dersua, već princip koji je sve ugroženiji, a to što mi je Dersu drugar i neko koga poznajem, samo povod više, jer znam da svakako nije maliciozan tip koji zaslužuje da bude exkomuniciran, posebice posle svih tih godina i hiljada postova... Te bih zamolio nadležne da mu vrate full access i da se manemo ovakvih priča, te ovaj forum učinimo zabavnijim i posećenijim mestom...

User avatar
Perce
Posts: 438
Joined: 04 Feb 2012, 22:46
Location: Bergen, Norge

Re: Scala gitare

Post by Perce » 16 Jul 2015, 23:30

Da se ne uplicem sad, ne poznajem Dersua.
Ali, da li si mozda pomislio da nekome od korisnika ovog foruma ne prija njegov recnik? Nemam ja nista protiv sto forsira Scala gitare ali imam protiv nacina izrazavanja. Mozda da je Dersu dobio minuse i zbog toga sto je neko prijavio njegove postove?

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: Scala gitare

Post by Overdrive » 17 Jul 2015, 09:25

Perce wrote:
Ali, da li si mozda pomislio da nekome od korisnika ovog foruma ne prija njegov recnik?
u jeeee..pazimajkumu ne prija mu rečnik

Pa kakvi ste bre vi to rokeri i pankeri i darkeri isl kad vam (moš misliti) ne prija rečnik?

Gde ode ovaj svet..

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Scala gitare

Post by sinisake » 17 Jul 2015, 10:37

Overdrive wrote:
Perce wrote:
Ali, da li si mozda pomislio da nekome od korisnika ovog foruma ne prija njegov recnik?
u jeeee..pazimajkumu ne prija mu rečnik

Pa kakvi ste bre vi to rokeri i pankeri i darkeri isl kad vam (moš misliti) ne prija rečnik?

Gde ode ovaj svet..
:1:

+ Ljudi... Derszuovo banovanje je navelo i zwelja da napise jedan post (sa kojim se, uzgred, apsolutno slazem) normalnim jezikom, bez uobicajene filosofske terminologije. Ako to nije razlog vise da vratite Djeda, onda stvarno... :D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest