Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

Post Reply
User avatar
tommytigh77
Posts: 1221
Joined: 07 May 2012, 15:03
Location: Gornji Milanovac

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by tommytigh77 » 06 Mar 2015, 12:41

nemanjavelimirovic wrote: Civije su neshto shto bi prvo menjao
nemanjavelimirovic wrote:i jos bi dodao i da su civije krsh
nemanjavelimirovic wrote: tremolo rastimava djitru haos
nemanjavelimirovic wrote:verovatno su delom krive i civije koje su bash ono shit
Ja stvarno ne znam kako neko može da očekuje da gitare koje stoje na rafu čak i godinama u nekim slučajevima drže štim? Da ne pominjem što je tamo neki Jao Ming na svaku čiviju stavio po 25.000 namotaja žice, em ih nije ni rastegao ni doštimao kako treba, niti podmazao konjić u slučaju gitara sa tremolom. Žice su na novim gitarama prisutne samo iz estetskih razloga, jer, ''kome noćas (na rafu) treba gitara bez žica''. Meni je to stvarno neozbiljno uzimati u obzir pri kupovini nove gitare. Kupiš gitaru, kupiš nove žice, odeš kući, propisno staviš žice i uradiš setap, i onda se u 99,99% slučajeva ispostavi da su čivije sasvim u redu i da rade svoj posao kako treba. Mislim da zbog ovakvih stvari gomila ljudi odluči da zaobiđe po svemu ostalom dobar instrument.

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by nemanjavelimirovic » 06 Mar 2015, 12:50

rihverb wrote:Kako bre 110, :D
Gde ima?
Mitros music Novi Sad! :ziveli:

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by Dersu Uzala » 22 May 2015, 10:25

tommytigh77 wrote:Listam temu unazad i gledam one slike što je Dersu kačio, pa se pitam, u čemu je fora kod onih sound vented topova? Je l' može neko da mi rasvetli malo?
Sta ti mislis?

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by Dersu Uzala » 22 May 2015, 10:54

majtimika wrote:
tommytigh77 wrote:Listam temu unazad i gledam one slike što je Dersu kačio, pa se pitam, u čemu je fora kod onih sound vented topova? Je l' može neko da mi rasvetli malo?
Ma gimick klasican nista vise od klasicnih f holes samo smesteni na drugo mesto elektricna gitara nije akusticni instrument i otvori na chambered telu ce joj dati jednu dozu akustike ali sama pozicija nema veze sa zvukom tako da zanemari dersuov post u kojem ce da sere po ovome sto sam napisao
Hahahahahaha.



P.S. Najveci crnjak je sto me ovaj pitao da mu objasnim kako radi sound vent pa mu ja poslao fotografiju. Posto lik nista nije skapirao sad pljuje. ROFL. A imam taj email ovde gde me kumio bogom da mu objasnim kojesta oko dizajna Leovih gitara.

User avatar
merk
Posts: 389
Joined: 01 Apr 2010, 10:05

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by merk » 22 May 2015, 12:42

ljudi, pa zar nije šteta? ovakve svađe ne vode nikud!

User avatar
djomla
Posts: 526
Joined: 13 Jul 2009, 14:41
Location: Niodaklevci

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by djomla » 22 May 2015, 16:00

Navedeno pojacalo i kupio :)



User avatar
majtimika
Posts: 1918
Joined: 18 Feb 2009, 23:05
Contact:

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by majtimika » 22 May 2015, 19:17

Dersu Uzala wrote:
majtimika wrote:
tommytigh77 wrote:Listam temu unazad i gledam one slike što je Dersu kačio, pa se pitam, u čemu je fora kod onih sound vented topova? Je l' može neko da mi rasvetli malo?
Ma gimick klasican nista vise od klasicnih f holes samo smesteni na drugo mesto elektricna gitara nije akusticni instrument i otvori na chambered telu ce joj dati jednu dozu akustike ali sama pozicija nema veze sa zvukom tako da zanemari dersuov post u kojem ce da sere po ovome sto sam napisao
Hahahahahaha.



P.S. Najveci crnjak je sto me ovaj pitao da mu objasnim kako radi sound vent pa mu ja poslao fotografiju. Posto lik nista nije skapirao sad pljuje. ROFL. A imam taj email ovde gde me kumio bogom da mu objasnim kojesta oko dizajna Leovih gitara.
dersu kralju jesam pitao jesi poslao dovoljno sam inteligentan da sam skontao o cemu se radi , ako mislis da je nesto vise od f otvora do objasni ,u suprotnom cuti i cekaj da ti leo da misljenje

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by Dersu Uzala » 26 May 2015, 13:25

Kako te nije sramota glupane. Glupane. Veliko G. Oces sad da objaviv ovde sve ono sto si kukao pitao glupane veliko G.?
**** se Glupane, zgadio mi si se.

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by Dersu Uzala » 26 May 2015, 13:27

Evo za glupana.
Image

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by Dersu Uzala » 26 May 2015, 13:30

majtimika wrote:a
Glup si bre ko quratz. Probao sam da te naucim, al ti si seljacina kako biva. Nemoj sad ovde da objavim kakva si slejacina i kako pojma nemas i muzes Lea.


I onda ga ladno pljujes, slejacino.

C Y N I C
Posts: 18
Joined: 12 Dec 2011, 08:24

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by C Y N I C » 26 May 2015, 17:05

djomla wrote:Navedeno pojacalo i kupio :)


Napisi koju u pojacalu, kakvi su utisci sad na pocetku, mozda i neki snimak ako imas uslove.
Jel radi na 6v6 ili si stavio 6l6 za full 35w? Clean mu zvuci brutalno na jutjubu, kakav je karakter drivea kad se otpanji?
Spram tih 700e koliko je placen, deluje kao dobra kupovina, bar ovako sto moze da se cuje preko neta...

User avatar
majtimika
Posts: 1918
Joined: 18 Feb 2009, 23:05
Contact:

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by majtimika » 26 May 2015, 19:08

Dersu Uzala wrote:
majtimika wrote:a
Glup si bre ko quratz. Probao sam da te naucim, al ti si seljacina kako biva. Nemoj sad ovde da objavim kakva si slejacina i kako pojma nemas i muzes Lea.


I onda ga ladno pljujes, slejacino.

cemu tako blag recnik udri dersu cepaj dersu rokaj u venu dersu

User avatar
majtimika
Posts: 1918
Joined: 18 Feb 2009, 23:05
Contact:

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by majtimika » 26 May 2015, 19:26

ajd sad ozbiljno

nemam nista ama bas nista protiv lea ne poznajem ga zasto bi i imao , nije los dizajner tj ima neke lepe ideje i to je to. definitivno ne mislim da je bog svemocni kao sto ti mislis niti mislim da su mu ideje revolucija kako ih ti predstavljas, vecina u stvari 99% se svodi na dizajn i izmenu istog . estetika mu je sranje steam punk mnogi rade bolje tj kako treba ovo njegovo je *******.

protiv tebe dersu tele jedno imam nesto protiv , smaras ,dosadjujes , zivkas ,cimas ,maltretiras, pametujes, get a life , ono ne masiraj s leom. kontam ono da si jako nesrecan i mizeran covek koji nikad nije niti ce ista uraditi , mozes biti pametan sve znati ali dzaba ti sve kad si bedan. Leu je najveca greska sto si mu prijatelj ako uopste i jesi , kontam da si i to utripovao u svoj napaceni mozak.

ajd sad ono sam te pitao ima dve godine za taj famozni sound vent sistem kad sam bio u fazonu da sve probam i kontao sam da tu mozda ima nesto, a i tad si pomogao u picku materinu tj pomogao si onoliko koliko sam i sam znao, tako da sam jos tad posumljao da li ti uopste znas lea ili ga samo uhodis kao sto bi se i dalo zakljuciti.po tvom bolesnom ponasanju. id tad se malo.odraslo ponesto i naucilo, naravno da ne znam sve ali znam dovoljno da bi rupu nazvao rupom tako da ponavljam ili objasni ili odjebi.

i da ponovim ako zaista znas lea i baljezgas sta baljezgas i on to zna i jos izjavljuje stvari.koje si rekao da uzjavljuje onda nije nista bolji od tebe tj debil ti debil on.

ajd sad lepo mrs u picku materinu

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by Dersu Uzala » 30 May 2015, 15:35

Pusi bre ***** glupane. A?

Samo guglaj glupane Scala guitars. Nemoj da objavim glupane sve nase prepiske. Glupane. Seljacino. Odjebi seljacino.
Last edited by Dersu Uzala on 30 May 2015, 15:49, edited 1 time in total.

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by Dersu Uzala » 30 May 2015, 15:49

Uskoro novi spot sa Concert edition. A onda opet.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest