Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

Post Reply
User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by Dersu Uzala » 30 May 2015, 16:03

Stupid cunt.

User avatar
majtimika
Posts: 1918
Joined: 18 Feb 2009, 23:05
Contact:

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by majtimika » 30 May 2015, 16:20

Dersu Uzala wrote:Pusi bre ***** glupane. A?

Samo guglaj glupane Scala guitars. Nemoj da objavim glupane sve nase prepiske. Glupane. Seljacino. Odjebi seljacino.
ne znam sta ti ovo znaci rekao sam da nemam nista protiv njega nego protiv tebe koji ti je smanji dop buraz

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by Dersu Uzala » 13 Jul 2015, 16:29

Ocigledno imas, jer si se istrovao na Scala Guitars temi. Joj. Aj sisaj ga. Nema s tobom fino odavno. Uostalom sam si mi napisao pre par godina u posti da si covek seljak i kao ne jebes nista. Jer si glup ko *****.

User avatar
majtimika
Posts: 1918
Joined: 18 Feb 2009, 23:05
Contact:

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by majtimika » 13 Jul 2015, 17:11

ima tamo kod vas ljudi das sto dolara, sednes na kauc jednom nedeljno, kazes sta imas bolje nego da te kopcaju na ledja za koju godinu.

ziv bio dersu

User avatar
majtimika
Posts: 1918
Joined: 18 Feb 2009, 23:05
Contact:

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by majtimika » 13 Jul 2015, 18:04

i nije mi jasno sto pises kao da si u afektu, kao da je ovo post od pre 30 sekundi. Imao si 45 dana d smislis nesto i samo si ovo uspeo, jbt ti si garant kao kuce svaki dan obilazio forum i cekao da ti skinu ban i na kraju napises nesto tako bedno, daj buraz ako zelis da se raspravljas bar smisli nesto da valja , da zaboli ,koji ti je postao si toliko bedan da mi vise uopste nisi interesantan za prepirku.

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by Cortex » 15 Nov 2015, 18:46

Image

ok ajde probao sam ga odaaaavno, ali u poslednje vreme sam imao prilike da ga dosta sviram na probama i ne mogu dovoljno da ga nahvalim. pojacalo yebe kevu, ima predivan clean i prima sve moguce drajvove i fuzzeve i moje mutljavine od delay-a i verb-a kao dupe na nosu. odlican amp, za probe i nastupe kontam rastura, jezivo glasan i jezivo tezak, sviram vec desetine proba na njemu sve kontrole na 6 i samo vozi sinko. drive kanal i reverb mu nisam ni probao, samo koristim clean kanal, odlican amp, svaki klub treba da ga ima a ne neke MG Marshalle i slicna govna.

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by Funkomat » 15 Nov 2015, 18:53

ti nisi normalan :)

User avatar
majtimika
Posts: 1918
Joined: 18 Feb 2009, 23:05
Contact:

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by majtimika » 15 Nov 2015, 20:13

Sori funk ali podrska za korteksa, jes da je totalno hipsterska varijanta, tj hvali amp koji niko nece, ali i meni je taj frontman kul amp, tj jedno od boljih tranzistoraca, izgleda da sam i sam hipster, o zivote lutalico :ziveli:

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by Cortex » 15 Nov 2015, 20:21

Eto vidis gle cuda da nam se obojici svidi nesto :p sta znam meni je na moju opremu legao vrhunski a to su humovi sa svetlim drajvovima, moj board trazi dobar headroom od ampa ali da opet ima i amp neko minimalno zasicenje da ublazi ivice fuzzeva i ostalog. Mozda bi mi kuci u sobi bio smor sound ali u bendu u mixu covece bas lezi gde treba. Mada Midnight Rider je imao taj amp i svirao sam par puta u sobi i isto mi je clean bio dobar, doduse preglasan za stan, na kecu je vec preglasno i tada lose i prima prljavastine, al na 5-6 vec sve vrlo lepo peva

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by Funkomat » 15 Nov 2015, 20:25

:povrac:

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by Cortex » 15 Nov 2015, 20:35

Haha matori jasno je bilo i prvi put

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by nemanjavelimirovic » 15 Nov 2015, 21:41

Cortex wrote:
Spoiler:
Image
ok ajde probao sam ga odaaaavno, ali u poslednje vreme sam imao prilike da ga dosta sviram na probama i ne mogu dovoljno da ga nahvalim. pojacalo yebe kevu, ima predivan clean i prima sve moguce drajvove i fuzzeve i moje mutljavine od delay-a i verb-a kao dupe na nosu. odlican amp, za probe i nastupe kontam rastura, jezivo glasan i jezivo tezak, sviram vec desetine proba na njemu sve kontrole na 6 i samo vozi sinko. drive kanal i reverb mu nisam ni probao, samo koristim clean kanal, odlican amp, svaki klub treba da ga ima a ne neke MG Marshalle i slicna govna.
Image
Imam ga ja trenutno i takodje sam fasciniran za tako malo para tako puno svega. Naravno prodajem ga pa ako hoces...eto :D :XD: :ziveli:

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by Cortex » 15 Nov 2015, 22:39

Hahaha :p pa da imam kola pa i nekako al ne trebaju mi dva koja ne mogu na bajs da metnem :p Kare bi mozda kjubac i mogo na bajs a

Baba Slim
MF veteran
Posts: 2861
Joined: 01 Sep 2006, 09:28
Location: Novi Sad / Vrbas

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by Baba Slim » 16 Nov 2015, 11:45

Sledeca kupovina, i Bog da me vidi. :lol: :lol:

Image

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Šta ste lepo od opreme probali ovih dana :-)

Post by Funkomat » 16 Nov 2015, 11:48

to svakako

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest