BK 200

Moderators: Trooper, Tiki the Boyler

Post Reply
bassmanbauer
Posts: 16
Joined: 26 Aug 2011, 00:01
Location: brus-kopaonik

BK 200

Post by bassmanbauer » 26 Aug 2011, 23:54

Iskreno,nisam imao prilike do sada da putem foruma razmenjujem misljenja u vezi sa bass gear opremom. Međutim sad vidim da je odlican izvor (sudeci po mojoj predhodnoj(citaj prvoj temi )). Pa bi sad da pitam jel se neko sretao do sada sa hughes and kettner bass ampovima. Ja sam skoro uzeo bk 200 i odaje utisak pro masine sa razumnom cenom. pre toga sam koristio randall r300, washburn xb60 i behringer bx4410 ultrabass koji je "imao" pola kilowata ali nikakvu dubinu i ton....pa mi je ovaj svaba lego ko melem na ranu :) zanima me jel se neko sretao sa hughes and kettner spravama i kakve su impresije. on inace ima izlaz za jos jedan kabinet pa me takodje zanima vredi li kaciti i drugu kutiju sa nesto manjim driverima....tipa dve"10 ili dve "8 jer vec ima "15 i hornu.

User avatar
Tiki the Boyler
Urednik
Posts: 1239
Joined: 17 Nov 2007, 00:47
Location: Banja Luka

Re: BK 200

Post by Tiki the Boyler » 27 Aug 2011, 11:52

Fina pojačala za uloženi novac. Lično nisam fan 15-ke, jer mi uvijek zafali definicije, ali bar gruva!
Kod tog pojačala mi samo fali malo decibela (da ne kažem snage), ali kad se digne na nešto da čuka u bubrege... može raditi posao.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest