koje pojacalo da kupim???

Moderators: Trooper, Tiki the Boyler

Post Reply
ljubicicamesozderka
Posts: 1
Joined: 23 Aug 2011, 21:43

koje pojacalo da kupim???

Post by ljubicicamesozderka » 25 Sep 2011, 20:08

E ovako! Zanima me vase misljenje o slececem:

http://www.gooddeals18.com/product/BX42 ... pg=BX4210A

Hvala! :)

rista
Posts: 23
Joined: 27 Aug 2008, 17:18

Re: koje pojacalo da kupim???

Post by rista » 25 Sep 2011, 20:19

Pazi,svirao sam ga jedno pola sata,zvuk mi se nije nesto posebno svideo,ali zato jacina...WOW,sa ovim pojacalom teras bubnjara da place a gitaristu da sisa palac ko mala beba.:)Ja vec danima pokusavam da nadjem box od ovog ali izgleda da su se sve muzicke radionice u Srbiji posvadjale sa Behringerom.

User avatar
Sodom
Posts: 70
Joined: 30 Apr 2011, 15:00
Location: Beograd - Bele Vode

Re: koje pojacalo da kupim???

Post by Sodom » 25 Sep 2011, 20:22

Mother of God !!!!

User avatar
Tiki the Boyler
Urednik
Posts: 1239
Joined: 17 Nov 2007, 00:47
Location: Banja Luka

Re: koje pojacalo da kupim???

Post by Tiki the Boyler » 25 Sep 2011, 21:01

Smeće na kom će ti (bukvalno) popucati membrane na zvučnicima u roku od 3 mjeseca!

User avatar
Pentatonic
Posts: 239
Joined: 13 Oct 2009, 03:54
Location: Beograd

Re: koje pojacalo da kupim???

Post by Pentatonic » 25 Sep 2011, 21:41

Tiki the Boyler wrote:Smeće na kom će ti (bukvalno) popucati membrane na zvučnicima u roku od 3 mjeseca!
:1:

rista
Posts: 23
Joined: 27 Aug 2008, 17:18

Re: koje pojacalo da kupim???

Post by rista » 26 Sep 2011, 00:27

Ono sto ja znam je da lik ima to pojacalo vec duze vreme u studiju i na njemu svakodnevno vezbaju ljudi,pojacalo radi i nista nije popucalo,a to da je jako, jako je,e sad dal kao majka bozija,ili njegov otac,mozda brat od tetke.....ko zna....

User avatar
malisha
MF veteran
Posts: 311
Joined: 07 Jul 2007, 20:12
Location: Beograd
Contact:

Re: koje pojacalo da kupim???

Post by malisha » 26 Sep 2011, 10:38

Tiki inače radi u Artistu (RS) ... koji je jedna od radnji koje podosta prodaju behringer. Ne bi me čudilo da se nagledao reklamacija i reklamacija... Da ne govorim na pamet:

Moja iskustva sa BXL i BX serijom su poprilična. U beogradskim studijima i klubovima sam ih nalazio više puta. U Chainsaw-u motaju zvučnike svakih par meseci na tim pojačalima. A između tih menjanja, pojačalo prdi ko ludo.

rista wrote:Pazi,svirao sam ga jedno pola sata,zvuk mi se nije nesto posebno svideo,ali zato jacina...WOW,sa ovim pojacalom teras bubnjara da place a gitaristu da sisa palac ko mala beba.:)Ja vec danima pokusavam da nadjem box od ovog ali izgleda da su se sve muzicke radionice u Srbiji posvadjale sa Behringerom.
Tačno plakaće, od jačine, al je to to! Ne kažem da nisam uspeo da par puta namestim okej ton na njemu (konretno, pomenuto pojačalo, se nalazi u Ciklonu), ali generalno, te situacije nisu bile preterano česte (a i tom pojačalu je ispao ulazni džek i razdrndali se potovi).

Lično sam imao BXL450 i bio je u mojem posedu 2 godine. Radio mi je odlično, ali se nije preterano rabio i korišćen je samo na kućnim jačinama.

Njihova pojačala su poznata po tome da rade okej neko vreme a onda... ne baš najbolje.

Zavisi takođe koliko želiš da daš para za njega... Sem ako nije neki mnogo dobar dil, ja bi ovo pojačalo izbegao.

User avatar
sirac-šunka
vragolan
Posts: 4004
Joined: 10 Nov 2007, 10:02
Location: niš
Contact:

Re: koje pojacalo da kupim???

Post by sirac-šunka » 26 Sep 2011, 11:14

Pretpostavljam da je ljubicica nabasala na ovaj dil: http://www.mitrosmusic.com/proizvod/138 ... 0A-%2A%2A/
... što nije loše.

Čini mi se da je ovo malo bolje: http://www.kupujemprodajem.com/behringe ... id=4158841
Ovi zvučnici bez aluminijuma traju duže i po meni rade prirodnije, dve komponente su bolje nego jedna, zato što kad se jedna pokvari, bar ti druga služi nečemu... :D

Mare_87
Posts: 159
Joined: 07 Sep 2008, 19:24

Re: koje pojacalo da kupim???

Post by Mare_87 » 26 Sep 2011, 15:29

Moje misljenje je da za te pare stvarno nema sta bolje i sa vise snage da kupi...e sad, koliko mu traje,traje.A nije to ni toliko lose kao sto svi pricaju...za te pare ne moze mnogo da pogresi.Jos ako je kolega pocetnik iili to pojacalo nece koristiti u neke profi sfrhe....onda nema razloga da ga i ne kupu.
Lako je sedeti pored kompa i davati preporuke tipa;kupi trace elliot glavudzu i ebs kabinet sa 4x10"...da ne spominjem vise.

User avatar
Tiki the Boyler
Urednik
Posts: 1239
Joined: 17 Nov 2007, 00:47
Location: Banja Luka

Re: koje pojacalo da kupim???

Post by Tiki the Boyler » 26 Sep 2011, 15:34

Tiki je radio u Artistu i nagledao se svega i svačega... :O.o:

User avatar
malisha
MF veteran
Posts: 311
Joined: 07 Jul 2007, 20:12
Location: Beograd
Contact:

Re: koje pojacalo da kupim???

Post by malisha » 26 Sep 2011, 20:10

Tiki the Boyler wrote:Tiki je radio u Artistu i nagledao se svega i svačega... :O.o:
Pardon. Izvinjavam se zbog svoje neobaveštenosti! :ziveli:

User avatar
Cope
Posts: 1822
Joined: 11 Dec 2008, 23:15
Location: Beograd-Šumadija

Re: koje pojacalo da kupim???

Post by Cope » 26 Sep 2011, 23:36

Mare_87 wrote:kupi trace elliot glavudzu i ebs kabinet sa 4x10"...
Što i nije možda loša kombinacija :wink:
sirac-šunka wrote:
Čini mi se da je ovo malo bolje: http://www.kupujemprodajem.com/behringe ... id=4158841
Mislim da od ovoga ništa nema jeftinije i "bolje" trenutno u ponudi po oglasima...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest