Ja bih hteo al' se ne da...

Moderators: Trooper, Tiki the Boyler

User avatar
Cope
Posts: 1822
Joined: 11 Dec 2008, 23:15
Location: Beograd-Šumadija

Re: Ja bih hteo al' se ne da...

Post by Cope » 30 Oct 2012, 13:57

Funkd wrote:
Ni ovo nije losa ponuda http://www.kupujemprodajem.com/Bas-gita ... id=5781419

Ja sam bio ubeđen da si ti naš, duboko si me razočarao... duboko ... :mrgreen:

User avatar
Hotstepper
Posts: 1046
Joined: 08 Apr 2010, 10:30
Location: Novi Sad (New Now)

Re: Ja bih hteo al' se ne da...

Post by Hotstepper » 30 Oct 2012, 14:06

Baba Slim wrote:
michabass wrote:Ako imaš 400eur za instrument i pojačalo (koje ti ne treba koliko vidim....) ulupaj sve u što bolji instrument! 8)
:1: Nema šta dalje da se savetuje, jer od instrumenta sve počinje. Što je bolji sam instrument, to će ti biti bolje, i lakše.
Slažem se, al svi smo prošli isti put...
Prvo smo imali "loše i jeftino" a tek posle "bolje i skuplje". Sa prvom gitarom su osuđen da "promašiš" jer ni sam ne znaš šta hoćeš. I svima nama su govorili pametniji i iskusniji al mi ih jednostavno nismo slušali...
Svaka škola se plaća, parama i vremenom. :ziveli:

User avatar
Bozha
Posts: 1264
Joined: 08 May 2008, 17:46
Location: Zrenjanin

Re: Ja bih hteo al' se ne da...

Post by Bozha » 30 Oct 2012, 15:32

Cope wrote:
Funkd wrote:Ni ovo nije losa ponuda http://www.kupujemprodajem.com/Bas-gita ... id=5781419
Ja sam bio ubeđen da si ti naš, duboko si me razočarao... duboko ... :mrgreen:
:mrgreen: kao basadzhija, kao forumas, ali pre svega kao covek!

User avatar
Funkd
Posts: 633
Joined: 22 Jan 2011, 20:00
Location: Kraljevo / Beograd

Re: Ja bih hteo al' se ne da...

Post by Funkd » 30 Oct 2012, 15:36

Cope wrote: Ja sam bio ubeđen da si ti naš, duboko si me razočarao... duboko ... :mrgreen:
Ma jesam, ne mirisem Ibaneze nikako.. al ono, ja sam poceo na jos vecem veslu pa mi nista ne fali. Svirao "na suvo" :mrgreen:
Da mi je tad bilo ovo sa oglasa...
Bozha wrote: kao basadzhija, kao forumas, ali pre svega kao covek!
Hahahah, trazim pomilovanje od vas dvojice poglavica :mrgreen:

fskpzns
Posts: 12
Joined: 28 Oct 2012, 01:30
Location: Novi Sad

Re: Ja bih hteo al' se ne da...

Post by fskpzns » 30 Oct 2012, 21:09

Hahahaha ljudi.... nemojte se srditi, znam i verujem da su vam namere i saveti dobronamerni ali prosto to su sada moje mogucnosti. Polako... Lagano. Zelim ovom instrumentu da se posvetim.

Nego gledam ove filmice sto ste mi izlinkovali... pogotovo onog danca... http://www.youtube.com/watch?v=pMnFeIfxVp0

Super mi je sto sve teoretski znam i jedva cekam sutra da krenem prste da vezbam. Neke od vas sam vec ovde "nanisanio" da kad malo poodmaknem sa vezbanje, odradimo neki LIVE cas.

User avatar
parker
Posts: 1178
Joined: 27 Dec 2009, 20:40

Re: Ja bih hteo al' se ne da...

Post by parker » 31 Oct 2012, 07:53

Ma niko se ne srdi, šta kupiš na tome ćeš svirati.. Nego (kao i uvek) ovde je pala gomila predloga a ti si se uhvatio za najlošiji.
Ako ćeš biti basista treba da imaš što god bolji bas. Sve drugo (sa donekle izuzetkom pojačala, a i njih ćeš se namenjati) je drugo. Ali kad se jednom dohvatiš dobre đitre ona ostaje zauvek.
Sad je situacija takva da se može kupiti mnogo dobre opreme pa i perfektnih đitri za sitne pare a ti ćeš pare da ulupaš na dno dna ponude. Razmisli još jednom

fskpzns
Posts: 12
Joined: 28 Oct 2012, 01:30
Location: Novi Sad

Re: Ja bih hteo al' se ne da...

Post by fskpzns » 06 Nov 2012, 23:54

Evo ljudi prodje prvih par dana kako se druzim sa basom i za sada ide OK. Strecujem levu ruku hromatikom, desna jos ponekad ne slusa pa odradim dva puta prvim :-), vezbam skale (polako prelazim i na drugi prstored) i generalno ide to lagano.

Nego hteo bih da priupitam nekog od novosadjana ovde da li je rad da malo LIVE sa mnom prodiskutuje neke teme i da odradimo jedan mali, nazovi, cas da bih neke stvari kod mene u glavi doveo u red. Da bih video kako drugi rade i, kao sto rekoh, da predjemo neke opste teme.

User avatar
michabass
Posts: 785
Joined: 18 Aug 2009, 00:07
Location: Smederevo

Re: Ja bih hteo al' se ne da...

Post by michabass » 07 Nov 2012, 02:55

fskpzns wrote:...druzim sa basom i za sada...
?
ček ček...... koji BAS????

Image

fskpzns
Posts: 12
Joined: 28 Oct 2012, 01:30
Location: Novi Sad

Re: Ja bih hteo al' se ne da...

Post by fskpzns » 07 Nov 2012, 18:57

Uzeo sam Ibanez GSR 180

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest