Pickup cover za Jazz bass

Moderators: Trooper, Tiki the Boyler

Post Reply
vbraca
vrabac
Posts: 2107
Joined: 14 Aug 2007, 14:55

Pickup cover za Jazz bass

Post by vbraca » 05 Sep 2008, 18:52

Gde mogu naci ovo

Image


Po pristupacnoj ceni?Mitros ih nema, koja bi eventualno druga prodavnica trebalo da ih ima?

User avatar
malisha
MF veteran
Posts: 311
Joined: 07 Jul 2007, 20:12
Location: Beograd
Contact:

Re: Pickup cover za Jazz bass

Post by malisha » 05 Sep 2008, 20:46

Ja sam gledao na sve strane i nigde nisam nasao... Ne verujem da ces naci taj prekrivach, mozda bi mogao da probash preko ebay-a... ili tako nesto... Na Ebay-u je nekih 15-ak dolara...

vbraca
vrabac
Posts: 2107
Joined: 14 Aug 2007, 14:55

Re: Pickup cover za Jazz bass

Post by vbraca » 05 Sep 2008, 21:06

Necu kupovati preko e-bay-a jer nemam poverenja u takvu kupovinu preko net-a.

User avatar
sirac-šunka
vragolan
Posts: 4004
Joined: 10 Nov 2007, 10:02
Location: niš
Contact:

Re: Pickup cover za Jazz bass

Post by sirac-šunka » 06 Sep 2008, 00:00

Onda ti ostaje limar, npr. Joca-limar ili neko slican.
Uvek mozes da modifikujes i neku felnu...

buca gitarista
Posts: 56
Joined: 26 Feb 2007, 10:38
Location: Beograd

Re: Pickup cover za Jazz bass

Post by buca gitarista » 06 Sep 2008, 00:14

Nema nigde za 15$, doduse, ima osnovna cena, ali postarina ubija...najmanje sto sam nasao je 10 $ slanje

@vbraca, puno sitnica sam kupio preko Ebay i niko me jos nije zaj..o; (retko su to privatne aukcije, sad su uglavnom radnje na Ebay, nove stvari). Neke stvari je povoljnije tamo kupiti nego u radnji u Srbiji (npr, 2 FastFreta me izadju isto ili nize kao u radnji, a ne moram da vozim do radnje, parkiram ako imam gde i gubim sat vremena, dodje sve kuci). Tako da slobodno uzmi, ako imas PayPal :shock:

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Re: Pickup cover za Jazz bass

Post by Critical » 06 Sep 2008, 00:14

Uvek mozes da modifikujes i neku felnu...
hahahahahahahahah,ni manje ni vise nego FELNU :mrgreen:

User avatar
Tiki the Boyler
Urednik
Posts: 1239
Joined: 17 Nov 2007, 00:47
Location: Banja Luka

Re: Pickup cover za Jazz bass

Post by Tiki the Boyler » 06 Sep 2008, 12:05

vbraca wrote:Necu kupovati preko e-bay-a jer nemam poverenja u takvu kupovinu preko net-a.
Tvoj strah je potpuno neopravdan!

Vjeruj mi!

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Pickup cover za Jazz bass

Post by sinisake » 06 Sep 2008, 12:47

Tiki the Boyler wrote:
vbraca wrote:Necu kupovati preko e-bay-a jer nemam poverenja u takvu kupovinu preko net-a.
Tvoj strah je potpuno neopravdan!

Vjeruj mi!
Potvrdjujem.
Moj bubnjar je kupovao malo ozbiljnije i skuplje stvari, poslednji je bio neki KORG overdrive, nema razloga za zabrinutos'.

User avatar
malisha
MF veteran
Posts: 311
Joined: 07 Jul 2007, 20:12
Location: Beograd
Contact:

Re: Pickup cover za Jazz bass

Post by malisha » 06 Sep 2008, 20:41

ih sad, bash neopravdan. Razumem da je sigurnost sve bolja i bolja, ali sam, recimo, na TalkBass-u cuo milion puta kako je neko ostao prejeban na ovaj ili onaj nacin... Mada ne verujem da bi te neko zeznuo za neku ovakvu malu stvar...

User avatar
The Mask AE
Posts: 477
Joined: 21 Feb 2008, 14:43
Location: Čačak
Contact:

Re: Pickup cover za Jazz bass

Post by The Mask AE » 06 Sep 2008, 21:13

True. Postoje ljudi koji zaradjuju ogromnu lovu kao skemeri na ibej. Ima cak i clanak o tome na talkbass. Naime lik je (propracen losim iskustvom naravno) napisao kako se pravilno zastititi od skemova. Naravno ni to nije sigurno.

Btw koliko god bio pristalica humora i tako toga nebi trebalo da se sire $prdnje tipa modifikacija u felnu. Takodje su nepotrebne preterane polemike o ibeju (naravno ukoliko se tema ne zove ibej). :excited:

Ukoliko ti je stalo da imas taj vintage vizuelni efekat probaj da kontaktiras fender i pitas likove tamo kako, gde i sta.

Poz.

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Pickup cover za Jazz bass

Post by sinisake » 06 Sep 2008, 21:24

Btw koliko god bio pristalica humora i tako toga nebi trebalo da se sire $prdnje tipa modifikacija u felnu. Takodje su nepotrebne preterane polemike o ibeju (naravno ukoliko se tema ne zove ibej). :excited:
Je l' se ti to kandidujes za moderatora? :mrgreen:

Mislim da je moj drug Marko skinuo to parce sa svog custom Fender jazz bassa, jer mu je smetalo, ali ko bi znao di je to sad. :?
A na ebayu postoje i reviewi i pouzdani (i manje pouzdani) trgovci, tako da... :wink:

User avatar
malisha
MF veteran
Posts: 311
Joined: 07 Jul 2007, 20:12
Location: Beograd
Contact:

Re: Pickup cover za Jazz bass

Post by malisha » 07 Sep 2008, 12:42

Tehnicki, mogao bi da narucis preko Mtrosa... Ako bi bili spremni da se cimaju... A posle toga bi dao pare unapred i cekao bi 2 meseca... U najboljem sluchaju.

KirilStipsa
Posts: 510
Joined: 09 Oct 2008, 14:15

Re: Pickup cover za Jazz bass

Post by KirilStipsa » 12 Oct 2008, 15:25

Tehnicki, mogao bi da narucis preko Mtrosa... Ako bi bili spremni da se cimaju... A posle toga bi dao pare unapred i cekao bi 2 meseca... U najboljem sluchaju.
Ja sam narucio pickup cover, i pickguard preko Mitrosa, za Precision-a... i dao sam 50% unapred... i proslo je mesec ipo... i stiglo je na carinu... ali jos uvek ga cekam... sve u svemu, nije najbolji deal, ali ako ne zuris - stici ce to KAD-TAD!!!

////////////////

pickup cover kosta 13 i nesto evra...

User avatar
laza
Posts: 282
Joined: 27 Jun 2008, 23:26
Location: Beograd

Re: Pickup cover za Jazz bass

Post by laza » 13 Oct 2008, 21:45

Jedan lanac muzičkih prodavnica u Hrvatskoj sad drži sve i svašta od Fendera, pa i maske za kobilice i magnete. Ta firma ima radnju i u Osijeku, što nije preko sveta... Pogledaj ovde.

User avatar
VeNoM
Posts: 27
Joined: 11 Oct 2008, 16:15
Location: Srbija

Re: Pickup cover za Jazz bass

Post by VeNoM » 14 Oct 2008, 17:58

Pa, ako Mitros nema, nećeš ovde naći(izuzev ako ne naletiš na korišćeno) ili neku drugu kombinaciju. Ili svrni do okolnih zemalja. Čak ti je i net ok, svako ko je koristio preko pouzdanih sajtova nije imao nikakvih problema.

Poz.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest