groove master centar - Bass guitar

Moderators: Trooper, Tiki the Boyler

Post Reply
Mare_87
Posts: 159
Joined: 07 Sep 2008, 19:24

groove master centar - Bass guitar

Post by Mare_87 » 16 Oct 2010, 18:23

Da li je mozda neko upisao ovaj kurs bass gitare, ako jeste kakvi su utisci...?

User avatar
The Mask AE
Posts: 477
Joined: 21 Feb 2008, 14:43
Location: Čačak
Contact:

Re: groove master centar - Bass guitar

Post by The Mask AE » 18 Oct 2010, 12:45

Nisam upisao kurs ali bih dao svoj komentar: Vlada Samardzic je uber sado mazo basista. E sad, nauci osnove koje su javno dostupne i to temeljno, zatim malo komplikovanije stvari i nakon toga kreni tamo. To ti je cisto da ustedis kintu gde mozes. Ako si neki sheik i imas svoj harem onda kreni odmah.

P.S. Nikako ne idite na glumu tamo. Predaje doticni "gospodin".
Image

Pozdrav.

User avatar
MaxOnBass
Posts: 81
Joined: 12 Jan 2010, 08:53
Location: Novi Sad
Contact:

Re: groove master centar - Bass guitar

Post by MaxOnBass » 30 Dec 2010, 01:18

zavrsih upravo prvi kurs kod mister Samardzica.. ukratko receno fenomenalno. individualni casovi su skroz keva, covek moze oko svega da ti pomogne i sve s tolikom strukturom ti spremi i objasni da moras da provalis pa da si Dzastin Biber..

User avatar
the bassman
Posts: 297
Joined: 19 Jan 2010, 09:15

Re: groove master centar - Bass guitar

Post by the bassman » 30 Dec 2010, 10:48

The Mask AE wrote:Nisam upisao kurs ali bih dao svoj komentar: Vlada Samardzic je uber sado mazo basista. E sad, nauci osnove koje su javno dostupne i to temeljno, zatim malo komplikovanije stvari i nakon toga kreni tamo. To ti je cisto da ustedis kintu gde mozes. Ako si neki sheik i imas svoj harem onda kreni odmah.

P.S. Nikako ne idite na glumu tamo. Predaje doticni "gospodin".
Image

Pozdrav.
Neznam ko je ovaj slaninjavko, ali mi lici na nekog orto seljaka iz Popoviceve kolekcije!

User avatar
11080
Posts: 291
Joined: 03 Jun 2008, 04:48

Re: groove master centar - Bass guitar

Post by 11080 » 30 Dec 2010, 13:05

Liči na njega. Koga li će on da uči ..

Mare_87
Posts: 159
Joined: 07 Sep 2008, 19:24

Re: groove master centar - Bass guitar

Post by Mare_87 » 30 Dec 2010, 16:14

Matori aj ako si vec tu na tim seansama...pitaj Vladu kolika je cena privatnih casova?

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: groove master centar - Bass guitar

Post by MetalFunk » 30 Dec 2010, 16:43

Dragan Marinkovic - Maca, gde njega neces znati... sramota... On je srpski Dzek Blek (sa aditivima Ace Lukasa (citaj, nosa)) :mrgreen:

User avatar
Funkd
Posts: 633
Joined: 22 Jan 2011, 20:00
Location: Kraljevo / Beograd

Re: groove master centar - Bass guitar

Post by Funkd » 14 Feb 2012, 23:45

MaxOnBass wrote:zavrsih upravo prvi kurs kod mister Samardzica.. ukratko receno fenomenalno. individualni casovi su skroz keva, covek moze oko svega da ti pomogne i sve s tolikom strukturom ti spremi i objasni da moras da provalis pa da si Dzastin Biber..
Kontam da ponovo pocinje taj "kurs". Mozes li malo vise da nam opises nacin rada? Vlada je jedan od mojih jazz idola-a, kontam da bi mi bilo drago samo da blejim sa njim, ali opet, postoji i to racionalno razmisljanje o potrosenom vremenu...

User avatar
MaxOnBass
Posts: 81
Joined: 12 Jan 2010, 08:53
Location: Novi Sad
Contact:

Re: groove master centar - Bass guitar

Post by MaxOnBass » 15 Feb 2012, 12:34

Funkd wrote: Kontam da ponovo pocinje taj "kurs". Mozes li malo vise da nam opises nacin rada? Vlada je jedan od mojih jazz idola-a, kontam da bi mi bilo drago samo da blejim sa njim, ali opet, postoji i to racionalno razmisljanje o potrosenom vremenu...
Da li si proverio da li on i dalje predaje? Nesto je bilo price da ce prestati da radi tamo (goin' solo etc) i nem' pojma kako se to jelda svrsilo. Enivejz, nacin rada je dogovaranje u kom smeru da se radi, naravno uz njegovu rec kao poslednju i logicnu ("Ali Vlado ja hocu da naucim onaj 12prstni tapping sto radi Billy Shenhhungh!!! Kako mislis da odsviram dur, pa ne durim se ja!"). Sve sto se uradi se dobije u pisanoj formi, kao i materijal koji bi trebalo pre kursa da se spremi i koji je korisno znati (znaci sve u fullu tebra). Radi se u malim malim grupama (nas je bilo dvojica) i totalno je interaktivno, pola casa slusas a pola sviras, sve je pokriveno po malo, tehnika leve, tehnika desne, teorija, harmonije, cak i istorija i kvantna fizika. I na kraju, kao u pravoj skoli, dobijes domaci i imas zavrsni ispit (na koji ja nisam otisao jer mi uletela tezga u Somboru u poslednji cas ::ranting:: ) i tako to. Gerenalno, mlogo kul. Mej d Fors bi vit ju.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest