Najjeftiniji pristojni Precision?

Moderators: Trooper, Tiki the Boyler

User avatar
nnkvocka
Posts: 691
Joined: 10 Mar 2008, 19:06
Location: Pančevo
Contact:

Re: Najjeftiniji pristojni Precision?

Post by nnkvocka » 21 Feb 2012, 22:27

moj bass ima 2 split coila i zato je najbolji od svih vasih baseva zajedno i vi to znate.
Spoiler:
sad stanes sa strane i gledas kako pljusti hejt
Image

User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: Najjeftiniji pristojni Precision?

Post by nebojsak » 21 Feb 2012, 22:47

Za koju muziku? Mož biti samo 1 :kokice:

User avatar
nnkvocka
Posts: 691
Joined: 10 Mar 2008, 19:06
Location: Pančevo
Contact:

Re: Najjeftiniji pristojni Precision?

Post by nnkvocka » 21 Feb 2012, 22:53

Квочкара е тео да жека нешо методом лепих речи, ал то ћене бити појента. Ја бик највише воло да могу добјасним малађим нараштајима, у кое убрајам и самог себе, дае за све потребно време из категорие искуства да бик сватио кое је бас најбољи за њега, али нико нема стрпљење јер да слуша ћене. Квочкара никада ние воло персижн басеве, пљувао на све стране о њима, а едан едини свиро из категорие нискобуџетних попут Скваера. Пробо после Квочкара едног персижн Фендера из сеамдес шесте, а Шандуле кома! Након тога сам пробо и Цојпетову мају, а Квочкара невера! Персижн бас је персу бас, али питање је ко шта бише воли. Волим и ја персижн, али то ние бас кои би воло да свирам и да га користим на сценском наступу-локациа бина, ер ми шеви годи штоне са 24 прага и са предпојачањем у преампу. Тотално се слажем са расним мишљењем кое је изнео Жабо, ал ние то појента. Сад је Квочкара испао прекаљени персу бејс плејер, ал и он је љомбер исто ко и остали чланови ужичког форума. Био тотални фејл у виду офтопика, а сада да пређемо на тематику из категорие наефтинијих персижн басева. Свако ко хоће добар инструмент, то мора да се плати. Топла препорука за клесик вејб сериу, али такоће за неких 250 еурића може да се нађе и нека стара Јапанска копиа као сто е Цојпе нашо ономад. Ако тражиш персу бас за 100 еура, то се ћене деси. Љубац за ужички форум, воли вас Квочкара стопостотним капацитетом-локациа срце <3

User avatar
Rocket Roll
Posts: 7274
Joined: 09 Jul 2006, 00:47
Location: Beograd
Contact:

Re: Najjeftiniji pristojni Precision?

Post by Rocket Roll » 21 Feb 2012, 23:28

Cope wrote:Sad mi je drugar prijavio jednu Ariu, ona stara serija iz SKY music-a, P model, sunburst, kao nova, mogu da vas spojim pa se dogovarajte.
Mislim i da je urađen nulti servis i setap kod majstor Šanjike. Ključ u ruke.
Stay tuned.
nnkvocka wrote:Ако тражиш персу бас за 100 еура, то се ћене деси.
Значи, знам. Ali sad jeste kako jeste, a posle će nešto i da se pravi. Handmade ili propast.

User avatar
Cope
Posts: 1822
Joined: 11 Dec 2008, 23:15
Location: Beograd-Šumadija

Re: Najjeftiniji pristojni Precision?

Post by Cope » 22 Feb 2012, 14:18

Idi bre Kvočka, sinoć došao iskrivljen sa svirke, pa takav uzeo da čitam tvoj post... A siguran sa bio da nisam gutao kiseline pre čitanja, pa čak i više od desetinu godina unazad...
...Mada sam se posle setio da neželjeni efekti oštećenja mozga mogu da se manifestuju i posle dužeg niza godina :mrgreen: :XD: :O.o:

Baba Slim
MF veteran
Posts: 2861
Joined: 01 Sep 2006, 09:28
Location: Novi Sad / Vrbas

Re: Najjeftiniji pristojni Precision?

Post by Baba Slim » 22 Feb 2012, 14:30

nnkvocka wrote:
Spoiler:
Квочкара е тео да жека нешо методом лепих речи, ал то ћене бити појента. Ја бик највише воло да могу добјасним малађим нараштајима, у кое убрајам и самог себе, дае за све потребно време из категорие искуства да бик сватио кое је бас најбољи за њега, али нико нема стрпљење јер да слуша ћене. Квочкара никада ние воло персижн басеве, пљувао на све стране о њима, а едан едини свиро из категорие нискобуџетних попут Скваера. Пробо после Квочкара едног персижн Фендера из сеамдес шесте, а Шандуле кома! Након тога сам пробо и Цојпетову мају, а Квочкара невера! Персижн бас је персу бас, али питање је ко шта бише воли. Волим и ја персижн, али то ние бас кои би воло да свирам и да га користим на сценском наступу-локациа бина, ер ми шеви годи штоне са 24 прага и са предпојачањем у преампу. Тотално се слажем са расним мишљењем кое је изнео Жабо, ал ние то појента. Сад је Квочкара испао прекаљени персу бејс плејер, ал и он је љомбер исто ко и остали чланови ужичког форума. Био тотални фејл у виду офтопика, а сада да пређемо на тематику из категорие наефтинијих персижн басева. Свако ко хоће добар инструмент, то мора да се плати. Топла препорука за клесик вејб сериу, али такоће за неких 250 еурића може да се нађе и нека стара Јапанска копиа као сто е Цојпе нашо ономад. Ако тражиш персу бас за 100 еура, то се ћене деси. Љубац за ужички форум, воли вас Квочкара стопостотним капацитетом-локациа срце <3
Svaka čast, odavno se nisam ovako slatko nasmejao na forumu. :XD: :bravo: :ziveli:

User avatar
Bozha
Posts: 1264
Joined: 08 May 2008, 17:46
Location: Zrenjanin

Re: Najjeftiniji pristojni Precision?

Post by Bozha » 22 Feb 2012, 18:19

Ako je caps lock pisanje analogija vikanja, ovo kvockino je neprijatno kao kad ti se neko sa zadahom nemackog ovcara unese u facu, pa jos i pljuje dok prica. :bambi:

User avatar
Solomon
Dimension 7
Posts: 2499
Joined: 21 Jan 2008, 20:08
Location: Bijeljina

Re: Najjeftiniji pristojni Precision?

Post by Solomon » 22 Feb 2012, 18:48

Bozhara nekonta foru tipa nikako :mrgreen: toe nova gramatika kategorije rasne
"Начи фазон пиши као шо говориш,а говори као шое написано."

(Пантела,2012.н.е.)
:ziveli:

User avatar
PainKiller93
Posts: 116
Joined: 28 Sep 2011, 20:30
Location: Beograd/G. Milanovac

Re: Najjeftiniji pristojni Precision?

Post by PainKiller93 » 22 Feb 2012, 19:47

Што показуе методом импликацие дае Квочкара нај расни басиста на форуму. :metal:
Prec: ja glasam za skvajera, arija moze da bude ok ali nisam je nesto vidjao. Izbegavaj beringer i onaj cruizer ili kako god.

User avatar
Solomon
Dimension 7
Posts: 2499
Joined: 21 Jan 2008, 20:08
Location: Bijeljina

Re: Najjeftiniji pristojni Precision?

Post by Solomon » 22 Feb 2012, 20:15

ne diraj mi behringer ::ranting:: :mrgreen:

User avatar
PainKiller93
Posts: 116
Joined: 28 Sep 2011, 20:30
Location: Beograd/G. Milanovac

Re: Najjeftiniji pristojni Precision?

Post by PainKiller93 » 22 Feb 2012, 20:55

Priznajem da za svoju cenu imaju vrhunski zvuk, ali ne znam. Moj drug je imao njihovu pedalu, radila je fino jedno vreme, posle nesto traljavo. Pojacala su im ok, ali svi komentari su na foru "pokvari se to brzo". Zato kazem da izbegava.

User avatar
Funkd
Posts: 633
Joined: 22 Jan 2011, 20:00
Location: Kraljevo / Beograd

Re: Najjeftiniji pristojni Precision?

Post by Funkd » 22 Feb 2012, 21:10

Gde si to cuo? :kokice:

User avatar
Cope
Posts: 1822
Joined: 11 Dec 2008, 23:15
Location: Beograd-Šumadija

Re: Najjeftiniji pristojni Precision?

Post by Cope » 22 Feb 2012, 21:34

Meni je ispala BerinDŽer mixeta sa visine ramena na golom betonu, ulubila se od udarca, i pritom ostala potpuno ispravna... :mrgreen:

User avatar
PainKiller93
Posts: 116
Joined: 28 Sep 2011, 20:30
Location: Beograd/G. Milanovac

Re: Najjeftiniji pristojni Precision?

Post by PainKiller93 » 22 Feb 2012, 23:05

Ma neki likovi sto se bave ozvucenjem po Milanovcu, a i od druga sam cuo negativne komentare na kvalitet mehanike (tj. da su im krte pedale, lako se lome ako jace nagazis, mada nisam primetio). Ne kazem da ne valja, samo da treba biti obazriv. Inace, zvuk im je fenomenalan!

User avatar
Trooper
Urednik
Posts: 2340
Joined: 09 Oct 2007, 16:52
Location: Bg
Contact:

Re: Najjeftiniji pristojni Precision?

Post by Trooper » 22 Feb 2012, 23:21

Posle ovog klipa, ne verujem ljudima kad kazu da su lomljive pedale

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest