koji nov novcijat el. bass do 350e za moderniju svirku

Moderators: Trooper, Tiki the Boyler

Bane bass
Posts: 349
Joined: 20 Feb 2008, 08:13
Location: Beograd

Re: koji nov novcijat el. bass do 350e za moderniju svirku

Post by Bane bass » 18 Apr 2012, 10:09

Samo kod Marica je ova cena:

http://www.maric.co.rs/srp/proizvodi/?c ... 629&l3=650

a ja sam te uputio kod:

http://www.musiccentar.com/i-4268/schec ... bas-gitara

A kod njih je osoblje naljubaznije u gradu.

User avatar
Mrav
Posts: 612
Joined: 01 Jul 2008, 22:10
Location: Beograd
Contact:

Re: koji nov novcijat el. bass do 350e za moderniju svirku

Post by Mrav » 18 Apr 2012, 16:41

Pazi, ovaj u mmc nije Extreme model, a to kod marica smo dobili znacajno nize nego sto pise na sajtu. Koliko vidim na prvu loptu između Extreme i običnog je razlika u Mahagony vs Basswood telu, maple top na Extreme, nedostatku bindinga na običnom, šarenijim inlejima na Extreme (što je jelte jako bitno) itd...

User avatar
umart
Posts: 1368
Joined: 21 May 2009, 14:27

Re: koji nov novcijat el. bass do 350e za moderniju svirku

Post by umart » 18 Apr 2012, 17:00

nije to taj model,tj to je regularni model a ja sam uzeo extreme.razlika je sto je ovaj obicni od basswood-a,ima obicni finis i ima obicne dot markere i nema binding,dok je extreme od mahoganija,ima taj flame maple finis (koji djeluje legit,ali ko zna),ima ove abalone inlay-je i ima full binding i to multi ply koji je stvarno uradjen odlicno.plus,neznam dal ovaj obicni model ima black tusq nut ili plasticni,ovako djeluje kao sitnica,ali meni eto dosta znaci da iz prodavnice imam bas koji nastimujem po zelji i picim,bez dodatnog cimanja.

to je samo na oko,nemam pojma jel ista elektrika i kako je uradjen taj obicni model,nije bio u maricu a i sigurno njega ne bi uzeo,jer se nude bolje stvari dosta za neke ne mnogo vece novce.sad,ovi iz marica forsiraju pricu da su im svi schecteri iz kalifornije tj da dolaze tu na quality control i full masinski/ljudski setap tj da oni jedini kao oficijelni distributeri imaju pravu stvar i te gitare placaju skuplje itd a ono sto ja znam opet cu ponoviti to je da je gitara tj da su im ali svi schecteri spakovani i skockani da ne moze bolje,ni jedna gitara nema ali ni jednu falinku i manu,dobijas oficijelni dz servis garanciju i sve to i gitara radi,i to opasno.u sustini tvoje je da das lovu,mozak na otavu i da sviras.ne kazem da nije tako u mmc-u jer ne znam,ali meni je ovo dovoljno.

sto se tice cijene,ja sam dobio,sa svim dzidzabidzama koje sam dobio gratis plus sto sam dobio i to pozamasan popust na gig bag (stoji da bar to treba da dobijes dzabaka,ali u neku ruku je mozda i bolje da ne dobijes neki ko zna kakav dzabalesku gigbag vec se ispruzis koju hiljadu i uzmes pravu,pristojnu stvar) ogroman popust na samu dzitru,pa ako poredim sa cijenom sa sajta iz mmc-a od 45100 din,a inace po sajtu stoji da je taj model rasprodat,mislim da ne moze da se poredi.moguce da ovi iz mmc-a bi dali jos povoljnije,da imaju tu gitaru,moguce da bi dali vise dzidzabidza,mozda bi mi dali neko kvalitetno vrijeme sa nekom kvalitetnom snajkom :mrgreen: ,ali ko to zna.ono sto znam jeste da smo zadovoljni samo tako,da realno smo dobro prosli (uzevsi da je mrav vadio visu :lol: ),mozda nismo imali najbolji deal ikada,ali smo imali dobar,a mi smo skromni ljudi i nama je dobar deal sa dobrim odnosom dovoljan.

opet ponavljam,ne kazem,neznam i sigurno mi nije bila namjera da ista kazem a kamoli da tvrdim o mmc-u,ni o nikom koga nisam spomenuo,spomenuo sam samo mitros konkretno,i stojim iza onog sto sam rekao,ono sto znam da ja uvijek na kraju zavrsim kod marica za skoro svaku zajebanciju koja mi treba,prema meni licno uvijek imaju jako jako lijep i ortacki odnos i nije mi krivo ni za jedan dinar koji im dadoh.sve im je korektno,zice odavno uzimam skoro iskljucivo kod njih jer imaju brendove koje meni leze i nisu bajate,a iskreno za to mi nije zao da dam vise 50-100 kinte i ne prodjem torturu koju prodjem u mitrosu koji drze iste brendove.stoji da je mitros velika prodavnica i firma,da je uvijek puna ljudi koji tamo bleje cisto bleje radi i da se oni guse u tome a da prakticno ne mogu nista da urade po tom pitanju i da treba imati razumijevanja i za to ali ja vise i nemam zivaca iskreno za to.svima zelim dobro,jer sto njima bude bolje to ce biti vise stvari na raspolaganju i mi kao musterije cemo imati veci izbor i bolje cijene,imam i ja lijepih iskustava i iz mitrosa i iza artista i skoro sa svima ali tako stvari stoje.

ovo je samo moje misljenje i ustisak,ne tvrdim da je to objektivna istina i stvarnost,nista licno tebi ni mmc-u ako si nekako vezan za njih.ovo sam sve napisao da bi mozda nekom sjutra koristilo a ko ima manje iskustva a nadje se u istoj ili slicnoj poziciji.ne reklamiram ikog,ali dajem postovanje gdje mislim da treba i ko zasluzuje.licno sam najveci prijatelj sa ivanom iz mix musica koji cak imaju i placen baner ovdje pa ih ne reklamiram.ako vec ovaj post krsi pravila foruma o reklamiranju ili ne prolazi selekciju istog,brisite ga slobodno :ziveli:

Bane bass
Posts: 349
Joined: 20 Feb 2008, 08:13
Location: Beograd

Re: koji nov novcijat el. bass do 350e za moderniju svirku

Post by Bane bass » 18 Apr 2012, 20:08

Nisam se udubljivao u detalje. Bilo bi mi žao, da bilo ko, plati istu stvar skuplje.
O Mitrosu je glupo trošiti reči, očajni su, a kod Marića su se značajno popravili, inače su bili dno.
Najvise volim ekipu iz Music Media Centra. Šta ću, prirasli su mi za srce.

Čestitam kupovinu novog instrumenta. Neka u zdravlju služi!

User avatar
parker
Posts: 1178
Joined: 27 Dec 2009, 20:40

Re: koji nov novcijat el. bass do 350e za moderniju svirku

Post by parker » 18 Apr 2012, 20:15

ja kad sam kupio u mitrosu robu za 150.000 dobio sam ''popust'' od nekih 3000, znaci prosao si kao car :)
takodje delim misljenje da su najbolji prodavci i usluga u mmc a i u liri nije lose

nego, nek te lepo posluzi djitrica, pare da ti zaradi :ziveli:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest