koji nov novcijat el. bass do 350e za moderniju svirku

Moderators: Trooper, Tiki the Boyler

User avatar
Pusherman
Posts: 35
Joined: 09 Mar 2012, 11:33
Location: Beograd

Re: koji nov novcijat el. bass do 350e za moderniju svirku

Post by Pusherman » 14 Apr 2012, 13:01

Bogami, primetio sam da su u Mitrosu od jednom podigli cene većine baseva za 3000, 4000 i više dinara :krstise: , tako da ako je slična situacija i u ostalim radnjama.... požuri jel uskoro za 350 jura nećeš moći baš mnogo šta da nađeš :hmm: :mrgreen: ...baš sam ispizdeo....još se ja papan nadao da će da stave nešto na akciju :ma bravo: ...

User avatar
Cope
Posts: 1822
Joined: 11 Dec 2008, 23:15
Location: Beograd-Šumadija

Re: koji nov novcijat el. bass do 350e za moderniju svirku

Post by Cope » 15 Apr 2012, 17:50

Pusherman wrote:....još se ja papan nadao da će da stave nešto na akciju :ma bravo: ...

Jbg, zakasnio si za novogodišnje akcije...

User avatar
umart
Posts: 1368
Joined: 21 May 2009, 14:27

Re: koji nov novcijat el. bass do 350e za moderniju svirku

Post by umart » 15 Apr 2012, 20:28

vrlo vjerovatno ce da padne cort c5h ili peavey grind5,s' obzirom da elefsonovog dzeksona nema nidje po mitrosima.i nije neki izbor jer po prodavnicama nema ni trecina sta sve ima po sajtovima nazalost.

User avatar
Pusherman
Posts: 35
Joined: 09 Mar 2012, 11:33
Location: Beograd

Re: koji nov novcijat el. bass do 350e za moderniju svirku

Post by Pusherman » 15 Apr 2012, 22:22

Cope wrote:
Pusherman wrote:....još se ja papan nadao da će da stave nešto na akciju :ma bravo: ...

Jbg, zakasnio si za novogodišnje akcije...
Ma znam, što je najgore stvarno su im neke cene bile više nego ok. :grummel_2: Onda su iste proizvode skinuli sa akcije i na kraju su im još dodatno povisili cenu.... :grummel_2:

@umart
Koliko sam pričao sa ljudima mislim da su ti Peavey basevi prilično ok....

User avatar
Cope
Posts: 1822
Joined: 11 Dec 2008, 23:15
Location: Beograd-Šumadija

Re: koji nov novcijat el. bass do 350e za moderniju svirku

Post by Cope » 16 Apr 2012, 15:03

Pusherman wrote:
Cope wrote:
Pusherman wrote:....još se ja papan nadao da će da stave nešto na akciju :ma bravo: ...

Jbg, zakasnio si za novogodišnje akcije...
Ma znam, što je najgore stvarno su im neke cene bile više nego ok. :grummel_2: Onda su iste proizvode skinuli sa akcije i na kraju su im još dodatno povisili cenu.... :grummel_2:

@umart
Koliko sam pričao sa ljudima mislim da su ti Peavey basevi prilično ok....
I više nego ok !

User avatar
umart
Posts: 1368
Joined: 21 May 2009, 14:27

Re: koji nov novcijat el. bass do 350e za moderniju svirku

Post by umart » 16 Apr 2012, 16:56

4zicanu verziju grind-a sam imao kuci i na probi neko vrijeme,odlicno radi,i koleze iz benda tvrde da sam najbolje zvucao bas na njemu.velika prednost je neck thru konstrukcija tj odlican pristup nizim pragovima i sring thru bridz na kojem se zice takodje mogu mauntovati kao i na regularnom basu.

User avatar
umart
Posts: 1368
Joined: 21 May 2009, 14:27

Re: koji nov novcijat el. bass do 350e za moderniju svirku

Post by umart » 17 Apr 2012, 23:28

Bane bass wrote:Mozda nesto od ovoga:

http://www.musiccentar.com/l-215/schect ... qorderby=1
ehm,nije mi iskreno schecter ni pao na pamet,jer u tom rangu na papiru i na oko nisam mislio da su nesto narocito (njihova elektronika,chrome hardver,bolt on),mislio sam kao da one njihove dzitre u tom rangu vise idu da naplate ime i dizajn,ali posto sam izgustirao i vidio sta sve ima po prodavnajama,za kraj sam ostavio maric da ispostujem solomona i da vidim onu apolovu kopiju cirrus-a,koja nije bila ni za k...,pa mi uvalise omen extreme 4 u ruke da probam i da kazem njihovo misljenje i samo je kliknulo.fenomenalna izrada,harver je od takve legure,ne samo oblozen i izgleda i radi predobro,dupla sipka,6 sarafni bolt on koji je spakovao gitaru da se ponasa kao neck thru,tj rezonira i djeluje jedinstveno i kompaktno tj vrat i tijelo tj cijela gitara.u sopu je bila i petozicana verzija,koja je bila ali ista po svemu sem po toj jednoj zici vise,opet je kliknulo i ostalo je istorija.sve je setovano i skockano da skockanije ne moze biti,ogromna muda,jasan i koncizan u dubokim,pregrst srednjih,dobre kontrole...uglavnom idealno,da ne duzim vise :mrgreen:

dobih i popust,popust na bag koji je oblozen sa svake strane,dzabaka kabal (korektan,posluzice) i dzabaka danlop kutijicu za trzalice sa likom Kralja R'n'R,Elvisa. :mrgreen: sve u svemu jako sam zadovoljan,svaka cast osoblju u maricu koji su ispali najblaze receno drugari,za razliku od ostalih koji eto i nisu bii raspolozeni da danas zarade koji dinar,narocito ne u mitrosu gdje sam cekao 45 min da bih bio usluzen.siri utisci ovih dana,sad idem da sviram :mrgreen: :ziveli:

edit:evo slike nove mezimice,samo sto ovaj finis na svjetlosti vise baca neku tamno tamno zelenu:

Image

ljepotica. :P

User avatar
Trooper
Urednik
Posts: 2340
Joined: 09 Oct 2007, 16:52
Location: Bg
Contact:

Re: koji nov novcijat el. bass do 350e za moderniju svirku

Post by Trooper » 17 Apr 2012, 23:36

Cestitke kolega :D :ziveli:

User avatar
Mrav
Posts: 612
Joined: 01 Jul 2008, 22:10
Location: Beograd
Contact:

Re: koji nov novcijat el. bass do 350e za moderniju svirku

Post by Mrav » 17 Apr 2012, 23:42

Evo i ja da se chipinujem za utiske (obzirom da sam izvadio visu jel :XD: ). Elem, gitara je iznenadila u cenovnom rangu definitivno, ima mnogo velika MOODA (tm) . Hardver je na nivou npr. japanskih ibaneza po meni (a imam prestige gitaru, znam šta pricam) crni hrom (što je još primamljivije). EQ radi odlično (2 band eq aktivan, blend i volume koliko sam skapirao). Da li smo pomenuli da uz sve to imate jumbo pragove, fancy inlay-e i binding na vratu, glavi i telu koji je prilično kvalitetno odrađen (multi-ply), mahagoni telo sa flame maple top-om (sad fejkovan ili ne to izgleda odlično :P ) . Gitara definitivno nije samo za new-modern-metal stilove, već odlično izlazi i klasičan bas, džez fazon a odlično se prima i na slap za taj tip gitare.

Toliko za sada od mene, da ne dužimo moram da je čujem u gig situaciji kako prima pedale mada ne sumnjam da je sve kao šehterovano (tm). :ziveli:

User avatar
umart
Posts: 1368
Joined: 21 May 2009, 14:27

Re: koji nov novcijat el. bass do 350e za moderniju svirku

Post by umart » 17 Apr 2012, 23:46

mudro zbori mrav (a i on je izvadio visu :lol: ),ko god hoce da kupi nov bas neka obavezno svrati i tamo,mislim da niko u gradu ne nudi baseve koji mogu aliodmah da idu i na donigton ako treba,ali svakom basu koji danas svirah je trebal ljubavi,ovaj samo da se nastimuje po zelji i vozi. :metal:

hvala svima na lijepim zeljama i cestitkama. :ziveli:

User avatar
Bozha
Posts: 1264
Joined: 08 May 2008, 17:46
Location: Zrenjanin

Re: koji nov novcijat el. bass do 350e za moderniju svirku

Post by Bozha » 17 Apr 2012, 23:59

umart wrote:ljepotica
uspeo si! :ziveli:

User avatar
Solomon
Dimension 7
Posts: 2499
Joined: 21 Jan 2008, 20:08
Location: Bijeljina

Re: koji nov novcijat el. bass do 350e za moderniju svirku

Post by Solomon » 18 Apr 2012, 00:27

maric :metal: tako i ja otisao da kupim switch zavrsio probajuci 4-5 schectera :mrgreen: i to likovi mi samo daju u ruke, probaj ovaj probaj onaj :bow:
cestitke :ziveli:

User avatar
Pusherman
Posts: 35
Joined: 09 Mar 2012, 11:33
Location: Beograd

Re: koji nov novcijat el. bass do 350e za moderniju svirku

Post by Pusherman » 18 Apr 2012, 01:14

Tako treba, a ne moroni iz Mitrosa....pre nekog vremena bio da kupim žice i ptam ga da li imate 0.45 za peticu, a lik će meni ladno nemamo, a visi mu jedan komplet iza leđa....

@umart: čestitam kolega, lepo deluje taj bas, u svakom slučaju bitno je da se tebi sviđa. Nek' ti je sa srećom!!! ::ranting:: :ziveli:

P.S. jel ja tripujem ili meni taj bas liči dosta na one ESP ili LTD bajseve??? :shock:

User avatar
Mrav
Posts: 612
Joined: 01 Jul 2008, 22:10
Location: Beograd
Contact:

Re: koji nov novcijat el. bass do 350e za moderniju svirku

Post by Mrav » 18 Apr 2012, 01:19

Sličan oblik glave kao LTD ja bih rekao, ali schecter ima taj oblik na gitarama i basevima oduvek valjda.

User avatar
mislim_stvarno
Posts: 4837
Joined: 02 Jul 2008, 17:28
Location: down the street

Re: koji nov novcijat el. bass do 350e za moderniju svirku

Post by mislim_stvarno » 18 Apr 2012, 09:23

cestitke na prinovi
Pusherman wrote:P.S. jel ja tripujem ili meni taj bas liči dosta na one ESP ili LTD bajseve???
ltd je kupio schecter, i gitare im postaju sve slicnije

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest