Markbass compressore?

Moderators: Trooper, Tiki the Boyler

Post Reply
drasticni_taxista
Posts: 16
Joined: 18 Apr 2008, 14:38

Markbass compressore?

Post by drasticni_taxista » 25 Jul 2012, 14:56

Da li neko koristi ovaj kompresor i ako bi hteo da podeli iskustva bilo bi jako korisno :).

User avatar
Cope
Posts: 1822
Joined: 11 Dec 2008, 23:15
Location: Beograd-Šumadija

Re: Markbass compressore?

Post by Cope » 25 Jul 2012, 18:39

Ima sve šta treba da ima dobar kompresor, uz dinamiku koja ide kroz cevku. 8)

maksabass
Posts: 865
Joined: 12 Nov 2008, 10:34
Location: leskovac

Re: Markbass compressore?

Post by maksabass » 26 Jul 2012, 22:03

nisam probao,al po onome sto sam cuo na YT,do je dobro,korisno i prakticno,e sad neznam dal je i povoljno.

User avatar
Cope
Posts: 1822
Joined: 11 Dec 2008, 23:15
Location: Beograd-Šumadija

Re: Markbass compressore?

Post by Cope » 27 Jul 2012, 12:00

Šta znam, nešto su mi efekti u formi pedale počeli da idu na Q... nervira me što moram da se grbavim kad podešavam, i sve više se ložim da skockam neku ozbiljnu rek varijantu.

maksabass
Posts: 865
Joined: 12 Nov 2008, 10:34
Location: leskovac

Re: Markbass compressore?

Post by maksabass » 27 Jul 2012, 19:59

za tezga varijantu po meni su uvek bolje pedale varijanta,ovako vise kablova...je strpano u rek al ponovo moras da se sagnes :D ne bi li nesto podesio.
Od pedala ponese sto ti treba i gotovo,ovako nosis ponekad i nesto sto je suvisno...
Ja se vec duze vreme razmisljam da jedno 5-6 pedala stpam u jednu kutiju,sa napajajem,i svime sto mi je potrebno,za tezgu,i kao zavrsim pricu...
Sto se tice bas ovog kompresora cena od oko 200 $ nije bas mala.Ne sumnjam d se radi o veoma kvalitetnom kompresoru,ali...kao i za onaj di box mark bass... apsurdno je po meni svirati neki veoma prosecni bas sa istrosenim zicama,i onda traziti zeljeni (dobar)zvuk u Di box-u,kompresoru,preampu itd...pri cemu su oni vrhunski i kostaju mnogo.Dakle sve donekle mora biti u istoj klasi...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest