Problem sa dirkama na Yamaha mo8

Moderator: Reverse

Post Reply
MetClassOper
Posts: 1
Joined: 01 Dec 2009, 16:43

Problem sa dirkama na Yamaha mo8

Post by MetClassOper » 01 Dec 2009, 16:58

Evo prvo, veliki pozdrav za sve forumase, ovo je moj prvi post i nadam se da ce dobiti pomoc i savete. Kao sto stoji u naslovu ovog topica, na mojoj klavijaturi yamaha mo8, u trecoj oktavi je nekoliko dirki dobilo tzv luft odnosno zveket kada se pritisnu, odsviraju. Zapravo to se osecalo na D, E i F dirci najvise. Odneo sam klavijaturu na servis gosp. Lea, kod Sky musica, i oni su mi zamenili dve najkriticnije dirke (D i E), novima. Posao su dobro odradili, ali zato su mi uzeli 5500 din za te dve nove dirke i za zamenu. Zapravo samo otvaranje klv su naplatili 2500, a nove dirke 3000. Medjutim ostala je F i jos pritom A dirka koje zvekecu, a i H dika koju su premestili u poslednju oktavu. Hteo bih da zamenim te jos te tri dirke, ali ipak ne bih da nosim da nosim kod njih na servis, jer ipak mislim da su skupi, iako su dobro odradili. Sta mislite vi, da li su mi skupo naplatili? Molio bih vas da mi preporucite neko servis ili servisera, koji bi to dobro odradio, a mozda ne naplatio tako skupo. Ne mojte mi davati tel. gosp. Nebojse Cupica, jer sam odneo prvo klv kod njega, i bez obzira sto ima dosta posla, drzao mi je klv dve nedelje, a da nije nasao za shodno ni da je pogleda! Nadam se da imate da mi preporucite nekoga.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest