Virusi u ritmovima ???

Moderator: Reverse

Post Reply
stevan_m
Posts: 2
Joined: 18 Mar 2010, 10:42

Virusi u ritmovima ???

Post by stevan_m » 18 Mar 2010, 10:51

Pitanje za sve:

da li postoji mogucnost da se virusi ubace u ritmove i boje. Konkretno, imam Roland G-800. Hocu da skinem boje i ritmove sa neta ali me vata panika na samu pomisao da postoji mogucnost da zarazim klavijaturu virusima. Mozda lupam gluposti, mozda je to neizvodljivo. Rekoh da pitam, da se ne zeznem. Jos jednom: da li postoji mogucnost da zarazim klavijaturu virusom ako skidam ritmove i boje sa neta a potom ih ubacim u klavijaturu ??? Hvala.

vasko
Posts: 1045
Joined: 12 Feb 2008, 13:21
Location: Nis

Re: Virusi u ritmovima ???

Post by vasko » 18 Mar 2010, 11:01

ne moze,relax

jos se nije rodio dovoljno glup programer da pravi botnete od klavijatura

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Virusi u ritmovima ???

Post by dejankuki » 18 Mar 2010, 21:52

Hmmmm, moram da kazem: teoretski ima sanse...

ALI...

Virusi se obicno pisu za odredjene operativne sisteme, a tvoj roland ne koristi windows... a ne verujem da neka "zaludna Mara" pise viruse za roland klavijature i njihov operativni sistem.. tako da... skidaj slobodno..



Bravo Vasko... tako se to radi, kratko ali jebitacno...


E da... Inace Vasko, ne mora virus da bude bootnet.. ili spam.. moze i wash mashine ili CIH.. a to ume vec da bude zajebato...

stevan_m
Posts: 2
Joined: 18 Mar 2010, 10:42

Re: Virusi u ritmovima ???

Post by stevan_m » 19 Mar 2010, 08:20

@ Vasko & dejankuki

Razumem ja Vas, ali razumite i vi moj strah od eventualnih virusa ! :-) Treba posle da se cimam do Beograda i da me popravka iskosta vise nego klavijatura, sa sve putesestvijem i ostalim :-)

Elem, da li neko moze od Vas dvojice da mi posalje ritmove i boje za Roland g-800? Zip file, pa mi pustite na email stevan_m_85@hotmail.com ili ga postavite na netu negde pa mi pustite adresu.

Znaci, roland g-800 nema Windows operativni sistem nego neki drugi (fabricki) gde ne postoji mogucnost od zaraze virusima? To vadi situaciju, nego, opet, strah preovladjuje... :ma bravo:

Hvala Vam !!!

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Virusi u ritmovima ???

Post by dejankuki » 19 Mar 2010, 12:58

Hmmm, ja nisam cuo da se neko zarazio.. jos.. tako da nema mesta bezrazloznoj panici... ali stvarno...

a ritmove JA nemam jer sam gitarista pa ih ne skupljam... :hide:


:ziveli: :ziveli: :ziveli:

User avatar
Solomon
Dimension 7
Posts: 2499
Joined: 21 Jan 2008, 20:08
Location: Bijeljina

Re: Virusi u ritmovima ???

Post by Solomon » 19 Mar 2010, 14:28

ritmove, boje i sve ostalo mozes naci na yu midi . com , ja sam drugu za roland g600 i za korg pa50 tu nasao :ziveli:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest