program za ucenje

Moderator: Reverse

Post Reply
iceman
Posts: 2
Joined: 20 May 2010, 23:04

program za ucenje

Post by iceman » 20 May 2010, 23:15

Pozdrav ljudi.

Nisam siguran dal je neko postavio slično pitanje ili ne, mrzelo me da tražim po forumu, al sve u svemu nadam se da admini neće zaključati temu. :D

Naime, trebao bi mi bilo kakav program za klavijaturu u koji bi recimo ubacio video ili audio/mp3 snimak a da na izlazu dobijem informacije o dirkama na klavijaturi koje se sviraju u tom trenutku, ili uopšteno prikaz dirki na klavijaturi i sviranja.

Nisam baš nešto preterano guglao, mada nisam ni siguran kako bih tačno na engleskom nazvao ovaj program. Uglavnom, sviram onako za sebe malo jače od dve godine klavijaturu, ali još uvek nemam dovoljno razvijen sluh da bih mogao automatski da skinem neku stvar, pa bi mi jedan gore opisan program više nego dobro došao, ako uopšte nešto takvo postoji, a verujem da postoji.

Skinuo sam recimo pre par meseci, ako ne i godinu dana, amazing slow downer, ali ovaj program služi samo za usporavanje snimaka, da ne smaram.. ako ste ga koristili, poznato vam je..

Hvala na potencijalnim odgovorima.

enaB
Posts: 57
Joined: 11 Jun 2008, 21:42

Re: program za ucenje

Post by enaB » 21 May 2010, 01:42

Nađi neki mp3 u MIDI konvertor, to će pomoći...možda.

User avatar
Stanko
Posts: 1559
Joined: 13 May 2009, 15:59
Location: Beograd

Re: program za ucenje

Post by Stanko » 21 May 2010, 10:49


iceman
Posts: 2
Joined: 20 May 2010, 23:04

Re: program za ucenje

Post by iceman » 21 May 2010, 23:37

Skinuo sam par programa za konvertovanje mp3 u midi, ali kad dobijem midi fajl, nigde ne mogu da ga odslušam.

Skinuo sam Van Basco program, u koji mogu da učitam midi fajl, i vidim prstored na klaviru, ali ne čujem zvuk?

Jel uopšte može da se čuje zvuk..? Jeste malo glupo pitanje, al ne kontam..

Kad ubacim midi fajl recimo u winamp, fajl ide, znači sekunde idu ali ne čujem zvuk.

User avatar
Towe1ie
Posts: 50
Joined: 07 Dec 2009, 14:22
Location: Zemlja Izgubljenija

Re: program za ucenje

Post by Towe1ie » 24 May 2010, 23:03

Prijatelju,rećiću ti iskreno,batali to...nema takve stvari koja će ti konvertovati mp3 u midi,eventualno neke prostije melodije i to je to...uzmi,vežbaj i skidaj...a što ne možeš pokušaj da nađeš na netu....

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest