nord lead na srpskom

Moderator: Reverse

Post Reply
User avatar
Mirkos
Posts: 87
Joined: 20 Oct 2007, 17:08
Location: Beograd

nord lead na srpskom

Post by Mirkos » 19 Dec 2007, 12:18

Caos,
Drugar i ja pokusavamo da napravimo prvi srpski nord lead sajt ... tacnije,sve sto je crveno,i od clavie dolazi u obzir

Ako ima zainteresovanih,pomoc je dobrodosla.I sami znate da ovakvih sajtova nema mnogo,a u srbiji mislim da nema ni jedan.Uglavnom,danas smo digli sajt,imamo mali forum,pa - dobrodosli,pomazite,da napravimo jedan koristan sajt od ovoga.

Adresa je http://nordlead.110mb.com/

Unapred hvala,
Pozdrav.

User avatar
Rocket Roll
Posts: 7274
Joined: 09 Jul 2006, 00:47
Location: Beograd
Contact:

Re: nord lead na srpskom

Post by Rocket Roll » 19 Dec 2007, 13:07

Podržavam i čestitam! Bacite post i na Rumski forum, pomoći će. More power to Clavia!

User avatar
Reverse
Urednik
Posts: 1136
Joined: 20 Feb 2007, 02:52
Location: Niš
Contact:

Re: nord lead na srpskom

Post by Reverse » 19 Dec 2007, 13:18

Jao kako bi posedovao jedan Nord Lead 3.... :cry:
Svaka cast za sajt.... 8)

User avatar
Nyarlathotep
MF veteran
Posts: 1625
Joined: 10 May 2007, 22:20

Re: nord lead na srpskom

Post by Nyarlathotep » 23 Dec 2007, 01:01

ja sam preponosni vlasnik NORD CLAVIA MICROMODULAR-a, i zabezeknut sam ovim svemirskim modularnim sintom. ako nekako mogu pomoci, nekim podacima, recenzijom, demo klipovima, mojim sound patchevima, sta god... tu sam... jeste da nije LEAD III, ali tu je iz familije.

User avatar
Mirkos
Posts: 87
Joined: 20 Oct 2007, 17:08
Location: Beograd

Re: nord lead na srpskom

Post by Mirkos » 05 Jan 2008, 14:28

Cao ljudi,
Naravno,svaka pomoc je dobrodosla.Bacen je link na rumski,tamo sam stari gost :)


Nyarlathotep - bacaj review ! I klipove,ma sve sto ti padne pod ruku,zasto da ne,objavicemo,naravno !

pozdrav

User avatar
igorpan
MF veteran
Posts: 279
Joined: 08 Dec 2007, 19:51
Location: Ludnica

Re: nord lead na srpskom

Post by igorpan » 07 Jan 2008, 07:46

Nemoj se ljutis, samo da dam nekoliko kritika na sajt posto se pomalo bavim web sajtovima...
Najveca - smanji ono "Download" dugme u Photoshopu, zauzima 60KB, sto za one sa dial-up moze da bude tracenje vremena i lepse ce izgledati umanjeno:
Image
Ovo moras priznati, preveliko je :?

Dizajn je prilicno los, ali ako ga napucate sadrzajem, nece to biti toliko bitno, vazno je da stavis neki sadrzaj na sajt osim 2 downloada i teksta, kako bi ljudi dolazili na taj sajt cesce, ovako ce doci- skinuti ove dve stvari, eventualno ako ih ne mrzi procitati onaj tekstic o njemu i cao, nema ga vise nikad, a ako dodas sadrzaj, nece bas uspeti za 2 minuta sve da uzmu odatle...vazno je da ga cesto updateujes.....

Nemoj da se ljutis, ovo su kritike koje bi trebalo da pomognu :P

User avatar
Mirkos
Posts: 87
Joined: 20 Oct 2007, 17:08
Location: Beograd

Re: nord lead na srpskom

Post by Mirkos » 07 Jan 2008, 10:11

Cao,
Naravno,u pravu si,ja ne pravim webove,ja sam muzicar.Jeste,obican je jako sajt,ali tek je krenuo.Sa druge strane,svi znaju da vicu kad nesto ne valja,zemlja nam i jeste takva jer ljudi to uglavnom rade.Mozes li ti doprineti necim,ili ces samo sedeti kuci i kritikovati ljude koji nesto rade?

Naravno,bez ljutnje,obican odgovor.

Bye

User avatar
igorpan
MF veteran
Posts: 279
Joined: 08 Dec 2007, 19:51
Location: Ludnica

Re: nord lead na srpskom

Post by igorpan » 08 Jan 2008, 08:23

Ovo nije bilo bash lepo, ja sam ono iz najbolje namere..... :(

Ovako stoje stvari, ja nemam synth, i slabo se razumem u te stvari (trebao bih uskoro Korg TR da kupim, posto sviram klavir).....i ne mogu da ti napravim prema tome sajt, ali ono sto MOGU je da ti napravim neki template (dizajn, dugmice i to), pa vi samo njega uzimajte i dodajte tekst i neku slicicu, ja cu vam uraditi CSS, te dugmice u photoshopu i ostale stvari, dakle, vi samo umnozavajte gotovu stranicu i dodajte sta vam treba na nju, moze tako ? Trenutno sam na raspustu, pa mogu to da vam uradim i za jedan,dva dana :banana3:

Izvini ako si se uvredio ili nesto, evo, sad pokazujem zelju da pomognem, nadam se :)

User avatar
igorpan
MF veteran
Posts: 279
Joined: 08 Dec 2007, 19:51
Location: Ludnica

Re: nord lead na srpskom

Post by igorpan » 08 Jan 2008, 08:26

Sad mi pade na pamet, mogu da ti napravim i stranice sa tvojim sadrzajem (copy-paste) i mojim dizajnom, pa ti ih samo updateuj...... Moze tako ? :D

User avatar
Mirkos
Posts: 87
Joined: 20 Oct 2007, 17:08
Location: Beograd

Re: nord lead na srpskom

Post by Mirkos » 08 Jan 2008, 11:18

Naravno,jos cu se i zahvaliti :banana2:

User avatar
igorpan
MF veteran
Posts: 279
Joined: 08 Dec 2007, 19:51
Location: Ludnica

Re: nord lead na srpskom

Post by igorpan » 08 Jan 2008, 11:25

Ok,danas cu poceti, pa ako zavrsim veceras, saljem ti, ako ne onda verovatno sutra :wink:

User avatar
igorpan
MF veteran
Posts: 279
Joined: 08 Dec 2007, 19:51
Location: Ludnica

Re: nord lead na srpskom

Post by igorpan » 08 Jan 2008, 12:28

Evo, zavrsih ipak za sat, sat i po 8) :lol: :lol:

Poslao sam ti sajt na mail, pa reci ako treba jos nesto da se uradi

Pozz

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest