Ako moze pomoc..

Moderator: Reverse

Post Reply
KotzKaloney
Posts: 19
Joined: 06 Jan 2013, 18:20

Ako moze pomoc..

Post by KotzKaloney » 02 Jun 2013, 22:35

E ovako,prvo pozdrav svima,imam dva pitanja...prvo je gde mogu da nadjem neke syle-ove za svirku za domace pesme u yamaha SFF formatu sa dve varijacije? i koji program mogu koristiti da napravim sopstveni style ili prepravim vec postojeci?
drugo pitanje je ovo....sviram na dve klavijature i trenutno nemam ozvucenje tj nisu povezane nikakvom miksetom...i gornjom sviram desnu ruku,donja aranzer pratnja....e sad zvuk gornje se cuje jadno,nekako nikako ne ide sa pranjom donje klavijature ::ranting:: ...da li ce se to promeniti kada ih prikopcam na miksetu pa preko istog zvucnika da ih cujem,ili,ako nece,da li postoji neki nacin da ih sinhronizujem? hvala puno ko god odgovori :)

User avatar
Reverse
Urednik
Posts: 1136
Joined: 20 Feb 2007, 02:52
Location: Niš
Contact:

Re: Ako moze pomoc..

Post by Reverse » 04 Jun 2013, 16:16

Imas par nasih sajtova sa ritmovima za klavijature - google.
Za preradu ritmova - EMC StyleWorks XT.
Koje klavijature? Ne razumem kako to ne ide sa pratnjom? Ako se cuje jadno mozda ti nesto nije u redu sa zvucnikom na klavijaturi.

KotzKaloney
Posts: 19
Joined: 06 Jan 2013, 18:20

Re: Ako moze pomoc..

Post by KotzKaloney » 05 Jun 2013, 13:43

Imam Style Works XT Universal,ali ne mogu da nadjem ni crack ni nista nego sam ispucao trial verziju....Koji su to sajtovi posto sam jako malo nasao ritmova u ovom formatu....a ne umem druge da konvertujem u ovaj format...treba mi neki orijental za lijte kise,ali ne mogu da nadjem....paa imam dve losije klavijature,mogu cisto za drustvo ovako da sviram,ali gornja je slabija od donjih,i svaka od njih ima svoje zvucnike....e sad ne prikopcavam ih ni na sta nego sviram preko fabrickih zvucnika sve....i jednostavno se cuje da je pratnja sa jednih klavijatura,a desna ruka sa drugih,nije lepo....da li ce to tako jadno ostati i kad ih prikopcam na miksetu pa na neki zajednicki zvucnik? ::ranting::

KotzKaloney
Posts: 19
Joined: 06 Jan 2013, 18:20

Re: Ako moze pomoc..

Post by KotzKaloney » 05 Jun 2013, 21:24

Snasao sam se sto se tice EMC i nasao lep orijental,ali me ovo pitanje zvucnika muci jos uvek....zvucnici rade kako treba,ali se sranje cuje

User avatar
Reverse
Urednik
Posts: 1136
Joined: 20 Feb 2007, 02:52
Location: Niš
Contact:

Re: Ako moze pomoc..

Post by Reverse » 06 Jun 2013, 16:21

Reverse wrote:Koje klavijature?
Ovako mozemo samo da nagadjamo, okaci neki snimak ako mozes.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest