Savet (šta bi trebalo da kupim & koliko to košta)?

Moderator: Reverse

draobyek
Posts: 120
Joined: 10 Jun 2009, 01:50
Contact:

Re: Savet (šta bi trebalo da kupim & koliko to košta)?

Post by draobyek » 26 Jul 2009, 08:20

Trenutno TR i Classic, TR mi ide na zivce, Classic-om sam prezadovoljan, samo sto je polovan, pa ima tako malo falinki, nista sto majstor ne moze da resi, ali nista sto mi smeta u svirci da bih ga nosio kod majstora...
Cekam da mi naleti neki A33 ili 37 ili sl pa bataljavam romplere, bar za ove tezge koje radim. Laptop i kontroler, i cao-zdravo...

Asina
Posts: 28
Joined: 24 Jul 2009, 13:25

Re: Savet (šta bi trebalo da kupim & koliko to košta)?

Post by Asina » 26 Jul 2009, 11:35

U pravu si za LE i TR.Ja sam završio sa svirkama (više nemam živaca niti volje,samo predajem u školi),zato sam gotovo sve i rasprodao (ozvučenje,klavijature za žive svirke i ovaj K2500 iz studija) i sad ću sebi za kuće kupiti nov pianino i to je to.Istina je da moram još skupiti love obzirom da je nov pianino ipak poprilično skup.
Ukoliko slučajno ko bude zainteresovan za ovo moju mašinu,javi.Imam prijatelja koji se bavi prodajom muzičke opreme,pa bi do kraja avgusta imao neko sniženje od 10%,onda bi K2500 do tog datuma dao ispod realne cijene.
Unaprijed hvala

xmilanx
Posts: 25
Joined: 14 Nov 2009, 11:09

Re: Savet (šta bi trebalo da kupim & koliko to košta)?

Post by xmilanx » 16 Nov 2009, 13:23

U pm pa sta je taj midi kontroler. Jel moze na njemu da se svira kada vi kazete da samo kontrolise. Koja je njegova svrha onda? Je li to muz. instr. ili sta vec ne kontam nish... :O.o: P.S. I ja zelim da pocnem da sviram klavijaturu

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest