YAmaha DGX 230

Moderator: Reverse

Post Reply
vujke
Posts: 4
Joined: 26 Jul 2009, 09:24

YAmaha DGX 230

Post by vujke » 26 Jul 2009, 09:28

Izvinjavam se unaprijed ako ponavljam postove ali me zanima opis gore navedene klavijature, za sada bih svirao u nekoj kucnoj atmosferi, sa drugom koji svira gitaru dok se malo ne ustimamo a onda mozda i po neka svirka,svirali bi zabavnu, malo narodne, nesto popa, malo strane...ma od svega pomalo :D ... sve u svemuu nisam bas pocetnik ali su mi ovo tj. ovo bi mi bile prve "prave klavijature". Pogledao sam detaljno specifikacije, cuo sam kako zvuce ali me zanima ako neko ima ili je imao ovaj model da mi da jos neku sugestiju ili savjet. Hvala! :)

vujke
Posts: 4
Joined: 26 Jul 2009, 09:24

Re: YAmaha DGX 230

Post by vujke » 26 Jul 2009, 13:41

Pa zar bas niko nema da mi da neki savjet ili komantar? :idea:

vujke
Posts: 4
Joined: 26 Jul 2009, 09:24

Re: YAmaha DGX 230

Post by vujke » 28 Jul 2009, 13:04

Mislim da zaista nema smisla, sto se tice, moderatora i admina da bar oni ne odgovore na moje postove. Ako sam vec postavio "glupo" pitanje ili mozda pogrijesio topic, ok recite mi. Ali svakako da je osnovna nekultura da mi ovako ignorisete postove,a cekam odgovor vec nekoliko dana. Smatram da je svako ko posjecuje ovaj forum dostojan da mu se da odgovor na odredjeno pitanje, ma kakvo ono bilo, pogotovu ako je neko nov na forumu. Sramota....eto toliko!!!

P.S. E da,....vjerovatno ce te se saed udostojiti da mi odgovorite ali vas molim da postedite silnog objasnjavanja, pametovanja i palamudjenja.... uopste ne morate ni sada da mi odgovarate! SAmo iznosim misljenje o ovom nazovi forumu.
Pozdrav za sve ma kakvi da ste!!!

draobyek
Posts: 120
Joined: 10 Jun 2009, 01:50
Contact:

Re: YAmaha DGX 230

Post by draobyek » 28 Jul 2009, 15:28

A sta ako niko nema ovu klavijaturu, niti je imao, niti je cuo, kao sto je i slucaj?! Na forumu postoji mozda 10 ljudi koji se bave klavijaturama, mozda i vise, ali ljudi koji aktivno posecuju forum a bave se klavijaturama, ni 10, cak mozda troje. Ti si i probao i cuo klavijaturu, tako da vise znas o instrumentu za koji pitas od ljudi koje pitas i od kojih ocekujes odgovor!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest