Pomoc oko izbora ride cinele

Moderator: zolideathmetal

User avatar
nikolic025
Posts: 892
Joined: 21 Aug 2008, 02:03
Location: Odzaci/Novi Sad

Re: Pomoc oko izbora ride cinele

Post by nikolic025 » 07 Apr 2012, 03:08

Dobra je za pocetak,ne puca brzo,ako imas dobar stalak,kao i onu plastiku na koju se stavlja cinela,i ako je pravilno koristis i transportujes,naravno i skladistis...


Inace ja sam promenio par cinela za ovih godinu dana,i ZBT (koji mi nikako nije legao,previse je zvonio,lupis ga blago vrhom palice i zvoni do kraja pesme),i posle sam imao neki Paiste crash ride (mesing,sranje),pa meinl meteor (takodje sranje,jos vece),pa Ufip Class lite ride (preskupa cinela,a nista specijalno,lepo vozi i sve,ali sto je mnogo,mnogo je),sada sam u nekoj semi dobio B8 i nju koristim i najbolja je od pomenutih,radi stvarno super.

Gledaj sta god mozes da uhvatis u tom rangu a da je bronza i za pocetak ce ti raditi sigurno,201,B8,ZXT,ZHT,Classic.....Sta god nadjes po povoljnoj ceni a da je bez nekih ostecenja ,ogrebotina,da nije kriva i slicno...

Mladen Dimitrijevic
Posts: 23
Joined: 07 Apr 2012, 00:23

Re: Pomoc oko izbora ride cinele

Post by Mladen Dimitrijevic » 07 Apr 2012, 22:07

nikolic025 wrote:Dobra je za pocetak,ne puca brzo,ako imas dobar stalak,kao i onu plastiku na koju se stavlja cinela,i ako je pravilno koristis i transportujes,naravno i skladistis...


Inace ja sam promenio par cinela za ovih godinu dana,i ZBT (koji mi nikako nije legao,previse je zvonio,lupis ga blago vrhom palice i zvoni do kraja pesme),i posle sam imao neki Paiste crash ride (mesing,sranje),pa meinl meteor (takodje sranje,jos vece),pa Ufip Class lite ride (preskupa cinela,a nista specijalno,lepo vozi i sve,ali sto je mnogo,mnogo je),sada sam u nekoj semi dobio B8 i nju koristim i najbolja je od pomenutih,radi stvarno super.

Gledaj sta god mozes da uhvatis u tom rangu a da je bronza i za pocetak ce ti raditi sigurno,201,B8,ZXT,ZHT,Classic.....Sta god nadjes po povoljnoj ceni a da je bez nekih ostecenja ,ogrebotina,da nije kriva i slicno...
Da, Paiste 201 najverovatnije najbolja cinela u cenovnom rangu sto se tice bronze. :) :mrgreen:

User avatar
nikolic025
Posts: 892
Joined: 21 Aug 2008, 02:03
Location: Odzaci/Novi Sad

Re: Pomoc oko izbora ride cinele

Post by nikolic025 » 08 Apr 2012, 12:33

Da,samo sto ne bih bas u isti rang svrstao B8 i 201,pogledaj razliku u ceni...B8 i ZXT su po ceni u rangu sa Alphom,zavisi kako koja cinela...PST5 ti je dosta bolji od 201...

Mladen Dimitrijevic
Posts: 23
Joined: 07 Apr 2012, 00:23

Re: Pomoc oko izbora ride cinele

Post by Mladen Dimitrijevic » 08 Apr 2012, 20:54

nikolic025 wrote:Da,samo sto ne bih bas u isti rang svrstao B8 i 201,pogledaj razliku u ceni...B8 i ZXT su po ceni u rangu sa Alphom,zavisi kako koja cinela...PST5 ti je dosta bolji od 201...
Ako budem bio pri parama, uzecu PST5 Rock set, posto ja treba da sviram Hard Rock :) :ziveli:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest