MUSIC SHOPOVI U NOVOM SADU

Moderator: zolideathmetal

Post Reply
User avatar
sinnerboy
Posts: 148
Joined: 08 Dec 2007, 12:25
Location: neverneverland

MUSIC SHOPOVI U NOVOM SADU

Post by sinnerboy » 09 Dec 2007, 11:53

...enivej...pošto namjeravam napraviti generalku bubnja a živim 50 km od Novog Sada, zanima me kakva je ponuda dijelova za bubnjeve?

konkretno bi mi trebale nove opne, boom arm, stalak, eventualno crash, torba za činele, torba za palice, palice, novi beateri za pedalu...blablabla...

čačkao sam po netu ali se stranice prerijetko ažuriraju i sve cijene su na upit..ali kontam da je jeftinije nego u HR jer ovi kod nas su već na rubu kriminala koliko dižu cijene...
:roll:

User avatar
zolideathmetal
Urednik
Posts: 1187
Joined: 30 Sep 2006, 02:21
Location: Novi Sad

Post by zolideathmetal » 09 Dec 2007, 13:21

E pa ovako :)

Imas sledece radnje :
- Nota Music Trade (http://www.music-trade.co.yu)
- Mitros Music (http://www.mitros-music.com)
- Stringer (stringer.co.yu/sale.htm)

Opne - imas Remo u noti i Evans u mitrosu (evans je na popustu, pa su cene skoro slicne, mada je remo jeftiniji)

Boom arm - to gledaj u Mitrosu ,oni rade sa Yamahom i Staggom, dok Nota radi sa Pearlom.
Mislim da u noti nemas samo boom armove, nego sve neke skupe dodatke za Pearl stalke...mada imaju dobar Clamp (Pearlov) i onda mozes da vezes pola stalka za bilo sta :)

Cinele - Mitros radi sa Paiste i Stagg, Nota sa Meinl i Paiste, izbor i nije neki, ali idi vidi (zavisi od tvog budzeta, imas od Paiste 101, Stagg SH, Meinl MCS do Paiste Innovations, Meinl Classics)

Torba za cinele - Moracu da ti preporucim Stagg u Mitrosu. Ja sam dobio Pulse torbu, i malo mi se raspada (mada umem da nosim 20"ride, 20"china, 18" crash, 17"crash, 16" china ,16" crash, 14"kontra, 10" splash u njemu.) i gledam sve te Stagg torbe sto se koriste, svaka je jos u odlicnom stanju...i to zavisi koliko ces da koristis, ali Stagg torba za cinele nije uopste losa koliko sam ja video, a cena je duplo manja od Pulse torbe (koja se prodaje isto u Mitrosu, tako da mozes odmah da uporedis)

Torba za palice - u Stringeru imas za 1350 (ili tako nesto) proel torbu za palice, imas u Noti Meinl za oko 1000din (inace Stringer radi sa Proel, tako da kablova i torbi imas na bacanje tamo :) )

Palice - Nota radi sa Pro-Mark, Mitros sa Vic-Firth. Izbor je zadovoljavajuc (imas jos neke po gradu, ali nisam nasao nijedne koje valjaju, recimo vater ili tako nesto). U obe radnje imas high end palice i onu nizu klasu, L.A. Special za Pro-Mark, i Novo za Vic-Firth

Beateri za pedalu - Nemas izbora nikakvog, imas Yamaha beater u Mitrosu (onaj okrugli filcani), i imas Pearl Two Side i Eliminator Beater u Noti i to je to. Ja sam kupio Pearl Two Side za 1000din komad, i sluzi lepo. Eliminator je 1600-1700 a Yamaha je negde oko 1000 (ne znam tacno cenu Yamahe).

PS. Gledao sam cene svega u madjarskoj, i shvatio da je tamo sve jeftinije za 7%-10% sto i nije puno. Tako da su nase cene skoro svetske :P

User avatar
sinnerboy
Posts: 148
Joined: 08 Dec 2007, 12:25
Location: neverneverland

Post by sinnerboy » 10 Dec 2007, 10:16

..da...i jesu svjetske cijene...kod nas je sve skuplje gotovo za 30%..tako da imamo stvarno svjetske cijene...enivej - - - THANX---dužan sam ti pivkanu! :wink:

User avatar
zolideathmetal
Urednik
Posts: 1187
Joined: 30 Sep 2006, 02:21
Location: Novi Sad

Post by zolideathmetal » 10 Dec 2007, 12:56

NP samo pitaj, zato sam tu :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest